Maminka.czMaminka roku 2023

Hledá se Maminka roku 2023: Přihlaste se!

Právě odstartoval další ročník jedinečné soutěže Maminka roku. Přihlaste sebe nebo svou kamarádku a staňte se součástí výjimečného projektu plného dojemných, silných a inspirativních osudů.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Na každém kroku potkáváme výjimečné ženy, jejichž příběhy by měly být slyšet. Pomozte nám najít Maminku roku 2023! I letos hledáme maminky HRDINKY, PODNIKATELKY a BLOGERKY.

Myslíte si, že byste na titul Maminka roku 2023 mohla aspirovat? Znáte ve svém okolí ženu, která by si ocenění zasloužila? Neváhejte a pošlete nám svůj (nebo její) příběh! Není to jen soutěž, je to jedno velké poděkování.

  • Přihlášky můžete posílat do 30. 5. 2023 přes web maminka-roku.cz 
  • Z vašich přihlášek vybereme pět semifinalistek z každé kategorie.
  • Jejich jména vám představíme na webu 15. 6. 2023. Tímto dnem začíná i hlasování.
  • Pro jednotlivé kandidátky můžete hlasovat na webu maminka-roku.cz do 20. 7. 2023. 
  • 17. října se pak uskuteční slavnostní galavečer s vyhlášením vítězek všech tří kategorií a jedné absolutní vítězky – držitelky titulu Maminka roku 2023.

Soutěžit můžete v těchto kategoriích: 

Maminka hrdinka

Maminka, která dokázala vzdorovat osudu. Maminka, které život přichystal cestu plnou překážek. Maminka, která zvládla složitou životní situaci. Například maminka pečovatelka, samoživitelka... Jste to vy? 

Maminka blogerka

Maminka, která si díky mateřství založila blog či vlog. Maminka, která sdílí a inspiruje svým životem na internetu a sociálních sítích. A nezáleží na počtu followerů... Jste to vy?

Maminka podnikatelka

Být ženou podnikatelkou je obtížné. Být maminkou podnikatelkou ještě náročnější. Maminka, která rozjela vlastní byznys i s dětmi. Maminka, kterou inspirovalo mateřství a která se postavila na vlastní nohy... Jste to vy?  

PŘÍBĚHY POSÍLEJTE Do 30. 5. 2023!

Každá kategorie má svou patronku z řad VIP maminek, které nad ní drží ochrannou ruku. Pro letošní rok jsou patronkami Veronika Sovadina Kašáková (kategorie hrdinka), Berenika Kohoutová (kategorie podnikatelka) a Petra Nesvačilová (kategorie blogerka). Na začátku června se společně s námi budou podílet na výběru semifinalistek.

Pro vítězky je připravena nejen redakční spolupráce, ale také spousta cen v celkové hodnotě přes 600 000 Kč! Pravidla, výhry a veškeré informace k soutěži naleznete na maminka-roku.cz

A jak probíhal loňský finálový večer?

VIDEO: Takhle vypadalo vyhlášení Maminky roku 2022

Témata: Maminka roku 2023, Maminka roku 2022, internet, projekt, Berenika Kohoutová, Nejlepší video, Petra Nesvačilová, Veronika Sovadina Kašáková, Maminka, Kategorie, VERONIKA SOVADINA, Ocenění, Blogerka, Podnikatelka, Soutěž