Maminka.czSlavné babičky

Herečka Lucie Benešová se stala v 47 letech babičkou. Které další slavné ženy se vnoučat dočkaly také brzy?

Dita Mrázková 2.  5.  2022
Před pár dny vysekla své adoptované dceři poklonu za porod a na počest své prvorozené vnučky bouchla šampaňské. Že je babičkou, by jí hádal málokdo. Stejně jako dalším známým ženám, které se staly babičkami před padesátkou. Které to jsou?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Smrt vnuka, asistence své dceři při domácím porodu i zkušenost s potraty vlastních dětí. Tím vším si prošly úspěšné ženy, které se staly mladými babičkami. V galerii najdete nejen jejich milovaná vnoučata, ale i dcery, díky nimž dostal jejich život jiný rozměr.

Lucie Benešová (47)

Herečka se stala před pár dny babičkou díky dvaadvacetileté adoptované dceři Sáře. Radostnou zprávu sdílela čtyřnásobná máma na Instagramu. „Jsem babička!!! Jupí! Ta radost a štěstí se nedá popsat. Slavíme a těšíme se, až tě uvidíme, naše nejmilejší holčičko na světě! Sárinko, dcerko, jsi pašák, Honzíku, zeťáku, gratulujeme!!!!“ Holčička dostala jméno Melánie a Lucie se nechala slyšet, že už se nemůže dočkat, až svou malou vnučku "poňuchňá". Vedle Sáry má ještě pětadvacetiletého syna Luciána, který je také ženatý, a tak je dost možné, že se Lucie stane brzo dvojnásobnou babičkou. Ze vztahu s hercem Tomášem Matonohou má ještě syna Štěpána a dceru Laru.

VIDEO: Návštěva u Lucie Benešové

Témata: Porod, herečka, Syn, Dcera, Babička, Porod doma, Potrat, Moderátorka, Slavné babičky, Sára, kontrakce, Jessica Alba, Smrt dítěte, mladá babička, Lisa Marie Presley, sebevražda, Vnoučata, Nicolas Cage, Harper, matka a dcera, Assisi, Priscilla Presley, Lucie Benešová, Jade Jagger, Mick Jagger
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Mrázková Dita
Slavné maminky
Máme doma alergika. Jaké jsou možnosti léčby alergií? Zdaleka nejen úlevové léky
Procházková Simona
Alergie
Dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh: Na fotce ji nepoznáte! Z "kluka" je šarmantní teenagerka
Mrázková Dita
Děti slavných
Před dětmi a po nich! Tohle jsou šokující proměny žen, které změnilo mateřství
kog
Rodina a vy
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci
Martina Pártlová otevřeně o mateřství: Podívejte se na její rozkošnou Stellu ve videu!
Víchová Tereza
Časopis Maminka
GALERIE: Princezna Charlotte nebo princ George jako dospělí? Neuvěříte, jak budou vypadat děti královských rodin za pár let
Formánková Simona
Galerie
Od děvčátka k bohyni: Podívejte se na osm neskutečných proměn ženské sexuality
Zenklová Veronika
Fotografie