Maminka.czCelebrity

Herečka Sophie Turner, známá ze seriálu Hra o trůny, se rozvádí se zpěvákem Joe Jonasem. Kdo se stará o jejich malé dcery?

Vanda Stöckbauerová 6.  9.  2023
Jejich vztah byl jako z pohádky. Měli dvě svatby, pak přišly na svět dvě dcery. Ale něco se pokazilo, protože ve zpěvákově žádosti o rozvod se uvádí, že je v nejlepším zájmu jejich dvou dětí, aby s herečkou "měli společnou rodičovskou odpovědnost".

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sophie Turner (27) a Joe Jonas (34) se seznámili v roce 2016 díky Instagramu, kde se vzájemně sledovali, a zpěvák pak seriálovou Sansu Stark v soukromé zprávě pozval na rande. Zasnoubili se v listopadu 2017 po ročním vztahu, v roce 2019 se vzali v Las Vegas. O dva měsíce později si řekli své „ano“ podruhé během pohádkové svatby ve Francii. V roce 2020 se jim narodila první dcera, v roce 2022 druhá. Rodinná idyla ale bohužel netrvala věčně…

VIDEO: Trailer seriálu Hra o trůny

Právo dětí na soukromí

Slavná herečka a zpěvák jsou rodiči tříleté dcery Willy a teprve čtrnáctiměsíční holčičky, jejíž jméno veřejnosti nesdělili. Své soukromí si úzkostlivě střeží a ani jedno z dětí nezveřejňují na sociálních sítích. Toto pravidlo Sophie v květnu nechtěně porušila. "Dnes jsem udělala chybu, když jsem omylem zveřejnila video naší dcery ve stories na Instagramu," uvedla tehdy. "Vždy jsme se zasazovali o právo našich dětí na soukromí, takže sdílet to veřejně bylo něco, co je proti všemu, co zastávám,“ kála se dvojnásobná maminka. Už v té době se spekulovalo o tom, že to slavnému páru v manželství skřípe…

Žádost o rozvod

Podle soudních dokumentů, které získal server TODAY.com, se schyluje k rozvodu. V žádosti, kterou podal Jonas, se uvádí, že "manželství mezi stranami je nenávratně rozvráceno", a zmiňují se v ní i děti: "Je v nejlepším zájmu nezletilých dětí, aby obě strany měly společnou rodičovskou odpovědnost."

O problémech se mluví už půl roku a péče o dcery byla údajně i jedním z důvodů krachu manželství. Jonas je prý poslední tři měsíce na výchovu tříleté Willy a její roční sestry sám, a to i přes to, že je aktuálně s kapelou na světovém turné. Důvody, proč tomu tak je, nejsou známy.

Mateřství jí pomohlo i v herectví

Herečka v minulosti o dětech mluvila jen výjimečně, a když už něco v médiích prozradila, vyjadřovala se o mateřství v superlativech. Když byla podruhé těhotná, v rozhovoru pro Elle uvedla, že je z druhého dítěte nadšená. "O tom je život – o výchově další generace. Nejúžasnější věcí v životě je vidět, jak dcera vyrůstá," řekla.

Před časem prozradila, že mateřství zdokonalilo její herecké schopnosti: „Založení rodiny ze mě udělalo mnohem emotivnějšího člověka. Empatie získaná po porodu dcery mi velmi pomáhá lépe a opravdověji se vcítit do různých hereckých rolí. Všechny pocity týkající se mé rodiny jako by ze mě přetékaly. To, že jsem se stala matkou, ze mě udělalo lepší herečku." 

Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Které další slavné mámy mají tři děti se třemi různými muži?

A pohádky byl konec

Ještě na začátku letošního roku se Sophie zúčastnila slavnostního ceremoniálu, na němž byli Jonas Brothers poctěni hvězdou na hollywoodském chodníku slávy. Každý z bratrů ze slavné kapely dostal příležitost promluvit – a Joe během svého vystoupení na pódiu  složil své ženě poklonu. „Každý den mě motivuješ a inspiruješ. Snažím se být stejně skvělý jako ty," řekl. Nezapomněl zmínit ani své dcery: "Mým malým doma: Táta vás miluje na Měsíc a zpět.“

Co se pak ve slavném páru odehrálo, není známo. Je ale zřejmé, že pohádkový konec „a žili spolu šťastně až do smrti“ se nekoná.

Témata: Slavné maminky, Instagram, Celebrity, Dcera, herečka, Děti slavných, svatba, zpěvák, Hollywood, ikona, idol, Sofie, pohádka, rozvod, Las Vegas, Stories, Hra o trůny, Francie, Willy, Vztah
Mohlo by vás zajímat