Maminka.czSlavné maminky

Herečka Eva Burešová poděkovala za své dva poklady Bohu. Jak prožívaly Mezinárodní den dětí další známé mámy?

Dita Mrázková 2.  6.  2024
Šest známých maminek se na sociálních sítích vyznalo z mateřských pocitů ke svým ratolestem. Den dětí trávily různě. Některé z nich pracovně, jiné lenošením. Všechny ale shrnuly své dojmy do jediného: Až teprve s dětmi poznaly, co je opravdové štěstí!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herečky, zpěvačky, stand-up komička i bývalé královny krásy. Všechny jsou mámami a všechny ke dni dětí sdílely společné momentky. Jak si sváteční sobotu užily?

Eva Burešová

"Myslím, že nejraději máme, když je hezké počasí, vezmeme Nairu, našeho psa, dáme Tina do nosítka a všichni se jdeme někam projít. To mám moc ráda. Je pravda, že teď takových dnů nebylo tolik, takže se těším na to, až to zase přijde...", prozradila maminka synů Nathaniela a Tristana v nedávném rozhovoru v pořadu Holky na víně. A jaké vyznání napsala svým klukům v rámci Mezinárodního dne dětí?

Klepněte pro větší obrázek

"Co jsem dělala, než se mi tyto lásky narodily, nevím. A vůbec mi to nevadí. Jen vím, že každou noc, když usínám... Děkuji tomu nahoře, že mi tento dar dal. Krásný den dětí těm smyslům mého života..." vyznala lásku Eva na Instagramu.

VIDEO: HOLKY NA VÍNĚ: EVA BUREŠOVÁ O MATEŘSTVÍ A RODINĚ

Témata: Děti, Slavné maminky, Mateřství, Rodičovství, Instagram, Dcera, Celebrity, herečka, Sociální sítě, mateřská láska, Nathaniel, Denisa Pfauserová, Vincent, Den dětí, Eva Burešová, Jitka Boho, Mezinárodní den dětí, Roman Vojtek, Petra Vojtková, Adéla Elbel, Lucie Šlégr, Tino, Toba, Holka, Maminka