Maminka.czSlavné maminky

Herečka Eva Podzimková oznámila radostnou novinku: Jsme na cestě stát se dvojnásobnými rodiči!

Dita Mrázková 5.  1.  2024
Maminka téměř tříleté dcerky Loty oznámila své další těhotenství v souvislosti s novou rolí v televizním seriálu, kde si zahraje jednu hodně ambiciózní mladou dámu. Jak se nastávající maminka cítí a co má v plánu?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Herečka, známá z pohádek Čertova nevěsta, Korunní princ či Princezna a půl království nebo z filmů Probudím se včera, Vejška, Fair Play a dalších, je v očekávání.
 „Víte to jako první, protože my s manželem nejsme úplně oznamovací typy, ale tím, že se to spojilo s rozjezdem Sedmi schodů k moci, tak vlastně je to tak, že jsme na cestě stát se dvojnásobnými rodiči,“ odtajnila Eva v pořadu TV Prima Showtime. 

Na Primě ji budeme od konce ledna vídat v hlavní roli seriálu Sedm schodů k moci v roli venkovské servírky, která miluje luxus, vlivné muže a moc a která se krůček po krůčku dostane až do nejvyšších politických pater.

VIDEO: SEROŠ X: SEDM SCHODŮ K MOCI

Nastávající dvojnásobná maminka prozradila, že se cítí dobře, snaží se pracovně zvolnit a odpočívat. "Dvě děti jsou jistě rozdíl oproti jednomu dítěti, takže bude potřeba nechat víc prostoru pro rodinu,“ nechala se slyšet Eva, která prozradila i to, že na nový přírůstek se kromě rodičů těší i dcera Lota.

Evě i jejímu manželovi – producentovi Matěji Podzimkovi – k radostné novince gratulujeme.

Moderátor Libor Bouček se stal dvojnásobným tátou: Jeho žena Gabriela porodila dceru na Silvestra! Jaké dostala jméno?
Témata: Těhotenství, Děti, Slavné maminky, Mateřství, Rodiče, Celebrity, herečka, Sedm schodů k moci, Eva Podzimková, role, Seriál, princezna, Televizní série, TV Prima, Eva Josefíková, Fair Play, Televizní seriál, Manžel, Novina, Eve, Moc, Tříletá dcerka, Lota, Maminka