Maminka.czSlavné maminky

Herečka Claire Danes je těhotná. Ve 43 letech čeká hvězda filmů Hodiny, Malé ženy nebo Terminátor své třetí dítě

Simona Procházková 30.  3.  2023
Trend otěhotnět v pozdějším věku, zdá se, neustupuje ani u celebrit. Hollywoodská hvězda, filmová a divadelní herečka Claire Danes porodí co nevidět své třetí dítě. Na co se nejvíc těší a ví už, jestli se narodí holka nebo další kluk?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Držitelka několika Zlatých glóbů, hvězda seriálů Tak tohle je můj život nebo Ve jménu vlasti potvrdila, že s manželem Hughem Dancym (43) čekají miminko. Doma už mají dva syny, desetiletého Cyruse a téměř pětiletého Rowana. Všichni se prý na dalšího sourozence velmi těší, jen synové si jasně vytyčili hranice: pomáhat budou, se špinavými plenkami ale nechtějí mít nic společného.

VIDEO: Emma Smetana nejen o poporodních depresích

Své těhotenství Claire Danes zveřejnila na začátku tohoto roku v rozhovoru pro magazín Howard Stern Show. "Je to potřetí a určitě naposledy,“ řekla s úsměvem herečka, která je již ve třetím trimestru a chystá se na porod. Podle svých slov věří, že se jí i nadále podaří sladit rodinný a pracovní život. Kariéru na hřebík pověsit nehodlá, natáčet chce dál.

Odpočinek si ale na poslední týdny před velkým dnem naordinovala a své pracovní tempo přeci jen zvolnila. „Připadá mi to jako obrovský luxus, nemuset chvíli nic dělat. Když jsem čekala prvního syna, natáčela jsem a naplno pracovala až do osmého měsíce, teď považuji za obrovský dar, že si můžu na chvíli oddechnout,“ přiznává Claire Danes. Pohlaví miminka si prý šťastní rodiče nechávají jako překvapení, vědět předem ho nechtěli.

Claire Danes a Hugh Dancy se poprvé setkali na natáčení filmu Ten večer (The Evening) v roce 2006, o tři roky později se vzali. První potomek se Claire narodil v jejích 38 letech, jako „stará“ matka se ale necítí ani nyní, když jí pomalu klepe na dveře padesátka.

„Hugh je pro mě dokonalý partner, měla jsem obrovské štěstí. Samozřejmě ale na našem vztahu velmi poctivě pracujeme, aby stále fungoval. Pro nás oba je v životě důležitá určitá lehkost, nadhled a smysl pro humor,“ prozradila herečka.

Claire Danes zazářila jako Julie ve filmovém trháku Romeo a Julie na motivy Shakespearova dramatu, znát ji určitě budete i z hollywoodských filmů Bídníci, Téměř bez šance, Hvězdný prach nebo Terminátor 3: Vzpoura strojů.

Čerstvá maminka herečka Jenovéfa Boková o ideálním porodu i nové mateřské roli: Budu zkoušet být dobrá máma!
Témata: Galerie, Slavné maminky, Sociální sítě, Celebrity, herečka, film, Cyrus, Hodina, Shakespeare, Malá žena, Terminátor, Zlatý glóbus, Claire, Ten večer, Rowan, Hugh
Mohlo by vás zajímat