Maminka.czSlavné maminky

Herečka Miranda Kerr je počtvrté těhotná. A bude to zase kluk! Jsem holt "chlapecká máma", říká

Dita Mrázková 29.  9.  2023
Letos oslavila čtyřicítku, která jí však nebrání ani v modelingu, ani v mateřství. Před necelým měsícem totiž oznámila radostnou novinku. Se svým manželem se těší na dalšího syna! Chcete znát zaručený recept na šťastný rodinný život, který Mirandě prozradila její babička?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Patří mezi nejžádanější topmodelky své generace, ona má však priority jasně dané. Na prvním místě je pro ni rodina, a co víc – čím větší, tím lepší. Alespoň tak to prozradila v rozhovoru pro australský magazín Vogue.

I když modelce nevyšel vztah s hollywoodským idolem, hercem Orlandem Bloomem, mají spolu dvanáctiletého syna Flynna. Miranda se nechala slyšet, že když se s Orlandem rozváděla, toužila po jediné věci – aby i po rozchodu jako rodiče stavěli potřeby svého společného syna na první místo, před své vlastní. S hercovou současnou partnerkou, zpěvačkou Katy Perry, jsou údajně přítelkyně a obě rodiny se často stýkají.

VIDEO: Topmodelka Tereza Maxová: Děti stále bojují s češtinou

Se svým současným manželem Evanem, za kterého se Miranda provdala v roce 2017, má dva syny, a to Harta (5) a Mylese (4).

A první zářijový den prozradila na síti sladkou novinku. Jejich rodina se rozroste o dalšího člena. Miranda prozradila také pohlaví miminka – i na počtvrté to bude kluk!

Klepněte pro větší obrázek

Co má na mateřství krásná maminka vůbec nejraději? "Vidět svět očima svých dětí a snažit se pochopit, že každý z nich má jiné vidění toho, co se kolem nás děje a čím žijeme. Jsem sice čistě chlapecká máma, ale každý z mých synů má úplně odlišný pohled na život. Jejich zvědavost je nakažlivá," prozradila magazínu People.

I když se kromě modelingu aktivně věnuje také své kosmetické značce, rodina je její hlavní priorita. "Miluju být matkou, ale kromě dětí chci trávit hodně času i se svým manželem. Moje babička mě naučila, že je potřeba mít manžela na prvním místě. Protože jen pevné a láskyplné manželské pouto drží rodinu pohromadě," říká už brzy čtyřnásobná maminka.

Zpěvačka Katy Perry: 20 kilo navíc, odhalená prsa a neoholené nohy neřeším. Pro naši Daisy obětujeme s Orlandem všechno na světě!
Témata: Těhotenství, Děti, Láska a vztahy, Slavné maminky, Mateřství, Slavní tatínci, Životy slavných, Rodina, Instagram, Rodina a vy, Děti slavných, Syn, Herec, herečka, Sourozenci, Celebrity, Sociální sítě, mateřská láska, Móda, modeling, Tereza Maxová, Orlando Bloom, Rozchod, Topmodelka, Katy Perry, Oblečení a móda na Heureka.cz