Maminka.czMaminka roku 2021

Hledá se Maminka roku 2021! Nejste to náhodou vy?

15. 4. 2021
Hledá se Maminka roku 2021! Nejste to náhodou vy?
I když je život v mnoha ohledech stále jiný, než bychom si přáli, některé věci zůstávají. Třeba naše soutěž Maminka roku! Její další ročník startuje právě dnes!

Vyhlašujeme 4. ročník výjimečné soutěže plné dojemných, silných i inspirativních příběhů. Znáte ve svém okolí maminku, která by mohla na titul aspirovat? Myslíte, že byste si tento titul zasloužila vy sama? Přihlaste se a můžete vyhrát skvělé ceny v celkové hodnotě 800 tisíc korun.

Některé věci teď dělat nemůžeme, jiné naopak dělat musíme, navíc v míře větší než obvyklé. Starat se celé dny o děti, pomáhat školákům s on-line výukou, pomáhat rodině, myslet na to, jak ji uchránit před nákazou koronavirem, a mnohé další. 

I tady se ukáže, jak skvělé jsme, jak skvělé jsou mnohé z vás – i proto vyhlašujeme další ročník soutěže Maminka roku. 

Má to cenu!

"Vždycky, když začíná další ročník Maminky roku, cítím takové zvláštní chvění. Říkám si, co letos asi přinese? Jaké maminky se přihlásí? S kým budu mít možnost si popovídat a poznat jeho příběh?" říká šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi.

"Pro mě je zkrátka celý tenhle projekt srdcovou záležitostí, která mě pohltí s prvními přihláškami. Čím víc maminek roku znám, tím víc jsem přesvědčená, že má tenhle projekt smysl. Že dokáže být inspirací a třeba i pomocí pro nás všechny ostatní. A v neposlední řadě si cením účasti Tomáše Kluse, který pro  nás, všechny maminky, napsal při téhle příležitosti nádhernou píseň a letos se opět zhostí moderování závěrečného galavečera... No a samozřejmě nesmím zapomenout na patronky jednotlivých kategorií  milovanou Tamaru Klusovou a letos nováčky  Ewu Farnou a Míšu Tomešovou. Jsem přesvědčená, že pro projekt budou skvělým přínosem. Já se tááááák těším!" doplňuje.

Maminka roku: Záznam celého finále s jedinečnými okamžiky

Tak jako v minulých ročnících se bude soutěžit ve třech kategoriích. Kromě Maminky roku hledáme Maminku blogerku, Maminku hrdinku a Maminku podnikatelku.

Zvažujete přihlášku? Přihlásit se do soutěže Maminka roku 2021 můžete on-line TADY. Není spěch, můžete si to rozmyslet. Přihlašování začíná právě dnes a běží až do 28. května 2021. Z vašich přihlášek vybereme deset finalistek z každé kategorie.

Maminka roku: Záznam celého finále s jedinečnými okamžiky

Speciál o koronaviru

Koronavirus se objevil poprvé na začátku prosince 2019 v  čínském městě  Wu-chan. Onemocnění, které tento koronavirus způsobuje, dostalo označení COVID-19.  Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení po syndrom akutního těžkého onemocnění dýchacích cest. Onemocnění se přenáší vzduchem  kapénkovou infekcí a nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních dýchacích cest a spojivky. Inkubační doba je 7 - 14 dní. Mezi příznaky koronaviru patří zvýšená teplota, dušnost, kašel, únava a bolesti svalů.

Uzavření škol|Nárok na ošetřovné|Testování na koronavirus|Léčba koronaviru|Rouška bez šití
 
Témata: Koronavirus, Rodina, Maminka roku 2021, Maminka, Kategorie, Přihláška, Nákaza, Míša Tomešová, Tamara Klusová, Tomáš Klus, Ročník, Alice Rossi, Ewa Farna

Mohlo by vás zajímat
Dojemné, syrové, lidské. Nahlédněte do největší galerie porodních fotek!
Sedm znaků, podle kterých poznáte, že z vašeho dítěte roste psychopat
Porodila čtyřčata, přežilo jen jedno z nich. Zázračná holčička slaví tři roky
100 mimořádných fotek z porodu! Úžasný rodinný zážitek hodně zblízka
Přiznání matek! Nejtrapnější zážitky z porodnice. Tohle jsme nečekaly!
Tohle musíte vidět! Intimní, syrové i dojemné fotografie z porodů
Intimněji už to nejde: Dítě se poprvé podívalo na svět přímo přes plodové obaly!
Nejkrásnější fotky porodů? Vyhrála holčička koukající na novorozeného bratra
Marie Doležalová má syna, na svět přišel nečekaně. Jak se jmenuje?

Horoskopy

Blíženci S rodinou nemáte ideální vztahy, protože dáte na jejich slova a nebudete spokojení. Zatoužili jste po…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sofie, Žofie, Sophie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné