Maminka.czSlavní rodiče

Herecký pár Megan Fox, Brian Austin Green a jejich tři synové: Rodinu, která se rozpadla, elegantně stmelila "macecha"!

Dita Mrázková 22.  6.  2022
Když se máma s tátou rozhodnou, že už nebudou žít společně, nejvíc to odnesou jejich potomci. Jenže když se ti dva rozumně dohodnou, a navíc když se do toho šikovně vloží nová "teta", žádné trauma se konat nemusí. Přesně takovou zkušenost mají synové bývalého hvězdného páru!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Byla to láska jako trám. Hvězda seriálu Beverly Hills 90210 a sexy kráska s uhrančivýma očima tvořily pár přes deset let. Jsou rodiči tří synů Noaha Shannona, Bodhiho Ransoma a Journyho Rivera. Brian má z předchozího vztahu dospělého syna Kassia. Jenže i přes několik vztahových eskapád a následných usmiřování to páru nakonec neklaplo a rozešel se.

VIDEO: Maminka v porodnici: Může být porod krásný zážitek? Tato rodina je toho důkazem

Žádná "válka Roseových" se ale nekonala. Přestože herečka momentálně randí s poněkud kontroverzním rapperem Machine Gun Kellym, se kterým se letos v lednu zasnoubila – a změnila svou image "na rebelku" – jsou pro ni její 3 synové priorita číslo 1.

A stejně tak je tomu i u Briana. Ten se se svou současnou přítelkyní – tanečnicí Sharnou Burgess – těší na prvního společného potomka a nedávno se v jednom rozhovoru svěřil, jakou úžasnou ženu našel.

"Chodili jsme spolu já a Sharna asi čtyři nebo pět měsíců a ona mě požádala o Meganin telefon. Nevěděl jsem, co má v plánu, ale naprosto mě dostala. Sharna Megan totiž napsala: Ahoj, jsem s tvými dětmi dost často, a proto jestli chceš o mně něco vědět, můžeme si dát kávu a popovídat si," nechal se slyšet herec.

Sexy herci, šarmantní zpěvák a další... Tihle slavní tátové letos čekají nový přírůstek!

Reakce Megan? Údajně Sharně poděkovala za to, jak se jejím synům věnuje, když jsou u Briana. A teď se občas i všichni navštěvují, což prý oceňují především děti.

Sharna vše vysvětlila tím, že je právě pro děti nesmírně důležité vidět, že má jejich táta hezký vztah nejen s novou partnerkou, ale nadále i s maminkou. "Vždycky jsem chtěla velkou rodinu, ale v šestatřiceti už moc času na její zakládání nemám. Potkala jsem ale lásku svého života a tyto krásné děti, pro které jsem nevlastním rodičem, strašně moc miluju. Sleduju, jak rostou, a jsem šťastná, že jsem toho součástí. Miluju být mámou. A je jedno, jestli vlastní nebo nevlastní," svěřila se Sharna.

Brian si tedy rozhodně nemůže stěžovat na nějakou dívčí válku, žárlení nebo intriky. "S Megan se snažíme opravdu hodně, aby naše děti vyrůstaly v pohodě. Snažíme se spolu především komunikovat, organizovat čas, kdy a kdo bude mít děti u sebe, a být co nejflexibilnější. Makáme na tom fakt tvrdě! Vybudovali jsme společně úžasnou rodinu a ani jeden z nás o ni nechce přijít," dodal už brzy pětinásobný táta. 

Témata: Těhotenství, Mateřství, Rodina a vztahy, Rodina, Děti, Slavní rodiče, Střídavá péče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Životy slavných, Slavní tatínci, Syn, herečka, Herec, Celebrity, Rozvody, Noa, rapper, Rozchod, Megan Fox, Brian Austin Green, Machine Gun Kelly, Megan, Shan, Macecha
Mohlo by vás zajímat
Před pěti lety získala titul Nejkrásnější dívka světa. Jak vypadá Anastasiya dnes a čím by chtěla být, až vyroste?
Mrázková Dita
slavné děti
První těhotný muž světa porodil 3 děti. Nechtěl jsem zůstat lesbickou ženou, opačné pohlaví je pro mě přirozenější, říká
Formánková Simona
transgender
Použitý kondom nebo ojetá pneumatika? Tyhle těhotenské fotky jsou kreativní až za hranu! Posuďte sami
Formánková Simona
Galerie
Princ George nebo princezna Charlotte jako dospělí: Jak se promění tváře dětí z královských rodin za několik let?
Formánková Simona
Galerie
Těhotenství s trojčaty týden po týdnu. Podívejte se na neskutečnou proměnu ženského těla
kog
Těhotenství
Sama s dětmi: Kde žádat o pomoc a na jaké příspěvky máte nárok? Poradíme vám
Procházková Simonainb
Časopis Maminka
Intimněji už to nejde: Tyhle fotky zachycují první vteřiny dítěte na světě. Podívejte se na dechberoucí detaily
Víchová Tereza
Porod
Herečka Alicia Silverstone a její šokující rodičovství: Spí s jedenáctiletým synem v posteli, když byl malý, předžvýkávala mu jídlo
Mrázková Dita
Slavné maminky
Chlapec žil pouhých 10 dní. Společně strávený čas pro nás byl požehnáním, tvrdí rodina. Jejich dojemný příběh obletěl celý svět
Formánková Simona
Příběhy