Maminka.czCelebrity

Herečka Sofía Vergara (51): Manžel chtěl děti, ale já nechtěla být stará máma. Není to fér vůči dítěti

Vanda Stöckbauerová 6.  2.  2024
Kolumbijská herečka Sofía Vergara a její manžel Joe Manganiello (47) se loni po deseti letech vztahu rozešli. Televizní hvězda, která momentálně září v minisérii Griselda, podala v červenci žádost o rozvod. Kolovaly zvěsti, že důvodem bylo její rozhodnutí, že už nechce děti. Nyní herečka potvrdila, že spekulace byly pravdivé.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Kolumbijsko-americká herečka, komička, televizní moderátorka a modelka v upřímném rozhovoru pro El País uvedla: „Jsem čerstvě rozvedená se svým druhým manželem, se kterým jsem byla 10 let. Moje manželství se rozpadlo, protože můj manžel byl mladší. Chtěl mít děti, ale já jsem nechtěla být stará máma. Mám pocit, že to není fér vůči dítěti. Respektuji toho, kdo to dělá, ale pro mě už to není.“

Herečka, která patří na špici nejlépe placených televizních hvězd, má jednoho syna Manola s bývalým manželem Joem Gonzalezem. „V devatenácti jsem měla syna, kterému je teď 32 let, a jsem připravená být babičkou, ne matkou.“

Z rozhovoru dále vyplynulo, že bezdětného muže už nehledá. A pokud má do jejího života přijít další láska, musí přijít už s vlastními dětmi.

VIDEO: Zločinec i jedna z milionu: Sofía Vergara jako Griselda

Právní bitva o zmrazená embrya

Není to poprvé, co musela obhajovat své rozhodnutí nemít další děti. Se svým bývalým partnerem Nickem Loebem vedla soudní bitvu o práva týkající se dvou embryí, která si nechali zmrazit v době vztahu pomocí metody IVF.  Herečce vadilo, že je chtěl její expartner použít po rozchodu bez jejího souhlasu. Nick Loeb prohlásil, že mají právo na život. Soudce však rozhodl ve prospěch herečky a zabránil Loebovi mít dítě bez jejího výslovného písemného souhlasu.

Blízký vztah se synem

Málokdo by půvabné herečce hádal 51 let, ale ona se za svůj věk rozhodně nestydí.  „Jsem téměř v menopauze, je to přirozený běh věcí. Až se můj syn stane tátou, ať mi dítě na chvíli přinese, pak mu ho vrátím a budu žít dál.“

V roce 2016 pro People zavzpomínala, jaké to bylo vychovávat syna Manola jako mladá svobodná matka: „Byla jsem opravdu mladá, když jsem se rozvedla s jeho otcem. Vychovávala jsem ho ve snaze jít mu nejlepším příkladem a dát mu to nejlepší, co jsem mohla. Když mi lidé skládají komplimenty za to, jak dobře se chová, jak je okouzlující, vtipný a dobře vychovaný, stojí za to všechny oběti."

Manolovi je nyní 32 let a je velmi aktivní na sociálních sítích. Je milovníkem psů, rád vaří, cestuje a má mimořádně blízký vztah se svou matkou.

Proměna v Griseldu

Manolo maminku nedávno podpořil také na premiéře minisérie Griselda, která aktuálně boduje na Netflixu. Sofía Vergara v ní ztvárnila kokainovou narkobaronku Griseldu Blanco. Její proměna v kokainovou kmotru byla jak vizuální, tak umělecká. Nejdůležitější byla její fyzická transformace – herečka v maskérně trávila hodiny, aby byl její vzhled co nejvíc uvěřitelný. Měla protetika obočí, nosu i umělé zuby. Aby se přiblížila skutečným rysům drogové královny, měla i falešný chrup s mezerou mezi předními zuby. Zuby na spodní čelisti byly pro větší věrohodnost ještě zažlutěny, protože postava Griseldy v seriálu neustále kouří.  

Pro herečku to byla její první dramatická role. Dříve se objevovala spíše v komediálních seriálech, velkou popularitu získala hlavně díky americkému komediálnímu seriálu Modern Family.

Herečka Brigitte Nielsen po deseti umělých oplodněních a následném porodu v 54 letech: Frida je moje největší výhra!
Témata: Slavné maminky, herečka, Celebrity, idol, Netflix, Sofia Vergara, Manžel, Děti, People, Máma, Vztah, Minisérie