Maminka.czŽivoty slavných

Herečka Megan Fox čelí obvinění ze "zneužívání dětí"! Zahráváte si se špatnou čarodějnicí, vzkázala autorovi

Dita Mrázková 29.  6.  2023
V Hollywoodu to zase jednou jiskří. Známá sexy herečka byla nařknuta dost podivným způsobem za to, že jeden z jejích synů je doslova nucen nosit dívčí oblečení. Jak se k tomu postavila a co na její obhajobu řekl bývalý manžel a otec dětí, herec Brian Austin Green?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Šokující obvinění vyslal do světa bývalý režisér hudebních videí a neúspěšný republikánský kandidát do Kongresu ve státě Tennessee, Robby Starbuck. Ten nedávno sdílel na Twitteru prohlášení, které by zvedlo ze židle každého rodiče.

VIDEO: Šikana - Jaké jsou její varovné příznaky? 

Klepněte pro větší obrázek

"Tohle jsou synové Megan Fox. Bydleli jsme ve stejné uzavřené komunitě a naše děti si hrály v parku. Slyšel jsem, jak jeden z nich úplně hroucený říká chůvě, že byl nucen svou matkou nosit dívčí oblečení. Toto je čisté zneužívání dětí! Modlete se za něj," napsal k fotografii, na které je zachycena Megan se syny, z nichž ten nejstarší má na sobě růžové oblečení.

Klepněte pro větší obrázek

Herečka a máma synů Noaha (10), Bodhiho (9) a Journeyho (6), které má s bývalým manželem, hercem Brianem Austinem Greenem, se na téma sexuality dětí vyjádřila loni pro britský magazín Glamour.

"Noah začal nosit šaty, když mu byly asi dva roky. Koupila jsem si na toto téma spoustu knih. Snažila jsem začlenit do jeho života i tento fakt, aby se necítil divný nebo jiný. Mám dítě, které trpí. Mám z toho spoustu obav, a přeju si, aby lidstvo nebylo takové," narážela na fakt, že se synovi jeho vrstevníci posmívali.

Proto ji obvinění, které zveřejnil Robby Starbuck, zvedlo ze židle a nenechala na něm nit suchou.

"Opravdu vám nechci věnovat pozornost, protože jste očividně pronásledovatel, ale dovolte mi, abych vás něco naučila... Nikdy nepoužívejte děti jako páku ke zviditelnění! Zneužití genderové identity mého dítěte k získání pozornosti ve vaší politické kampani vás postavilo na špatnou stranu. Mnohokrát jsem byla upálena na hranici nejistými, narcistickými, impotentními malými muži, jako jste vy, a přesto jsem stále tady. Zahrával jste si se špatnou čarodějnicí," odpověděla mu herečka. 

A slyšet se nechal i otec dětí. Ten řekl, že Starbuckovo vyjádření je falešné a ujistil, že jeho nejstaršího syna nikdo k ničemu nenutil. Jak se zdá, tato kauza bude mít dost možná dohru až u soudu...

Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Výchova, Slavné páry, Rodina a vztahy, Rodičovství, Syn, Děti slavných, Herec, herečka, Celebrity, mateřská láska, Otec, Megan Fox, Hollywood, Brian Austin Green, obvinění, čarodějnice, Glamour, Tennessee