Maminka.czSlavné maminky

Herečka Sienna Miller je v jednačtyřiceti znovu těhotná. Na dítě se těší s o 15 let mladším partnerem

Dita Mrázková 24.  8.  2023
Herečka a bývalá snoubenka sexy idola Juda Lawa čeká po čtyřicítce své druhé dítě! Nedávno se objevila s rostoucím bříškem na pláži ve Španělsku, kde tráví dovolenou po boku své desetileté dcery Marlowe a šestadvacetiletého přítele Oliho, se kterým tvoří pár od loňského února.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

V rozhovoru pro magazín Elle se Sienna svěřila s tím, že o druhém dítěti uvažovala už dřív, ale že se jí s tehdejším partnerem nedařilo počít. "Příroda je k ženám mezi 30 a 40 dost krutá. A tak jsem si nechala zmrazit vajíčka. Poté už jsem tomu nechala volný průběh..."

VIDEO: PODCAST MAMINKA: JE POROD KRÁSNÝ A NAPLŇUJÍCÍ ZÁŽITEK?

Prozradila i to, že s dcerou Marlowe zažila traumatický porod a dostavily se i poporodní deprese. Z původního přání rodit do vody byl nakonec 27hodinový porod, který kvůli komplikacím vyústil až v akutní císařský řez. Herečka měla dojem, že jako matka selhala, protože po něm necítila žádnou euforii ani radost.

Klepněte pro větší obrázek

"Vzpomínám si, že když se mi narodila Marlowe, lidé mi volali a říkali: Určitě jsi ve své malé blažené bublině velkého štěstí... Byla jsem svou dcerou sice posedlá, ale zároveň jsem se cítila jako v pekle," nechala se slyšet v pořadu This Morning před lety.

Herečka Hilary Swank čeká v 48 letech dvojčata. Které další celebrity se staly mámami po čtyřicítce?

Teď už se spolu s nastávajícím tatínkem i dcerkou připravuje na příchod nového člena rodiny. "Miluju být matkou. To je to, co mi jde nejlépe," říká nastávající maminka.

 
Témata: Těhotenství, Slavné maminky, Rodičovství, Mateřství, Životy slavných, Slavné páry, Celebrity, Dcera, mateřská láska, herečka, matka a dcera, Pláž, Hollywood, idol, Španělsko, Jude Law, Sienno, Mladý partner, Desetiletá dcera
Mohlo by vás zajímat