Maminka.czSlavní tatínci

Herec Ashton Kutcher, který překonal vzácnou nemoc: Zachránila mě má žena! K čemu motivoval dceru a syna?

Dita Mrázková 29.  12.  2022
Nedávno slavný hollywoodský idol oznámil, že vyhrál boj s vážnou nemocí, kvůli které na čas přestal chodit. Lékařům slíbil, že pokud se uzdraví, zúčastní se maratonu. A svůj slib před pár týdny dodržel! Po celou dobu mu po boku stály jeho žena Mila a jejich dvě děti, které odvážný táta svým výkonem motivoval k nečekanému výkonu!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Mila Kunis a Ashton Kutcher jsou rodiči dvou dětí, osmileté Wyatt Isabelle a šestiletého Dimitriho. Před časem rozvířili vášnivou debatu na téma hygiena jejich potomků.
"Pokud na dětech vidíte špínu, vyčistěte je. Jinak to ale nemá smysl," doporučil rodičům herec, který ovšem svým výrokem pobouřil nejednoho z nich.

Jenže tahle "aféra" je už passé, nedávno totiž Ashton Kutcher překvapil znovu. Odtajnil totiž vzácný druh nemoci, která ho postihla před třemi lety. Trpěl vaskulitidou, což je zánět cév, který způsobuje jejich nejrůznější patologické změny, jako jsou ztluštění, oslabení, zúžení či zjizvení.

VIDEO: SLAVNÉ CELEBRITY A JEJICH LÁSKY ZE STŘEDNÍ


"Jednoho dne jsem se probudil a měl jsem problémy se zrakem, skoro jsem neviděl. Kvůli tomu jsem měl problém i se sluchem, což mi narušilo rovnováhu, takže jsem nemohl chodit. V nemocnici jsem doktorům řekl: Počkejte chvíli, když se z neschopnosti chodit dostanu během tří let k maratonu, tak to můžu hodit za hlavu a být zase v pohodě," svěřil se herec. 

Po celou dobu mu po boku stála jeho žena Mila, která prozradila, že neměla moc času trápit se s manželovými obtížemi. "Myslím, že když řešíte podobný problém, nemáte čas si sednout a promluvit si. Tak nějak to prostě překonáváte. Jdete a řešíte jakýkoli zdravotní problém, ale pořád máte děti, které musíte obstarat, musíte prostě žít. Myslím, že naším největším štěstím je, že máme jeden druhého. Ale že bychom si sedli a Ashtonovu nemoc nějak řešili, to rozhodně ne," řekla Mila.

Herec si prý uvědomil, že mít během náročné cesty podporu rodiny je naprosto zásadní. Prioritou číslo jedna se pro něj stala hodnota času stráveného s dětmi. Po třech letech léčby jsou prognózy lékařů víc než povzbudivé. Kutcherův lékař prozradil, že hercův zrak a sluch jsou nyní "velmi blízko normálu", a dokonce poznamenal, že jeho žena je "úžasná", protože zůstala i přes vážné problémy statečná a laskavá. A co na to slavný pacient? "Moje žena je ta nejlepší, to ona mě zachránila," nechal se slyšet Ashton.

Bouřlivá odezva na nemyté děti amerických celebrit! Jak je to s hygienou u vás?

A aby splnil, co si v nemocnici předsevzal, v listopadu tohoto roku v New Yorku skutečně uběhl svůj první maraton, který zaběhl pod čtyři hodiny! Výtěžek z charitativní akce poputuje organizaci Thorn, kterou založil a která má za cíl chránit děti před sexuálním zneužíváním na internetu a obchodováním s nimi. 

Nadšené byly vedle fanoušků i Ashtonovy děti. Tatínkův výkon je motivoval k tomu, aby samy začaly s trénováním. A hlavním trenérem není nikdo jiný než jejich táta – hrdina. Děti se podle slov jejich maminky každým dnem zlepšují. Tomu se říká umění motivovat!

Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Rodina, Slavní tatínci, Životy slavných, herečka, Herec, Nemoc, Sport, Děti slavných, Děti a sport, Sociální sítě, internet, Hollywood, onemocnění, Ashton Kutcher, vaskulitida, maraton, Prior, Mila Kunis, zánět cév, Wyatt Isabelle, Dimitri, New York, Sport na Heureka.cz
Mohlo by vás zajímat