Maminka.czSlavné maminky

Herečka Nicole Kidman (56) ukázala své dospívající dcery, které jí odnosila náhradní matka. Komu se podobají?

Dita Mrázková 19.  5.  2024
Nedávno byla jedna z nejobsazovanějších hereček Hollywoodu oceněna za celoživotní dílo. Při této příležitosti ji kromě manžela na akci doprovodily i dvě dcery. A všichni žasli - po kom jsou tak krásné?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Navždy a daleko, Spalující touha, Moulin Rouge, Hodiny, Tlumočnice, Zlatý kompas, Paddington... To je jen slabý výčet kasovních trháků, ve kterých se slavná herečka objevila. I proto se ji filmoví kritici rozhodli ocenit za celoživotní přínos filmu. 

Nicole má ze vztahu s hercem Tomem Cruisem dvě adoptované děti, dceru Isabellu (31) a syna Connora (29). Se současným manželem, hudebníkem Keithem Urbanem, jsou pak rodiči dcer Sunday (15) a Faith (13). Před dvěma lety prozradila herečka v rozhovoru pro australské vydání Marie Claire, že i když se potýkala s neplodností a proděla potrat, vždycky toužila po velké rodině. 

"Líbilo by se mi mít deset dětí. Miluji mateřství, miluji děti. Jsou svérázné, zábavné a nezkažené. Mám sestru, matku, neteře, synovce, dcery. Rodina je pro mě posvátná," nechala se slyšet Nicole.

Nejstarší dcera Isabella, které její máma neřekne jinak než Bella, nemá ráda pozornost médií. V Londýně vystudovala Delmar Academy of Make-up and Hair a tím nastartovala kariéru v módním odvětví. Pracovala pro módní značku Holmes and Yang, kterou vlastnila její "macecha", herečka Katie Holmes. V roce 2018 založila vlastní značku BKC (Bella Kidman Cruise), pod kterou prodává trička zdobená vlastními kresbami. Isabella je totiž nadanou malířkou. V roce 2015 se vdala, děti však nemá.

Klepněte pro větší obrázek

To syn Connor zatoužil jít ve stopách svých rodičů a zahrál si v několika málo filmech, nakonec ale zakotvil v hudebním průmyslu a jako DJ procestoval celé Státy. Miluje golf a rybolov a rád vzpomíná na dětství, kdy se svými slavnými rodiči často chodil právě rybařit.

Klepněte pro větší obrázek

V prosinci roku 2010 přivítala Nicole s Keithem prostřednictvím náhradní matky na svět dceru Sunday. Náhradního mateřství pár s největší pravděpodobností využil i u druhorozené Faith. Manželé se snažili, aby udrželi soukromí dívek po celé jejich dětství. Obě se sice seznámily s hereckým světem (zahrály si třeba v seriálu Big Little Lies po boku své mámy a namluvily ptačí mláďata ve filmu Angry Birds 2), jinak se toho o nich moc neví.

Klepněte pro větší obrázek

Tabu však zlomila sama herečka, když dnes už dospívající mladé dámy ukázala po delší době světu právě na galavečeru AFI Lifetime Achievement Award v Los Angeles. A fotografové nestačili mačkat spoušť na svých aparátech. 

Klepněte pro větší obrázek

Starší Sunday, která nezapře podobu se svým tátou, zapózovala na červeném koberci v květovaných šatech, mladší Faith v korálové róbě. Mnohé sice zmátly další dvě ženy na společné rodinné momentce, šlo však o hereččinu sestru Antonii a neteř Sybellu. Samotná Nicole zazářila ve zlatých šatech. Její rodina patřila na galavečeru plném hvězd mezi nejfotografovanější zúčastněné.

Herečka a dvojnásobná máma Kirsten Dunst (41) dostává už 30 let dort od Toma Cruise. Miluje ho nejen ona, ale i její dva synové
Témata: Děti, Slavní rodiče, Životy slavných, Slavné maminky, Mateřství, Rodina, Rodina a vztahy, Rodičovství, Výchova, Slavné páry, Dospívání, Matka, Dcera, Rodiče, Celebrity, herečka, Sourozenci, Móda, Herec, Děti slavných, Nicole Kidman, Katie Holmes, nahradní mateřství, filmová role, film, Oblečení a móda na Heureka.cz