Maminka.czSlavné maminky

Herečka Kate Hudson pobouřila svým výrokem spoustu matek: Rodit císařem je ta nejlenivější věc!

Dita Mrázková 7.  1.  2022
Je trojnásobnou mámou, která pro své děti udělá první poslední. Má miliony fanoušků po celém světě, ale nedávno tak trochu přestřelila. Odsoudila porod císařským řezem, což mělo za následek tisíce nenávistných komentářů. Co jí vzkázala většina matek?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Americká ikona a dcera herecké star Goldie Hawn je zkušenou mámou tří dětí s rozmanitým věkovým rozdílem. Prvorozenému Ryderovi bude brzo osmnáct, druhému synovi Binghamovi je deset. Kate se kromě dvou synů dočkala se svým současným partnerem i vytoužené dcery Rani Rose, která zanedlouho oslaví 4. narozeniny.

VIDEO: Slavné filmové scény s cigaretou

Kate dopřála svým dětem "luxus" - každé z nich má svého tatínka! Štěstí ale našla až u o sedm let mladšího Dannyho, se kterým se zná už od dob, kdy byla poprvé těhotná. Nedávno sdílela na Instagramu tajemné video s netrpělivým čekáním na Santu, kde malá a tak trochu vylekaná Rani nechápavě sleduje chaos v domě.

 

Kate má na svém Instagramu téměř 15 milionů sledujících, především z řad maminek. Ty krásnou herečku obdivují nejen proto, že se nebojí ukázat po ránu a nenalíčená, ale i proto, že se po třetím porodu dostala rychle do formy nikoliv díky dietám nebo plastikám, ale cvičením. Kate totiž jede na vlně zdravého životního stylu, na své postavě tvrdě dře čtyřikrát týdně a k tomu si navrch střihne i pole dance!

Poradna: Jsem po císaři a chci začít sportovat. S čím začít?

Jenže nedávno šokovala svým překvapivým výrokem: "Matky, které rodí sekcí a ulehčují si cestu k porodu, to je ta nejlínější věc na světě, kterou mohou udělat!"

Herečka zřejmě myslela ženy, které císařský řez podstupují "na přání", nicméně rozhořčené reakce na sebe nenechaly dlouho čekat:

"Pardon, rodila jsem sekcí třikrát a zdaleka to není ta nejlenivější věc, co jsem udělala."

"Je 'hezké' vědět, co si myslíte o ženách, které porodily tímto způsobem..."

"Rozhodně se necítím méněcennější, když jsem rodila císařem. A líná??! Tomu už vůbec nerozumím! Tohle bude asi špatný vtip..."

Kate to zkrátka schytala, pointa je ale úplně jinde. Rozzlobené matky na síti zřejmě ani netuší, že herečka svého prvorozeného syna rodila právě sekcí, důvod ale nikdy neuvedla...
 

Témata: Děti, Porod, Láska a vztahy, Výchova, Slavné maminky, Instagram, Životy slavných, Syn, herečka, Dcera, Matka, Sociální sítě, Císařský řez, Kate Hudson, Goldie Hawn, ikona, Kritika, Rani, Matky na síti, Goldie Hawnová, Bing, Máma, Danny, Rani Rose, Kate
Mohlo by vás zajímat
Neuvěřitelné – tahle holčička se narodila přeložená napůl!
len
Kuriozita
Pobuřující a zvrhlé? Nikoli, takhle se vychovávalo za dob našich prababiček. Neuvěřitelné fotografie jsou důkazem!
Mrázková Dita
Retro
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
GALERIE: Strie vyprávějí příběh: Těchto 15 maminek šlo doslova s kůží na trh
len
Galerie
Když v 66 letech porodila první dítě, stala se nejstarší matkou na světě. Jak Adriana Iliescu (84 let) žije dnes a proč je na dceru hrdá?
Stöckbauerová Vanda
Zajímavosti
Intimní partie dětí: Přetahovat, nebo nepřetahovat předkožku u chlapečků? A jak na srůsty u holčiček? Poradí dětská uroložka
Láchová Michaela
Zdraví
Největší těhotenská bříška ve své přirozenosti. Tyto mámy za ně sklidily obdiv i urážky. A to, světe div se, i od žen!
Mrázková Dita
Těhotenství
Porod v detailu a bez příkras. Podívejte se na 102 snímků, které vás ohromí svou krásou i syrovostí
Stöckbauerová Vanda
Galerie
Dejte „to” do ústavu, řekli jí o dceři. Jana se nevzdala a z „hadrové panenky” Johanky křeše denně zázraky
Víchová Tereza
Příběhy