Maminka.czSlavné maminky

Herečka Amber Heard po skandálu s Johnnym Deppem pláchla s dcerkou z Hollywoodu. Kde si užívá mateřství?

Dita Mrázková 14.  7.  2023
Asi nejvíc ji proslavil bouřlivý rozchod s hereckým idolem Johnnym Deppem. Z něj sice nevyšla jako úplný vítěz, ale možná právě proto se rozhodla stáhnout se do ústraní. Se svou dvouletou dcerkou Oonagh, kterou jí odnosila náhradní matka, opustila Hollywood a zamířila směr Evropa.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herečka přiznala, že se k náhradnímu rodičovství rozhodla poté, co se od lékařů dozvěděla diagnózu neplodnosti. Nedávno překvapila své fanoušky sdílenou fotografií s malou dcerkou. 

VIDEO: Blesk Podcast: Johny Depp a Amber Heard jako show roku. Obětmi se stali oba 

"Jsem tak nadšená, že se s vámi mohu podělit o tuto zprávu. Před čtyřmi lety jsem se rozhodla, že chci mít dítě. Chtěla jsem to ale udělat sama za sebe, podle svých vlastních podmínek. Nyní poznávám, jak důležité je pro nás ženy přemýšlet o jedné z nejzákladnějších částí našich životů a osudů. Část mého já chce tvrdit, že můj soukromý život není ničí záležitostí, jen mou. Také ale chápu, že povaha mé práce mě nutí určité záležitosti spojené se světem filmové branže a médií trpět. Moje dcera se narodila 8. dubna 2021. Jmenuje se Oonagh Paige Heard. Ona je začátkem zbytku mého života," odtajnila Amber. A dodala, že šéfem je u nich právě malá Oonagh, herečka je pak prý mámou i tátou dohromady.

Klepněte pro větší obrázek

Amber tak údajně měla prodat svůj dům v Kalifornii, aby zakotvila ve španělském Madridu. Podle slov její blízké přítelkyně je důvodem mimo jiné i fakt, že herečka skvěle ovládá španělštinu, a také to, že chce svou dceru vychovávat mimo záře reflektorů, kterých si v rámci ostře sledované soudní tahanice užila víc než dost.

Na začátku roku vydala prohlášení, ve kterém měla potřebu se k rozvodové kauze s Johnnym Deppem vyjádřit. "Je pro mě důležité říct, že jsem si to nikdy nevybrala. Bránila jsem svou pravdu, a tak byl zničen můj život, jak jsem ho znala. Očerňování, kterému jsem čelila na sociálních sítích, je zesílenou verzí toho, jak jsou ženy znovu a znovu pranýřovány, když vystoupí na veřejnost. Teď mám konečně příležitost odtrhnout se definitivně od něčeho, co jsem se pokusila opustit již před více než šesti lety. Nejedná se ale o žádný útěk nebo ústupek. Neexistují žádná omezení a hranice, pokud jde o můj život a další cestu, na které se chci posouvat stále vpřed," uvedla v prohlášení.

Máma celebrita - otec neznámý. Které známé herečky se rozhodly vychovávat děti bez partnera?

A tak si herečka momentálně užívá mateřství mimo divoký Hollywood. Občas ji španělští paparazzi vysledují i v ulicích Madridu, Amber to ale zase tolik neřeší. "Španělsko mám ráda, doufám, že tu zůstanu. Miluju tady žít," nechala se slyšet.

Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Výchova, Rodina a vztahy, Péče o dítě a jeho výchova, Rodičovství, Slavné páry, Dcera, herečka, Matka, Celebrity, matka a dcera, Náhradní matka, nahradní mateřství, Hollywood, Johnny Depp, Skandál, Rozvody, Amber Heard, Španělsko, Evropa, Madrid, Amber