Maminka.czSlavní rodiče

"Hlavně ať netrpí děti!" Slavné páry, které se i po rozchodu dokázaly dohodnout na výchově svých potomků

Dita Mrázková 11.  4.  2022
Dát stranou ego, uzavřít mír, nepřestat si vážit jeden druhého, pravidelně se vídat... Přesně to radí známé osobnosti, které se rozešly se svými protějšky. Jejich jediným přáním je totiž to, aby rozchodem netrpěli jejich milovaní potomci.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Čtyři slavné páry, čtyři (zdánlivě) bolestné rozchody. Zdánlivě z toho důvodu, že všichni dotyční, přestože jim jejich láska nevyšla, dokázali krach svých vztahů ustát bez nenávisti, scén a bojů o své děti. A co je víc?

Naomi Watts a Liev Schreiber

Klepněte pro větší obrázek

Herecký pár má spolu čtrnáctiletou dceru Sashu a dvanáctiletého syna Kaie. Přestože už má Liev novou partnerku, nic nemění na tom, že se se svou bývalou ženou – spolu s dětmi – pravidelně stýká. Před dvěma lety navštívili potomci a Naomi tátu v Benátkách, kde natáčel nový film, a v mezičase natáčení ochutnali s maminkou i pravou italskou pizzu. Naomi se nechala slyšet, že na otce svých dětí nikdy nezanevřela, a pravidelně mu prostřednictvím sociálních sítí blahopřeje k narozeninám. Idylické exmanželství, co říkáte?

VIDEO: Celebrity a jejich lásky ze střední školy 

Témata: Děti, Slavní rodiče, Láska a vztahy, Slavné maminky, Rodina a vztahy, Slavní tatínci, Životy slavných, Výchova, Syn, Dcera, herečka, Herec, zpěvačka, Rozvody, Katy Perry, Rozchod, Drew Barrymore, Adele, Will Kopelman, bankéř, Angelo, Orlando Bloom, Miranda Kerr, Kai, Frankie