Maminka.czRodina a vztahy

Hledáme nového tátu. Jak a kde začít nový vztah?

Barbora Vajsejtlová 10.  9.  2017
Najít si partnera a začít randit, když už máte potomka, není nic jednoduchého. Známe pravidla, která vám pomohou zvýšit pravděpodobnost, že to s vaší novou láskou klapne.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

"Vůbec nevím, kde bych měla poznat někoho nového. Z práce letím pro malou do školky, pak chvíli ven na hřiště, uvařit večeři, vykoupat a spát. Čas od času mi nabídnou naši, že pohlídají, ale já už vlastně ani nevím, kde se teď lidé seznamují, a flirtovat jsem nejspíš už úplně zapomněla. Někdy mi připadá, jako kdybych po narození dcery vypadla ze seznamovacího trhu a dveře se pevně zavřely,“ stěžovala si moje kamarádka Tereza, která je už téměř tři roky rozvedená a má pětiletou dceru Elišku.

Desatero dokonalého táty. Tohle dělejte, a děti vás budou milovat

Stejný problém jako ona přitom řeší spousta žen. Podle aktuálních statistik se v Česku rozvádí téměř šedesát procent manželství. Jenže najít si nového partnera a začít vztah, když víte, že na vás doma čeká dítě, není zdaleka tak jednoduché, jako když jste byla single a mohla jste s cizím sympaťákem klidně protančit noc a vrátit se domů za svítání. Nejenže se vám zúžily možnosti a příležitosti k seznámení, ale při výběru partnera už se nerozhodujete jen sama za sebe. Musíte přemýšlet i nad tím, jestli vaše nová láska dokáže najít cestu i k vašemu potomkovi. Víte, jak začít nový vztah, když už máte dítě? 

Rady najdete na následující stránce:

Bude váš partner dobrý táta?
Od těhotenství k porodu

Bude váš partner dobrý táta?

Témata: Děti, Časopis Maminka, Rodina, Rodina a vztahy, Praktické rady, Jak, Navazování, Dlouhá doba, Parametr, Dveře, Častá chyba, Správný čas, Kyslíková maska, Reálný svět, Nový táta, Dlouholetý vztah, Eva Malá, Flirt, Česká republika, Investice, Nový podnět, Styk, Extrém, Dobrý táta, Čas strávený