Maminka.czSlavné maminky

Herečka Jenovéfa Boková sdílela fotografii se svou dcerkou i dojmy z porodu: Proč se jí nechtělo z porodnice domů?

Dita Mrázková 6.  4.  2023
Holka, nebo kluk? Pohlaví dítěte, které nedávno přivítala na svět, bylo jednou velkou neznámou. Dnes však odtajnila to, že se těší z malé princezny, a vzdala také hold nejen svému muži, který byl u porodu, ale i všem mámám, které takové štěstí nemají.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Jenovéfa není typ osobnosti, který by denně sdílel svůj soukromý život. Nejinak tomu bylo těsně po porodu, kdy se o pohlaví jejího prvního dítěte několik dnů jen spekulovalo.

Až po pár týdnech se herečka rozhodla odtajnit nejen to, že jejím malým pokladem je holčička, ale také své dojmy z Fakultní nemocnice Bulovka v Praze, kde rodila.

VIDEO: MAMINKA V PORODNICI: BONUS Z FN BULOVKA. LÉKAŘ A PORODNÍ ASISTENTKA U PORODU

"Chtěla bych moc poděkovat všem doktorům, doktorkám, sestřičkám, uklízečkám, prostě všem v porodnici na Bulovce, kde se o mě a o naši malou holčičku tak skvěle postarali. Nikdy jsem nečekala, že by se mi z šestinedělí nechtělo domů. Asi za to mohl i ten fakt, že jsem dostala krásný pokoj a byl tam se mnou celou dobu můj Adam (až na noc, kdy se šlo zapíjet, hehe). To hodně na psychiku pomůže a přála bych si, aby tohle mohla zažít každá novopečená maminka," napsala Jenovéfa na Instagramu.

Herečka vzdala hold také všem nastávajícím mámám, které takové štěstí nemají. "Myslím na všechny maminky, co jsou z nějakého důvodu na svoje miminka samy. Všechny maminky jsou hrdinky, ale vy jste SUPERhrdinky!"

Na selfie s dcerkou, jejíž jméno Jenovéfa odtajní možná zase až za nějaký čas, reagovala celá řada známých maminek. Zdravici poslaly herečky Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Berenika Kohoutová, modelka Aneta Vignerová nebo moderátorky Zorka Hejdová a Gabriela Lašková.

Témata: Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Porodnice, Instagram, Dcera, herečka, Rodiče, Otec, Sociální sítě, mateřská láska, matka a dcera, Emoce, Berenika Kohoutová, Otec u porodu, Adam, Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová, Jenovéfa Boková, Zorka Hejdová, Bulovka, FN Bulovka, Gabriela Lašková, Hold