Maminka.czSlavné maminky

Herečka Kristýna Hrušínská porodila: Do rodiny přibyl další kluk! Jaké jméno mu vybral starší bráška Vojta?

Dita Mrázková 15.  12.  2022
Tak Ježíšek v rodině sympatické herečky naděloval o pár dnů dřív! K synu Vojtovi a fence Monelle přibyl další parťák. S čím se nám Kristýna svěřila krátce před porodem?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nedávno nám Kristýna Hrušínská prozradila, jak se těší na příchod nového člena rodiny a co všechno stihla před porodem zařídit. "Rozhodli jsme se ještě před příchodem potomka vymalovat. A bereme to opravdu z gruntu. Takže mě teď asi nejvíc zaměstnává právě to. Jinak ještě dohrávám posledních pár představení a natáčím," prozradila v rozhovoru.

VIDEO: MAMINKA V PORODNICI: BYLI JSME SVĚDCI CÍSAŘSKÉHO ŘEZU V PORODNICI KRNOV

Měla Kristýna obavy, jestli na sourozence bude žárlit prvorozený syn Vojta? "Vůbec na to nemyslím. Člověk si něco maluje, jak to asi bude, co všechno bude podnikat, a ono je to pak absolutně jinak. Tak proč se dopředu stresovat tím, jestli Vojta bude žárlit? To bychom se snad ani k druhému dítku neodhodlali."

Dnes herečka oznámila na Instagramu šťastnou novinu prostřednictvím fotografie s druhorozeným synkem v náručí. Chlapeček dostal jméno Jakub. Kdo vybral miminku jméno? "Jméno vybral Vojta, ale trefil se nám do noty, tak jsme už dál nic neřešili a nechali ten důležitý výběr na něm," prozradila Kristýna.

Rodině gratulujeme a malému Kubovi přejeme hodně zdraví.

Témata: Porod, Láska a vztahy, Slavné maminky, Rodina a vztahy, Mateřství, Životy slavných, Rodina, Instagram, Syn, herečka, Sociální sítě, Seriál Ulice, Ulice, jméno, Ježíšek, Jan Hrušínský, divadlo, TV Nova, Matěj Balcar, Vojta, Kristýna Hrušínská, režisér, Pánský klub, Miluše Šplechtová, Chlapeček