Maminka.czSlavní tatínci

Herec David Gránský se stal poprvé tátou! "Hráč číslo 3" mu dnes vstoupil do života

Dita Mrázková 9.  6.  2022
Sympatický herec, zpěvák a moderátor je čerstvým otcem. V noci ze středy na čtvrtek přivítali na svět se svou ženou Nikolou syna. Jaké pocity ho provázely po dobu očekávání?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Do povědomí se dostal v roce 2008 coby soutěžící v pěvecké show X Factor. Nakonec jej ale zlákalo herectví a moderování a dnes už asi není nikdo, kdo by tohohle sympaťáka neznal. Před třemi lety do toho "praštil" a oženil se svou přítelkyní Nikolou. Svatba prý trvala "pohádkově" tři dny. A číslem "3" okomentoval před pár měsíci i novinku na svém Instagramu.

VIDEO: David Gránský o dítěti: Co mu zhatilo rodičovské plány?

 "Hráč číslo 3 vstoupil do hry. Očekáváme... (že se brzo nevyspíme)", komentoval  společnou fotografii se svou ženou a fotografií z ultrazvuku. 

Další snímek z průběhu Nikolina těhotenství okomentoval lehce filozoficky. "Stejně je to zvláštní, jak silné city dokážeme chovat k osobě, se kterou se ještě vůbec neznáme. Tak za pár měsíců na viděnou, prďolo."

A dnes dostaly Davidovy úvahy konkrétní podobu. Pár, který prý byl na příchod potomka pečlivě vybaven, přivítal na světě syna! Podle týdeníku Sedmička má za sebou čerstvá maminka náročný porod, který trval celou noc. Miminko se ale nakonec narodilo císařským řezem. Páru k narození chlapečka gratulujeme.

Témata: Porod, Slavní tatínci, Novorozenec, Mateřství, Životy slavných, Instagram, Syn, Herec, Císařský řez, Moderátor, svatba, zpěvák, žena, David Gránský, Nevěsta, Show, Nikolin, Hráč, X Factor, Čerstvý otec, Živo, Filozof, Sympaťák, Herectví, Číslo

Video