Maminka.czSlavné babičky

Goldie Hawn oslavila 77. narozeniny, ale s vnoučaty řádí jako zamlada. Které herečky jsou také oddanými babičkami?

Dita Mrázková 25.  11.  2022
Některé dokážou s vnoučaty skotačit i po sedmdesátce, neváhají se převléknout do pohádkových kostýmů, dovádět ve vodě nebo vzít děti na pouť. Řeč je o hollywoodských ikonách, které ve stáří nezanevřely na život a energii dobíjí právě díky vnoučátkům. Které to jsou?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když nedávno sdílela herečka Kate Hudson fotografii své mámy, taktéž herečky Goldie Hawn, neopomněla na chválu a obdiv, s jakým elánem čerstvě 77letá babička dokáže vyburcovat svá vnoučata k akci. S dědou Kurtem Russellem oblékli kostým krále a královny a s vnučkou Rani Rose oslavili její narozeniny jaksepatří. Co známá herečka řekla na adresu svých pěti vnoučat? A jaké ódy pějí další slavné babičky?

Klepněte pro větší obrázek

Goldie Hawn (77)

Pětinásobná babička v sobě nezapře "komedianství" a se svými vnoučaty se nebojí žádné čertoviny. Naposledy, při příležitosti narozenin vnučky Rani oblékli s dědou Kurtem kostýmy krále a královny, z čehož měla pochopitelně největší radost malá oslavenkyně. "Naše dveře jsou pro vnoučata vždycky otevřené. Největší srandu totiž zažíváme právě s nimi. Lezeme s nimi po zemi, hrajeme ping-pong, badminton, prostě cokoliv, na co si vzpomenou," nechala se slyšet slavná herečka. 

Klepněte pro větší obrázek
 

VIDEO: JANA PAULOVÁ JE NADŠENÁ BABIČKA. VNUČKU ALE MOC ČASTO NEVÍDÁ

Témata: Slavní rodiče, Láska a vztahy, Životy slavných, Mateřství, Rodina a vztahy, Instagram, Dcera, Celebrity, herečka, Prarodiče, Babička, Herec, Sociální sítě, Děti slavných, Kate Hudson, Goldie Hawn, ikona, matka a dcera, narozeniny, Rani, Hollywood, Ela, Slavné babičky, Jana Paulová, Kostým