Maminka.czSlavné maminky

Herečka Emily Blunt ve svém posledním filmu obětuje kvůli dceři pověst. Jaká je ve skutečnosti máma?

Dita Mrázková 11.  11.  2023
Ve své poslední roli neváhá pro blaho své jediné dcery udělat maximum. A stejně tak to má i ve svém soukromí. Její dvě dcery jsou pro ni nad všechny zlaté sošky. Co na jejich adresu prohlásila? A proč jim nechce říkat "NE"?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Film Obchodníci s bolestí je horkou novinkou streamovacího kanálu Netflix. Herečka známá z kasovních trháků jako Ďábel nosí Pradu, Dívka ve vlaku nebo Mary Poppins se vrací, v něm ztvárňuje chudou, ale ambiciózní svobodnou matku Lizu, která musí na živobytí vydělávat ve striptýzovém klubu. Když dostane lákavou pracovní nabídku od jedné farmaceutické firmy, netuší, že za super velkými zisky je mnohem víc, než "prodej" léků...

V soukromí je Emily maminkou dvou dcer, devítileté Hazel a sedmileté Violet, které vychovává s manželem, režisérem Johnem Krasinskim. Své dcery se snaží tento hollywoodský pár držet stranou médií i záře reflektorů a Emily říká, že coby "herečka Emily" na ně nemá takový vliv jako "máma Emily".

Klepněte pro větší obrázek

"Když se vidím někde na billboardu, držím si od toho odstup. Prostě si říkám: Kdo to je? A to samé dělají moje děti. Mnohem víc vzrušující pro ně je, když je můžu vyzvednout ze školy a vzít je plavat, než když vidí svou mámu někde na plakátě," řekla Emily v rozhovoru pro britský Harper´s Bazzar.

I když je pracovně hodně vytížená, snaží se nepřekročit hranici dvou týdnů v kuse, kdy je bez svých dcer. Říká, že obě dívky jsou sice zvyklé, že jejich máma nebývá někdy doma, pořád ale hodně prožívají, když je musí opustit.

Klepněte pro větší obrázek

I proto je ráda, že Hazel ani Violet to před kameru neláká. "Když slyším, jak mi někdo říká, že jeho dítě chce být hercem, kroutí se mi palce na nohou. Tolik jim chci říct: Nedopusťte to, Hollywood je skutečně tvrdý a nekompromisní a pro spoustu herců může být velkým zklamáním," nechala se slyšet.

Důkazem, že je pro Emily na prvním místě rodina a ne kariéra, je i tento výrok. 

"Nehodlám říkat NE, když se mě moje dcery zeptají: "Odvezeš mě do školy?" nebo "Uložíš mě do postele?" Chci jim na to odpovídat pořád jen samé ano, ano, ano!"

VIDEO:  Seroš X: Angličanka

Těhotenství na place! Které slavné herečky točily filmy s rostoucím bříškem a jak to štáb vyřešil?
Témata: Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Životy slavných, Výchova, Rodina a vztahy, Rodičovství, Slavné páry, Dcera, herečka, Děti slavných, Celebrity, Kariéra, mateřská láska, Inspirativní ženy, matka a dcera, Hollywood, Dcery, film, filmová role, Emily Blunt, Netflix, role, John Krasinski, režisér

Video