Maminka.czPorod

Hledáte tu nejlepší porodnici? Naše databáze vám poradí!

Plánujete miminko? Už máte vybrané jméno, obstaranou výbavičku a připravený pokojíček? To nejdůležitější se ale skrývá ve výběru porodnice. Místa, kde vaše děťátko poprvé spatří svět. Určitě si přejete, aby den D probíhal co nejpříjemněji a v klidu, proto je dobré věnovat výběru dostatek času a ujasnit si, co je pro vás prioritou.
22. 6. 2012
Hledáte tu nejlepší porodnici? Naše databáze vám poradí!

Na Maminka.cz funguje praktický pomocník, který vám tuto důležitou volbu usnadní. Databáze porodnic celé České republikys téměř stovkou porodnických zařízení.
Vybírat si můžete podle regionu, možnosti volby porodní polohy, odběru pupečníkové krve, hodnocení a mnoha dalšího. Až si najdete tu pravou, přejděte na podrobné informace. Poskytnou vám základní údaje, jako je: adresa, jméno primáře, kontaktní údaje a návštěvní hodiny.

Určitě oceníte fotografie, na kterých bývá zachycen interiér, předporodní kurzy a podobně. Podle ceníku služeb si snadno spočítáte, na kolik vás přijde cvičení, předporodní kurz a přítomnost tatínka u porodu. Pokud to nemocnice uvádí, naleznete zde i ceny za pokoje podle počtu lůžek.

Nic se nevyrovná osobní zkušenosti: U každé nemocnice hodnotí čtenářky přidáním „dudlíků“, jak byly spokojeny. Nejlépe hodnoceným místem se stala Nemocnice v Jablonci nad Nisou.

Komentáře poskytují prostor pro obsáhlejší vyjádření. Uživatelky se nejčastěji svěřují s prožitky na sále, přístupem lékařů a sester… Milý personál je něco, co by si každá rodička přála a mnohé maminky se také právě podle tohoto kritéria rozhodují.

Mohlo by vás zajímat
Sluneční brýle jsou v létě pro děti nezbytné. Čím dříve je naučíte nosit, tím lépe
Dceru vychovávám jinak než syna. Genderová korektnost mě děsí
Udělejte si fantastické fotky! Vezměte křídy, děti a popusťte uzdu fantazii
Musí porod bolet? Přečtěte si, jaké jsou výhody a nevýhody epidurálu

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu