Maminka.czSlavné maminky

Herečka Táňa Pauhofová se stala maminkou. Je to holčička, nebo kluk?

Dita Mrázková 4.  10.  2022
Září nejen na Slovensku, ale i u nás, jde z role do role, ale tu nejsladší okusila až v těchto dnech. Oblíbená herečka se stala maminkou. Na síti se pochlubila nežnou fotografií a dojatý tatínek prozradil i pohlaví a jméno miminka!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Úspěšná herečka se rok před čtyřicítkou dočkala vysněného miminka!
Ještě před nedávnem navštívila pracovně už v pokročilém stupni těhotenství naši metropoli, o dalších pracovních aktivitách měla ale jasno. "Tělo mě samo zpomaluje, takže akorát dokončuji všechno, co mám rozdělané. Nahrávám audioknihu Deník Anny Frankové a dabuji, to jsou aktivity, které ještě zvládnu," svěřila se Táňa na akci jedné luxusní švýcarské hodinářské značky, jejíž se stala ambasadorkou.

VIDEO: HEREČKA TÁŇA PAUHOFOVÁ O TĚHOTENSTVÍ

Prozradila také, že před porodem svou pozornost postupně směřuje k sobě samé, už tolik nepracuje a hodlá se na čas stáhnout do ústraní. "To abych se mohla - snad krásnější a zralejší - zase vrátit," řekla s úsměvem sympatická zrzka.

Na Instagramu se ještě stihla pochlubit vybraným kočárkem pro miminko, i tím, že s manželem před porodem zvládli zajít ještě do kina. Teď už čerstvou maminku čekají jiné starosti.

Informaci, že je jedna z nejobsazovanějších slovenských hereček v očekávání, prozradil právě Tánin manžel, producent a skladatel Jonatán Pastirčák. "Těším se, že budu otec. Samozřejmě že člověka napadne, že dítě přijde do těžkých časů. Je to zvláštní, protože život je zároveň největší dar,“ řekl slovenskému deníku Plus 7 dní.

Včera pár zveřejnil fotografie ze dne D a dojatý tatínek webu 1pluska.sk prozradil, že se oba těší z holčičky. "Jsem velmi hrdý otec. Jsem hrdý na své dvě nejstatečnější děvčata. 
Táňa a Mila."
I my se přidáváme ke gratulantům. 

Témata: Rodiče, Těhotenství, Porod, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Instagram, Fotografie, Životy slavných, Rodičovství, herečka, Sociální sítě, film, Táňa Pauhofová, ambasadorka, Tánin, Maminka, Slovensko, Jonatán Pastirčák, Manžel, Novina, Anna Franková, Děťátko
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Netradiční obraz, tinktura i nasušení. Zpěvačka Olga Lounová prozradila, jak využila svou placentu po porodu. Jaký na to máte názor vy?
Mrázková Dita
Slavné maminky
Upečte si dokonale vláčný perník. S nastrouhanými jablky bude nepřekonatelný
redakce
Recepty
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy