Maminka.czHalloween

Máte rádi halloweenské dýně? Tato dýňová umělecká díla vás dostanou

redakce 29.  10.  2018
Zálibě ve zdobení dýní už podlehl kdekdo. Ray Villafañe z New Yorku pozvedl tuto halloweenskou tradici na zcela novou úroveň.

Původním zaměstnáním učitel na umělecké škole se dnes živí jako profesionální dekoratér strašidelných dýní. To, co vzniká pod jeho rukama, se zcela vymyká obvyklým výtvorům, které vídáte v amerických filmech.

Halloween a dýně: Návod, jak si vyřezat strašidelnou dekoraci - Ábíčko.cz

Při práci používá profesionální řezbářské pomůcky, jako jsou dláta a speciální nožíky. To mu umožňuje propůjčit oranžovým tykvím mnohem realističtější výraz.

Halloweenská party pro děti

Se svým týmem elitních řezbářů vlastní malou „továrnu“ na dekorované dýně. Pozoruhodné kousky, které zde vznikají, připomínají spíš než kusy zeleniny s omezenou životností plnohodnotná sochařská díla. Jeho služeb využila například Heidi Klum.

Video: Podzimní klasika? Rychlá dýňová polévka!

GALERIE: Inspirace na dětské halloweenské kostýmy
Halloweenské dýně, jak je možná neznáte
Témata: Rodina, Halloween, Strašidelná dýně, Heidi, Halloweenská party, Nejlepší recept, Zdobení, Původní zaměstnání, Umělecké dílo, Dýňová polévka, Řád, Klasika, Nožík, Podzimní klasika, Máť, Dílo, Umělec, Záliba, New York, Dekoratér, Socha, Dýně, Životnost, Umělecká škola, Vaš
Mohlo by vás zajímat
Ošetřovné se zvyšuje na 80 procent, i pro rodiče pracující na dohodu
wall
Koronavirus
Emoce a detaily z nevídané blízkosti! Nejlepší porodní fotky roku 2021
Porod
Jak rychle utišit plačící dítě? Trik zkušeného pediatra, který zabere hned!
Kojenec