Maminka.czSlavné maminky

Herečka Petra Hřebíčková je trojnásobnou maminkou! Jak prožívala těhotenství?

Tereza Víchová 24.  8.  2021
Už když u nás v červnu ve studiu časopisu Maminka natáčela tahle sympatická herečka rozhovor o svém třetím těhotenství i o filmu Matky, svěřila se, že porod ji čeká už za pár týdnů. A ten vyšel najevo na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, kde Petra chyběla.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Své soukromí si Petra Hřebíčková hájí a sociální sítě fotkami neplní. Léto tak pro ni bylo intimním obdobím, kdy do rodiny přibyla ženská energie. Po dvou synech se Petře a jejímu partnerovi Matěji Dadákovi narodila holčička. Podívejte se na video, kde Petra mluvila o tom, jaké je to čekat dítě po čtyřicítce!

Tohle těhotenství bylo pro Petru překvapením a krásným důkazem toho, že plánovat občas můžete, jak chcete. Ale příroda to zařídí jinak. Petra s Matějem si totiž řekli, že už na miminko „nemají věk”. A teď si díky znamení osudu prodlužují mládí.

„Mladší syn šel do školky a po dlouhé době jsem zažila volné dopoledne. Vzhledem k pandemii jich nebylo moc, ale záhy jsem otěhotněla. Takže volná dopoledne pro mě ještě nebudou, přijdou až po čase. Ale co je lepšího v období pandemií dělat, než v sobě nosit další život? Určitě to má smysl,” svěřila se Petra.

„Nemůžeme ještě stárnout,” smála se, když podotýkala, že i její spolužačky už budou třeba mladými babičkami a ona se chystá znovu vozit kočárek.

Petra sama pochází ze tří dětí a velkou rodinu si určitě užije. Budoucí starší bráchové mluvili na bříško a o maminku se prý doma hezky starali celé těhotenství. Petra se na porod nijak zvlášť nechystala, ale přistupovala k němu předem s pokorou.

„Co má být, to bude. Člověk to hlavou nevymyslí,” říkala pár týdnů před Dnem „P“ Petra. Tak snad se vydařil podle očekávání a Petra si užívá trojnásobné mateřství!

Témata: Těhotenství, Porod, Slavné maminky, Miminko, Mateřství, Rodičovství, herečka, Herec, Petra Hřebíčková, Matěj Dadák, Petra P, Studium, Maminka