Maminka.czSlavní tatínci

Herec Roman Vojtek se stal čtyřnásobným tatínkem! Jeho žena Petra porodila syna, který dostal krásné jméno

Dita Mrázková 17.  12.  2023
Tak nakonec bude rodina trávit svátky i s novým přírůstkem v pohodlí domova! Petra, která nám v nedávném rozhovoru prozradila, že už je v cílové rovince, se v sobotu stala dvojnásobnou maminkou!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Roman je už ostříleným tátou dcery Edity a syna Benedikta, které má z předchozího vztahu, s Petrou jsou rodiči tříletého Nathaniela. A nově také dalšího chlapečka!

"Fakt jsem se chtěla letos rýsovat do plavek, ale nějak to pořád nebylo vidět. Teď už víme proč. Malinká dušička si nás vybrala... My se na ni s láskou moc těšíme. Náťa bude velkej brácha. Já dvojnásobná maminka, maceška a Roman čtyřnásobný otec. Bude sranda..."

VIDEO: PETRA A ROMAN VOJTKOVI: rozhovor ze StarDance

Tak oznámila Petra radostnou novinku na Instagramu, což nastávající tatínek komentoval slovy: "Jé, to je překvápko. A proč jsi mi to neřekla?"

Na svém Instagramu pro změnu sdílel video, jak své ženě láskyplně líbá bříško, s komentářem a vyznáním své ženě: "A teď to teprve bude sranda. Miluju tě."

A "sranda" začala v sobotu 16. prosince, kdy manželé přivítali v pražské porodnici na Bulovce syna Vincenta.

"Dáme ti nekonečno lásky, Vinmiláčku náš," napsala před pár hodinami na síti čerstvě dvojnásobná maminka. Kromě svého muže nezapomněla poděkovat dule a porodní asistentce, díky kterým prý měla nádherný porod, o kterém vždycky snila.

A jaký je táta pohledem jeho manželky Petry? "Za mě je to milující otec, který funguje na 300 %. Jinak to říct neumím," prozradila Petra v našem nedávném rozhovoru.

Oběma k jejich nádhernému vánočnímu dárečku blahopřejeme a malému Vincentovi přejeme hodně zdraví.

Herečka Petra Vojtková už to má "za pár"! Když jsem Romanovi oznámila, že jsem těhotná, dvě hodiny nemluvil!
Témata: Děti, Porod, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Slavní tatínci, Rozhovor, Rodina, Životy slavných, Instagram, Syn, Slavné páry, Rodiče, Celebrity, Dcera, herečka, tatínek, svátek, Herec, Vánoce, Otcové, Děti slavných, Bulovka, idol