Maminka.czSlavné maminky

Herečka Kristýna Hrušínská porodila: Do rodiny přibyl další kluk! Jaké jméno mu vybral starší bráška Vojta?

Dita Mrázková 15.  12.  2022
Tak Ježíšek v rodině sympatické herečky naděloval o pár dnů dřív! K synu Vojtovi a fence Monelle přibyl další parťák. S čím se nám Kristýna svěřila krátce před porodem?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Nedávno nám Kristýna Hrušínská prozradila, jak se těší na příchod nového člena rodiny a co všechno stihla před porodem zařídit. "Rozhodli jsme se ještě před příchodem potomka vymalovat. A bereme to opravdu z gruntu. Takže mě teď asi nejvíc zaměstnává právě to. Jinak ještě dohrávám posledních pár představení a natáčím," prozradila v rozhovoru.

VIDEO: MAMINKA V PORODNICI: BYLI JSME SVĚDCI CÍSAŘSKÉHO ŘEZU V PORODNICI KRNOV

Měla Kristýna obavy, jestli na sourozence bude žárlit prvorozený syn Vojta? "Vůbec na to nemyslím. Člověk si něco maluje, jak to asi bude, co všechno bude podnikat, a ono je to pak absolutně jinak. Tak proč se dopředu stresovat tím, jestli Vojta bude žárlit? To bychom se snad ani k druhému dítku neodhodlali."

Dnes herečka oznámila na Instagramu šťastnou novinu prostřednictvím fotografie s druhorozeným synkem v náručí. Chlapeček dostal jméno Jakub. Kdo vybral miminku jméno? "Jméno vybral Vojta, ale trefil se nám do noty, tak jsme už dál nic neřešili a nechali ten důležitý výběr na něm," prozradila Kristýna.

Rodině gratulujeme a malému Kubovi přejeme hodně zdraví.

Témata: Porod, Láska a vztahy, Rodina a vztahy, Mateřství, Slavné maminky, Rodina, Instagram, Životy slavných, Syn, herečka, Sociální sítě, Matěj Balcar, Ulice, Ježíšek, Kristýna Hrušínská, TV Nova, Seriál Ulice, jméno, divadlo, režisér, Vojta, Jan Hrušínský, Miluše Šplechtová, Pánský klub, Kubo
Mohlo by vás zajímat