Maminka.czSlavné maminky

Herečka Lenka Zahradnická čeká třetí dítě. Tohle bude teprve párty, sdílela na sociální síti

Vanda Stöckbauerová 17.  4.  2024
Lenka Zahradnická (38) oznámila radostnou novinku. Jejich rodina se rozroste. Oblíbená herečka, která je známá ze seriálu Jedna rodina nebo Ulice, své těhotenství dlouho tajila, ale před pár dny se svěřila se svým štěstím na Instagramu, kde ukázala i viditelné těhotenské bříško.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Lenka Zahradnická je již maminkou dvou dcer, Jasmínky (6) a Jovanky (3), a teď se může těšit na další přírůstek do rodiny.

 „Jejda! Již brzy v našem obýváku. Nějak už mě ty pohledy na břicho se soucitným výrazem – přibral jsme někdy každej – přestaly bavit. Bude sranda,“ napsala k videu.

Jestli čeká chlapečka, nebo holčičku neprozradila, stejně tak termín porodu si nechává pro sebe.  „Kdy klokan přiletí, říkat nebudu, ani jestli čáp přinese holčičku, nebo chlapečka. Za prvé to sami nevíme a za druhé i kdyby, necháme si ten zázrak chvilku pro sebe. Jedno vám slíbit můžu. Nebude to za extra dlouho a heslo zní: nudu neznám. Tohle bude teprve párty. Takže se radujte s námi a buďme všichni hlavně zdraví! Vaše rozrůstající se smečka. Michal, Léňa, Jasmínka, Jovanka, Františka (fenka pozn. red.) a ten člobrda, co si dělá slušnou párty v mém břiše,“ dodala sympatická herečka.

Pod příspěvkem se to jen hemží gratulacemi od fanoušků i kolegyň z herecké branže. A my se ke gratulacím připojujeme a přejeme hlavně zdraví!

VIDEO: Herečka Lenka Zahradnická: Dvě svatby!

Lenka Zahradnická: Při porodu jsem nestihla ani trpět
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Rodina, Sociální sítě, Děti slavných, Instagram, Celebrity, herečka, Ulice, František, Lenka Zahradnická, party, Léňa, Břicho, Jovanka, Bříško