Maminka.czSlavní tatínci

Herec Daniel Radcliffe přivítal na svět své první dítě! Představitel Harryho Pottera přistižen na procházce s kočárkem

Dita Mrázková 25.  4.  2023
Malého odvážného čaroděje zná celý svět, jeho představitel si však své soukromí bedlivě střeží. Proto mnohé fanoušky překvapila zpráva, že už se herec těší z nového přírůstku. A co víc, hrdý tatínek se dávno prohání s kočárkem po ulicích New Yorku!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

To, že čeká se svou dlouholetou partnerkou Erin dítě, potvrdil anglický herec prostřednictvím svého agenta až letos v březnu. O měsíc později už se šťastní rodiče prochází ulicemi New Yorku, kde novopečený tatínek pyšně veze svého potomka v kočárku!

VIDEO: KOUZELNICKÁ SÁGA O HARRYM POTTEROVI. KOLIK VĚCÍ JSTE O NĚM NEVĚDĚLI?

"Byl bych rád, kdyby se jednou moje děti pohybovaly u filmu. Ideální by bylo, kdyby za mnou třeba přišly na filmový plac a řekly: Bože, já bych chtěl/a pracovat u filmu. Filmové kulisy a to všechno, co se děje kolem, je v mnoha případech úžasné. Co je ale stinnou stránkou, to je sláva. Tu bych pro své děti v takovém měřítku, jako jsem zažil já, nechtěl," svěřil se před lety v rozhovoru pro Newsweek.

Klepněte pro větší obrázek

Před pár dny byl Daniel spatřen na procházce v ulicích New Yorku. I přes roušku na tváři a kšiltovku do čela byl představitel Harryho Pottera odhalen. Doprovod mu dělala i partnerka. Je tak patrné, že rodina se neusadila v Danielově rodné Anglii, ale ve Spojených státech, odkud pochází Erin.

Klepněte pro větší obrázek

Pohlaví dítěte rodiče zatím neprozradili, nicméně barva kočárku leccos naznačuje. Že by měl slavný kouzelník následníka?

Témata: Mateřství, Rodičovství, Slavní tatínci, Životy slavných, Celebrity, Kočárek, tatínek, Herec, Otec, Otcové, Harry Potter, film, USA, Anglie, procházka, Daniel Radcliffe, Nový přírůstek, Newsweek, Představitel, Erin, New York, Kočárky na Heureka.cz