Maminka.czRodičovství

Herec Václav Matějovský (27) bude tatínkem! Taky se vám zdá, že letos všichni rodí, zamyslel se na síti

Dita Mrázková 27.  1.  2024
Přírůstek do rodiny letos čeká dalšího z řad mladých herců. Originální video sdílel Václav Matějovský na svém Instagramu, kde se hned začaly sbíhat gratulace. Bude to kluk, nebo holka?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herec, kterého můžete znát ze seriálů Ulice, O mě se neboj, Jedna rodina nebo coby účastníka reality show Survivor, oznámil radostnou novinku na svém Instagramu netradičním videem s komentářem: "Taky se vám zdá, že letos všichni rodí?"

VIDEO: HEREC VÁCLAV MATĚJOVSKÝ: JAKÁ PROFESE HO NEJVÍC BAVILA?

Na něm také odhalil i pohlaví miminka. "Je to kluk!" zakřičel štěstím po vyjmutí testu spolu se svou partnerkou Karolínou. Herec je známý tím, že o soukromí mluví jen nerad, takovou novinku si ale pro sebe nechat nemohl. 

S gratulacemi se kromě jeho sledujících připojili i herečtí kolegové z řad rodičů. Václavovi gratulovali David Gránský nebo Veronika Arichteva. "Moc oběma gratuluju. Teda všem třem," reagovala Veronika Arichteva na příspěvek. A my se pochopitelně přidáváme.

Témata: Těhotenství, Děti, Láska a vztahy, Rodičovství, Mateřství, Slavní tatínci, Rodina, Instagram, Rodiče, tatínek, Herec, Otcové, Seriál Ulice, Seriál, Survivor, Nova, Václav Matějovský, Veronika Arichteva, Televizní série, David Gránský, Kluk, Gratulace, Přírůstek