Maminka.czSlavní rodiče

Herecký pár Megan Fox, Brian Austin Green a jejich tři synové: Rodinu, která se rozpadla, elegantně stmelila "macecha"!

Dita Mrázková 22.  6.  2022
Když se máma s tátou rozhodnou, že už nebudou žít společně, nejvíc to odnesou jejich potomci. Jenže když se ti dva rozumně dohodnou, a navíc když se do toho šikovně vloží nová "teta", žádné trauma se konat nemusí. Přesně takovou zkušenost mají synové bývalého hvězdného páru!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Byla to láska jako trám. Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 a sexy kráska s uhrančivýma očima tvořily pár přes deset let. Jsou rodiči tří synů Noaha Shannona, Bodhiho Ransoma a Journyho Rivera. Brian má z předchozího vztahu dospělého syna Kassia. Jenže i přes několik vztahových eskapád a následných usmiřování to páru nakonec neklaplo a rozešel se.

VIDEO: Maminka v porodnici: Může být porod krásný zážitek? Tato rodina je toho důkazem

Žádná "válka Roseových" se ale nekonala. Přestože herečka momentálně randí s poněkud kontroverzním rapperem Machine Gun Kellym, se kterým se letos v lednu zasnoubila – a změnila svou image "na rebelku" – jsou pro ni její 3 synové priorita číslo 1.

A stejně tak je tomu i u Briana. Ten se se svou současnou přítelkyní – tanečnicí Sharnou Burgess – těší na prvního společného potomka a nedávno se v jednom rozhovoru svěřil, jakou úžasnou ženu našel.

"Chodili jsme spolu já a Sharna asi čtyři nebo pět měsíců a ona mě požádala o Meganin telefon. Nevěděl jsem, co má v plánu, ale naprosto mě dostala. Sharna Megan totiž napsala: Ahoj, jsem s tvými dětmi dost často, a proto jestli chceš o mně něco vědět, můžeme si dát kávu a popovídat si," nechal se slyšet herec.

Sexy herci, šarmantní zpěvák a další... Tihle slavní tátové letos čekají nový přírůstek!

Reakce Megan? Údajně Sharně poděkovala za to, jak se jejím synům věnuje, když jsou u Briana. A teď se občas i všichni navštěvují, což prý oceňují především děti.

Sharna vše vysvětlila tím, že je právě pro děti nesmírně důležité vidět, že má jejich táta hezký vztah nejen s novou partnerkou, ale nadále i s maminkou. "Vždycky jsem chtěla velkou rodinu, ale v šestatřiceti už moc času na její zakládání nemám. Potkala jsem ale lásku svého života a tyto krásné děti, pro které jsem nevlastním rodičem, strašně moc miluju. Sleduju, jak rostou, a jsem šťastná, že jsem toho součástí. Miluju být mámou. A je jedno, jestli vlastní nebo nevlastní," svěřila se Sharna.

Brian si tedy rozhodně nemůže stěžovat na nějakou dívčí válku, žárlení nebo intriky. "S Megan se snažíme opravdu hodně, aby naše děti vyrůstaly v pohodě. Snažíme se spolu především komunikovat, organizovat čas, kdy a kdo bude mít děti u sebe, a být co nejflexibilnější. Makáme na tom fakt tvrdě! Vybudovali jsme společně úžasnou rodinu a ani jeden z nás o ni nechce přijít," dodal už brzy pětinásobný táta. 

Témata: Těhotenství, Mateřství, Rodina a vztahy, Rodina, Děti, Slavní rodiče, Slavné maminky, Láska a vztahy, Syn, Střídavá péče, herečka, Slavní tatínci, Životy slavných, Herec, Rozvody, Megan Fox, Rozchod, Celebrity, Brian Austin Green, rapper, Machine Gun Kelly, Herecký pár, Megan Foxová, Megan, Táta
Mohlo by vás zajímat
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Desetiletý syn herce Bena Afflecka naboural luxusním vozem. Co na to "macecha" Jennifer Lopez? Podívejte se na fotky!
Mrázková Dita
Děti slavných
Perličky ze žákovských knížek: Tyhle poznámky vás zaručeně pobaví, máte nějakou podobnou?
kog sim
Školák
Bít, či nebít? Které celebrity jsou striktně proti fyzickým trestům a které "pár na holou" vůbec neřeší?
Mrázková Dita
Slavní rodiče
Tohle že je máma 5 dětí? Známá fitness trenérka ukázala své tělo 9 týdnů po porodu dvojčat
Formánková Simona
Po porodu
Tyto trapasy se nám opravdu staly! Maminky přiznaly, jaké zážitky si odvezly s sebou z porodnice
redakce
Porod
Markéta a porod miminka koncem pánevním: V hlavě jsem měla nastaveno, že se Anežka narodí přirozeně!
Víchová Tereza
Maminka v porodnici
Jak se rodí v Česku? Více ambulantních i vyvolávaných porodů, různé polohy u tlačení a méně přípravy
Víchová Tereza
Průvodce porodnicemi
Rodiče, těchto 7 věcí přestaňte dělat. Nejlépe hned, přejí si pediatři
Procházková Simona
Děti a nemoci