Maminka.czSlavné maminky

Herečka Hilary Duff se stala čtyřnásobnou maminkou. Podívejte se na dojemné momentky z domácího porodu

Dita Mrázková 12.  5.  2024
Miluje domácí porody a netají se tím, že při porodu v porodnici mámy nikdy nemůžou mít takový komfort jako doma. Jak si svůj poslední porod Hilary užila? Odpovědí jsou emotivní momentky jen pár minut po narození třetí dcerky...

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Šestatřicetiletá herečka je velkou zastánkyní domácích porodů. Doma odrodila všechny své děti – dvanáctiletého Lucu, pětiletou Banks i tříletou Mae. Když čekala druhou dceru, nechala se slyšet, že si přeje, aby porodu přihlížel i syn Luca. Jeho přítomnost byla podle Hilary důležitým poučením o síle ženy a zázraku zrození. 

VIDEO: HEREČKA KRISTÝNA LEICHTOVÁ BUDE UČIT NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY,  JAK SE PŘIPRAVIT NA DOMÁCÍ POROD
 

„Bylo to pro mě docela důležité, protože si opravdu zakládám na tom, abych mu otevřeně a upřímně vyprávěla o tom, jak jsou ženy silné a jak takový porod vypadá,“ řekla na synovu adresu.

Hilary je mámou na plný úvazek, a tak nikoho nepřekvapilo, když loni oznámila, že do rodiny přibude další člen. V pořadí třetí dcerku přivítala se svým mužem Matthewem na svět 3. května, jak jinak, než opět v pohodlí domova za účasti rodiny a duly.

Klepněte pro větší obrázek

„Měsíce jsem snila o tom, že tě budu držet v náručí. Posledních pět dní, kdy tě poznávám, zírám na tebe a cítím tvou vůni, je plných magických okamžiků. Všichni tě milujeme, jako bys tu byla celou dobu, krásko,“ sdílela na Instagramu své dojmy novopečená maminka.

Té přispěchali s gratulacemi nejen její fanoušci, ale i známé osobnosti. Brenda, partnerka herce Macaulaye Culkina, vysekla Hilary poklonu: „Gratuluji! Je dokonalá. Jsem za vás tak šťastná. Obdivuji tě, ženo!“ Své kolegyni poblahopřála i bezdětná herečka a hvězda seriálu Sex ve městě Kim Cattrall. „Vítej, miminko! To je ale nádherný začátek!“

Klepněte pro větší obrázek

Holčička, která dostala netradiční jméno Townes Meadow Bair, se stejně jako její starší sourozenci narodila doma do vody. „Je to taková moje nejvíc hipísácká věc, rodit doma a mít děti u sebe," pochvaluje si zastánkyně domácích porodů.

Důvod, proč si neumí představit standardní porod v nemocnici, je prostý. „Když přivedete na svět dítě, je to jedna z nejtěžších prací, jaké může žena vykonat. V nemocnici vám při porodu nedají ani vodu, ani jídlo a vy se přitom chystáte na nadlidský výkon…"

Další fotografie z hereččina domácího porodu najdete v galerii.

Moderátorka Gabriela Lašková o potratu, těhotenských migrénách i domácím porodu. Bude to do třetice holčička?
Témata: Děti, Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Rodina a vztahy, Životy slavných, Děti slavných, Rodičovství, Instagram, Dcera, Celebrity, Inspirativní ženy, herečka, Emoce, Domácí porod, Porod doma, Sex ve městě, Hilary Duff, Kristýna Leichtová, Chci si rodit po svém, Porod do vody, Maminka, Komfort, Macaulay Culkin