Maminka.czNovorozenec

Hledali jsme pro vás nejkrásnější oznámení o narození miminka

Všichni příbuzní i přátelé spolu s vámi prožívají poslední dny vašeho těhotenství a každou chvíli kontrolují své telefony, maily nebo sociální sítě. Netrpělivě čekají na zprávu, že už je miminko na světě. Určitě už teď přemýšlíte, jakou formou a jakým textem svého potomka do společnosti uvedete. Máme proto pár klasických i originálnějších tipů, jak si se situací poradit.
5. 1. 2013
Hledali jsme pro vás nejkrásnější oznámení o narození miminka

Oznámení formou hromadné SMS:

Tak už konečně vím, jak je na světě hezky a také, jak vlastně vypadá máma z venku. Jmenuji se (jméno), měřím xx cm, vážím xx kg. Nic mi nechybí a těším se na vás!

Ahoj, tak jsem se dnes poprvé probudil/a na tomto světě! Moc se mi tu líbí, i když za mě zatím většinu věcí dělá maminka. Však to rychle doženu! Zatím mám xx kg, měřím xx cm a jmenuji se (jméno). Brzy se seznámíme!

BUDE SE VÁM HODIT: Charakteristické známky pro novorozence (aneb co by vás nemělo zaskočit a co rychle vymizí)

Pokud jste si dnes v (čas) cestou kolem porodnice xx říkali, co je to tu za povyk, nejspíš jste slyšeli první silný pláč mé/mého (jméno). Má xx cm a váží xx g. Oba jsme v pořádku!

Status na Facebooku/Twitteru:

A je to venku! Po dlouhých 39 týdnech pohodlného pobytu v mém bříšku se (jméno) rozhodl/a vyrazit prozkoumávat svět z nové perspektivy. První obhlídku učinil/a (datum a čas) a nám tím otevřel/a zcela novou životní kapitolu. Už vím, že štěstí váží xx g a měří xx cm!

Není nic krásnějšího, než se poprvé probudit jako maminka vedle svého čerstvě narozeného miminka. To už ode dneška vím i já, protože se mi právě narodil/a (jméno+ váha a míra). Jsme v pořádku a šťastní!

Neptejte se mě pořád, jestli mám strach z porodu… Protože teď už můžu odpovědět, že ne! Mám ho totiž zdárně za sebou. V xx hodin jsem na svět přivedla malý zázrak vážící xx a měřící xx jmeném (jméno). A nyní si prosím odpusťte otázky ohledně detailů z porodního sálu:-)!

Osobní oznámení nejbližším:

Milá babičko a dědečku, je tomu pár minut, co jsem poprvé zjistil/a, jak je na světě krásně. Mamka s taťkou vypadají celkem dobře, tak jsem teď nejvíc zvědavý/á na vás. Vaše vnučka/vnouček (jméno + míra + váha).

Milá maminko, doufám, že mi nebudeš mít za zlé, že tě ode dneška budeme oslovovat jinak. Právě se narodil/a (jméno) a bude na tebe už brzy volat BABI!

Celých 9 měsíců vám „tajně“ chystáme překvapení a dnes se na něj můžete přijít podívat osobně do porodnice xx. Uvítá vás vaše vnučka/vnuk (jméno + míra + váha). Už se na vás moc těší!

Máte i vy nějaké tipy na krásné a originální oznámení o narození miminka? Sem s nimi!

Mohlo by vás zajímat
Serena se inspirovala Demi Moor. Které další slavné ženy se v těhotenství odhalily?
Jaký dárek za vysvědčení? Děti potěší maličkost nebo návštěva cukrárny
Dvouletá holčička trpí alzheimerem. Zapomene vše, co se naučila
Krvácíte po sexu? Pozor, může to mít vážné důvody!

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu