Maminka.czSlavné maminky

Herečka Eva Podzimková (34) se stala dvojnásobnou maminkou. Dcera Lotka se těší na sestřičku se skvostným jménem!

Dita Mrázková 27.  5.  2024
Radostnou novinku sdílel Evin manžel, který tak má doma už tři princezny. Jaké jméno holčička dostala? A proč Eva nechtěla zůstat jen u jednoho dítěte?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nedávno excelovala coby ambiciózní kariéristka v seriálu televize Prima Sedm schodů k moci. V soukromí však zastává úplně jiné priority. Maminka tříleté dcerky Loty přivítala na svět druhorozenou dcerku, a od herecké kariéry si tak dá načas pauzu. 

VIDEO: HEREČKA EVA PODZIMKOVÁ O ZMĚNĚ IMAGE

„Dvě děti jsou jistě rozdíl oproti jednomu dítěti, takže bude potřeba nechat víc prostoru pro rodinu,“ nechala se slyšet novopečená dvojnásobná maminka. Radostnou novinku oznámil na sítích její manžel, producent Matěj Podzimek„Kolem Evy už obíhá druhá planeta. Jmenuje se Berta! Jsme šťastní a děkujeme. Eva, Lotka, Berta, Matěj…“

Rodačka z Uherského Hradiště se netají tím, že je rodinný typ. „Já i manžel máme sourozence. Oba máme sestru, takže pro nás bylo naprosto přirozené uvažovat o konečném počtu členů rodiny čtyři,“ prozradila pro Super.cz v době, kdy čekala druhé dítě.

Evě i malé Bertě, jejíž jméno znamená „zářící“, „skvostná“ či „skvělá“, přejeme hodně zdraví a zářivou budoucnost.

Herečka Lucie Vondráčková o rozšíření rodiny: Osud už pokoušet nehodlám. Takhle jsme kompletní
Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Mateřství, Rodina, Rodičovství, Dcera, herečka, jméno, Eva Podzimková, Berta, Televize Prima, Maminka, Děti, Lotka, Novinka, Evin, Lota, Uherské Hradiště, Sestřička, Matěj Podzimek, Manžel