Maminka.czSlavné maminky

Herečka Kate Hudson pobouřila svým výrokem spoustu matek: Rodit císařem je ta nejlenivější věc!

Dita Mrázková 7.  1.  2022
Je trojnásobnou mámou, která pro své děti udělá první poslední. Má miliony fanoušků po celém světě, ale nedávno tak trochu přestřelila. Odsoudila porod císařským řezem, což mělo za následek tisíce nenávistných komentářů. Co jí vzkázala většina matek?

Americká ikona a dcera herecké star Goldie Hawn je zkušenou mámou tří dětí s rozmanitým věkovým rozdílem. Prvorozenému Ryderovi bude brzo osmnáct, druhému synovi Binghamovi je deset. Kate se kromě dvou synů dočkala se svým současným partnerem i vytoužené dcery Rani Rose, která zanedlouho oslaví 4. narozeniny.

VIDEO: Slavné filmové scény s cigaretou

Kate dopřála svým dětem "luxus" - každé z nich má svého tatínka! Štěstí ale našla až u o sedm let mladšího Dannyho, se kterým se zná už od dob, kdy byla poprvé těhotná. Nedávno sdílela na Instagramu tajemné video s netrpělivým čekáním na Santu, kde malá a tak trochu vylekaná Rani nechápavě sleduje chaos v domě.

 

Kate má na svém Instagramu téměř 15 milionů sledujících, především z řad maminek. Ty krásnou herečku obdivují nejen proto, že se nebojí ukázat po ránu a nenalíčená, ale i proto, že se po třetím porodu dostala rychle do formy nikoliv díky dietám nebo plastikám, ale cvičením. Kate totiž jede na vlně zdravého životního stylu, na své postavě tvrdě dře čtyřikrát týdně a k tomu si navrch střihne i pole dance!

Poradna: Jsem po císaři a chci začít sportovat. S čím začít?

Jenže nedávno šokovala svým překvapivým výrokem: "Matky, které rodí sekcí a ulehčují si cestu k porodu, to je ta nejlínější věc na světě, kterou mohou udělat!"

Herečka zřejmě myslela ženy, které císařský řez podstupují "na přání", nicméně rozhořčené reakce na sebe nenechaly dlouho čekat:

"Pardon, rodila jsem sekcí třikrát a zdaleka to není ta nejlenivější věc, co jsem udělala."

"Je 'hezké' vědět, co si myslíte o ženách, které porodily tímto způsobem..."

"Rozhodně se necítím méněcennější, když jsem rodila císařem. A líná??! Tomu už vůbec nerozumím! Tohle bude asi špatný vtip..."

Kate to zkrátka schytala, pointa je ale úplně jinde. Rozzlobené matky na síti zřejmě ani netuší, že herečka svého prvorozeného syna rodila právě sekcí, důvod ale nikdy neuvedla...
 

Témata: Porod, Děti, Láska a vztahy, Slavné maminky, Výchova, Matka, Instagram, Životy slavných, herečka, Sociální sítě, Syn, Císařský řez, Dcera, Goldie Hawn, Kritika, Kate Hudson, Máma, Výrok, Kate Hudsonová, Kate, Většina matek, Danny, Goldie Hawnová, Ryder, Rani Rose
Mohlo by vás zajímat
Pavlína Jágrová exkluzivně: První trimestr byl peklo, zachránil mě přítel. Teď už si těhotenství konečně užívám!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Neuvěřitelné "skóre"! Krásná Michaela Salák se stala po páté maminkou!
Zenklová Veronika
Slavné maminky
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Kolinová Gabriela
Péče o dítě a jeho výchova
Herečka Eva Josefíková je maminkou. A miminko má neobvyklé jméno
Víchová Tereza
Slavné maminky
Nedávali jí šanci, nakonec má čtyřčata! Neuvěřitelné fotky před a po
Procházková Simona
Rodina
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Zenklová Veronika
Porod
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
redakce
Porod
Tohle neříkejte dětem, když brečí! Proč a co se může stát?
redakce
Chování a vztahy
Na fotkách je vidí celý Londýn: Dost nerealistických očekávání, za své tělo po porodu se nestydíme!, říkají odvážné maminky
Mrázková Dita
Po porodu