Maminka.czSlavné maminky

Herečka Kristýna Hrušínská pár týdnů před porodem: Pod stromečkem už asi bude malinkatý dáreček

Dita Mrázková 7.  11.  2022
S nastávajícím tatínkem, synem Vojtou i psí parťačkou Monellou už netrpělivě očekávají další přírůstek do rodiny. V čem je Kristýnino druhé těhotenství jiné než to první? Proč vůbec neřeší, jestli bude starší bráška na miminko žárlit? A na kom nechali výběr jména?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když jsme si povídaly naposledy, měli jste doma čerstvě nový přírůstek, fenku Monellu. Zanedlouho přivítáte do rodiny přírůstek další, tentokrát dvounohý.  Vánoce ještě prožijete ve třech, tedy pardon – s Monellou ve čtyřech?

Pravděpodobně už bude pod stromečkem malinkatý roztomilý dáreček, kterému sice budou nějaké Vánoce absolutně jedno, ale my si je užijeme o to víc.

Co syn Vojta, jak se těší na mladšího sourozence?

Vojtík se těší moc. Teda zatím! (směje se)

VIDEO: REŽISÉR PÁNSKÉHO KLUBU MATĚJ BALCAR A JEHO ŽENA KRISTÝNA HRUŠÍNSKÁ O NEVĚŘE

Nemáte obavy, že by třeba mohl zpočátku žárlit, že už nemá najednou tolik pozornosti?

Vůbec na to nemyslím. Člověk si něco maluje, jak to asi bude, co všechno bude podnikat, a ono je to pak absolutně jinak. Tak proč se dopředu stresovat tím, jestli Vojta bude žárlit? To bychom se snad ani k druhému dítku neodhodlali.

Prozradila jste, že i ve třetím trimestru jste pracovně v jednom kole. Co vás tolik zaměstnává?

Rozhodli jsme se ještě před příchodem potomka vymalovat. A bereme to opravdu z gruntu. Takže mě teď asi nejvíc zaměstnává právě to. Jinak ještě dohrávám posledních pár představení a natáčím.

Kdybyste porovnala obě těhotenství, lišila se něčím zásadně?

S Vojtíkem jsem jedla víc zdravé jídlo, běhala jsem do 8. měsíce a byla víc fit. Ale je pravda, že jsem nebyla v takovém zápřahu jako tentokrát. Teď mám chuť víc na to “nezdravé” a na běhání nemám ani pomyšlení. Tak jsem alespoň do konce září denně plavala.

 

v prvním těhotenství jsem do 8. měsíce běhala. Te'ď na to nemám ani pomyšlení.

 

V seriálu Ulice hrajete momentálně jednu z klíčových postav. Jak vaše těhotenství přijali štáb a kolegové? A kdy do seriálu zase naskočíte?

Všichni mi gratulovali a byli za mě rádi. Vědí, že když se něco takového stane, není to katastrofa, ale požehnání. Budu se snažit naskočit co nejdřív, ale uvidíme, co miminko dovolí.

Nebude směřovat vaše role Vandy k tomu, že s Luďkem taky otěhotní?

Jsou věci, které vám ráda povím, a věci, na které si diváci budou muset počkat. A tohle je jedna z nich.

Jména pro miminko máte už vybraná? Pomáhal s výběrem Vojtík?

Jména už máme, Vojtík se činil. Vlastně je vybral on, ale trefil se nám do noty, tak jsme už dál nic neřešili a nechali ten důležitý výběr na něm.

Vím, že pohlaví miminka si nechávají známé maminky pro sebe až do porodu. Ale přece jen to zkusím. Prozradíte ho Mamince?

(směje se) Svojí mamince jsem už pohlaví miminka prozradila!

Témata: Těhotenství, Porod, Životy slavných, Slavné maminky, Mateřství, Rodina, Miminko, Rodina a vztahy, Péče o dítě a jeho výchova, Výchova, Instagram, Syn, Celebrity, herečka, Seriál Ulice, Sociální sítě, Vánoce, Ulice, Kristýna Hrušínská, Miluše Šplechtová, Matěj Balcar, Jan Hrušínský, Pes, natáčení, role