Maminka.czSlavné maminky

Herečka Mandy Moore (40) je potřetí těhotná. Ke dvěma synům přibude holčička  

Vanda Stöckbauerová 5.  6.  2024
Mandy Moore, známá rolí Rebeccy Pearson v úspěšném seriálu Tohle jsme my (This is us), čeká třetí dítě. S manželem, hudebníkem Taylorem Goldsmithem, jsou už rodiči dvou malých synů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Radostnou novinku sdílela sympatická herečka a zpěvačka na Instagramu, a to velmi roztomilým způsobem. „Třetí v našem vlastním velkém triu přijde brzy. Nemůžu se dočkat, až kluci budou mít sestřičku,“ napsala ve svém oznámení. Připojila fotku synů Augusta „Guse“ (3 roky) a Oscara „Ozzieho“ (19 měsíců), jak se drží za ruce v tričkách s nápisy „velký“ a „prostřední“, což odkazuje na jejich nové sourozenecké role.

Doma budou mít brzy hodně veselo. Na začátku tohoto roku se rodina herečky známé z filmu Deník princezny rozrostla také o toulavého psa. Našla ho jejich chůva a nakonec si ho nechali. „Vítej v rodině, Marshmallow! Tento sladký pes byl nalezen, jak se několik dní toulal po ulicích, mnoho kilometrů odsud. Je mu asi 6-7 měsíců, nemá čip, není kastrovaný a je to nečekaný přírůstek do naší rodiny. Nepořizovali jsme si dalšího psa, ale on si našel nás,“ sdílela Mandy, která je známou milovnicí zvířat.

Klepněte pro větší obrázek

Nejistá cesta k mateřství

Před časem se na Instagramu svěřila o své mateřské cestě. "Vždycky jsem chtěla být matkou. Než jsem přivedla na svět své dva chlapce, byla jsem mámou mnoha koček a psů. Ale byla doba, kdy jsem si myslela, že nebudu moct mít děti. Pamatuji si, jak mi doktor řekl, že mám malou šanci otěhotnět... A pak se k našemu překvapení stal zázrak a já otěhotněla s Gusem," sdílela hollywoodská hvězda. Mateřství popsala jako "krásný, chaotický a bezesný dar."

Mandy Moore již v roce 2021 v rozhovoru pro Romper otevřeně promluvila o šoku, když zjistila, že je těhotná. Tehdy totiž plánovala podstoupit operaci, aby se vyřešily její problémy s dělohou a endometriózu a najednou zjistila, že čeká dítě. Kvůli gynekologickým problémům byla prý velmi opatrná a těhotenství držela pod pokličkou do 12. týdne. 

Klepněte pro větší obrázek

Filmová matka trojčat

Na svou mateřskou roli se připravovala také prostřednictvím své postavy Rebeccy Pearson v seriálu Tohle jsme my. "Hraní Rebeccy mě vlastně trochu připravilo – například jsem poprvé přebalovala plenky a běhala po place s trojčaty," nechala se slyšet. 

Klepněte pro větší obrázek

Přiznává, že skloubit mateřství a kariéru, je někdy pořádný oříšek. V březnu 2023 v rozhovoru pro E! News mluvila o výzvách pracujících matek. "Upřímně nevím, jestli můžete dělat všechno, ale jako pracující matka se snažím ze všech sil," poznamenala. "Každý den přinese jinou překážku a jen se tím nějak proplétám. Prostě jdu krok za krokem."

VIDEO: Eva Perkausová: V práci si odpočinu od dětí! Mateřství je fuška

Sophie Turner (28) promluvila o bolestivém rozchodu s Joem Jonasem, mom shamingu i Taylor Swift
Témata: Slavné maminky, Mateřství, Instagram, Syn, Celebrity, herečka, Děti slavných, zpěvačka, idol, Hollywood, Pes, Oscar, Eva Perkausová, Manžel, Holčička