Maminka.czZdraví

HiPP BIO Combiotic – nová generace mléčné kojenecké výživy

HiPP BIO Combiotic – nová generace mléčné kojenecké výživy s unikátní kombinací prebiotik, probiotik a esenciálních omega 3-mastných kyselin.
Komerční článek
21. 5. 2012
HiPP BIO Combiotic – nová generace mléčné kojenecké výživy

Na základě nejnovějších poznatků z výzkumu mateřského mléka vyvinuli vědci z oddělení pro vývoj dětské výživy společnosti HiPP novou generaci mléčné kojenecké výživy – HiPP Combiotic®, která je určena pro zvláštní výživu dětí.

HiPP BIO Combiotic® obsahuje unikátní kombinaci prebiotik a probiotik podle vzoru mateřského mléka, navíc je v BIO kvalitě.

  1. PRAEBIOTIK: prebiotická vláknina (GOS*) podle vzoru mateřského mléka. Tato prebiotická vláknina podporuje zdravou střevní mikroflóru.
  • galaktooligosacharidy získané z laktózy
  1. PROBIOTIK: kultury kyseliny mléčné, izolované z mateřského mléka. Mateřské mléko obsahuje množství probiotických kultur, které mohou být individuálně rozdílné.
  1. Omega-3 - esenciální omega-3-mastné kyseliny, které jsou obzvláště důležité, protože jsou potřeba pro vývoj mozku a nervových buněk a tím pro zdravý růst Vašeho dítěte, ale tělo si je neumí samo vytvořit.

Špičková BIO kvalita

Jsme přesvědčeni o správnosti používání přísně kontrolovaných biologických přísad. Při výběru surovin samozřejmě dodržujeme přísná legislativní nařízení pro mléčnou kojeneckou výživu, dokonce kontrolujeme ještě přísněji, než je předepsáno zákonem. Více než 600 kontrol u každé výrobní šarže zajišťuje co největší bezpečnost Vašeho dítěte.

HiPP BIO pečeť garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Snadný přechod

Na mléčnou kojeneckou výživu HiPP BIO Combiotic® můžete bez obav přejít z jakékoliv jiné mléčné výživy. Pokud by se při přechodu na HiPP BIO Combiotic® změnila konzistence stolice, je to pro tento produkt typické, protože může vést na základě prebiotické vlákniny (GOS) k řidší stolici, podobně jako výživa mateřským mlékem.


Více informací o výrobcích HiPP naleznete na www.hipp.cz

Témata: Zdraví
Mohlo by vás zajímat
Špatné počasí? Nevadí! Vezměte do ruky knihu a užívejte si domácí pohodu
Halloweenské dobroty, které ocení nejen děti
Utrpení matek perfekcionistek... Perfektní chtějí být většinou prvorozené dcery
Diastáza se objevuje hlavně po druhém porodu. Jak se zbavit rozestupu břicha ?

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu