Maminka.czSlavné maminky

Herečka Eva Josefíková: Těhotná nejen ve Slunečné, miminko čeká i ve skutečnosti

19.  1.  2021
Coby Denisa Kánská v seriálu Slunečná porodila holčička. Teď si těhotenství a porod herečka Eva Josefíková užije i v reálu, protože miminko čeká doopravdy. Točit seriál zatím chce dál, ale jen do dubna.

Kdo je tatínkem očekávaného dítěte? To budoucí maminka tají. Kdysi chodila s hercem Jiřím Mádlem a popularitu s tím spojenou nesla velmi těžce, od té doby si soukromí hodně chrání. 

Mimochodem, v seriálu Slunečná loni nahradila herečku Veroniku Arichtevu, která s natáčením skončila kvůli těhotenství – v době pandemie točit nechtěla. Eva Josefíková zatím s natáčením – seriálového partnera hraje Maroš Kramár – končit nechce. 

„Natáčí se mi dobře, po fyzické stránce je mi fajn. Točím s miminkem, je to vlastně takový malý trenažérek,“ popsala herečka. Při natáčení rostoucí bříško schovávala velkým těhotenským z kostymérny. To už teď nepůjde, ale tvůrci si jistě poradí. 

Veronika Arichteva má syna Luka Christa. Dvě nohy, dvě ruce a boží nos!
Baby boom 2021! Emma Smetana, Nikol Štíbrová a další. Kdo se letos dočká miminka?
Témata: Těhotenství, Porod, Slavní rodiče, Miminko, Mateřství, Slavné maminky, herečka, Herec, Natáčení, Skutečnost, Eva Josefíková, Reál, Jiří Mádl, Seriál
Mohlo by vás zajímat
Tahle máma zapsala 41 neuvěřitelných důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Pobavíte se
Procházková Simonakog
Mateřství