Maminka.czSlavní tatínci

Hokejoví mistři v roli tátů: U Gudasových se to hemží dětmi, „Pastovi“ fandila vymodlená dcerka Freya

Dita Mrázková 27.  5.  2024
Pět hráčů, jeden šéf a originální komentátor hokejového dění. Seznamte se s potomky Davida Pastrňáka, Romana Červenky, Radka Gudase, Michala Kempného, Dominika Kubalíka, Petra Nedvěda a Jakuba Voráčka!

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Sedm hokejových „bohů“, díky nimž se český národ semkl jako nikdy a zažil nepopsatelnou euforii. Dva z nich letos na ledě sice už nestáli, i tak se ale zapsali do povědomí všech hokejových fanoušků. 

VIDEO: ČESKO–ŠVÝCARSKO: ZLATÁ DOMÁCÍ POHÁDKA

Klepněte pro větší obrázek

David Pastrňák (28)

Náš momentálně nejproduktivnější hráč žije se snoubenkou Rebeccou od roku 2018. Když Rebecca otěhotněla poprvé, pár nemohl být šťastnější. Jenže pouhých šest dnů po porodu jejich prvorozený syn Viggo náhle zemřel.  

Klepněte pro větší obrázek

Oba se stáhli do ústraní a byli oporou jeden druhému. Na začátku minulého roku se Rebecca pochlubila zásnubním prstýnkem, ale jen málokdo věděl, že pod srdcem nosí druhé děťátko. 

Freya Ivy Pastrnak už je na světě. O tomto okamžiku jsme snili už dlouho a nemůžu být pyšnější na své dvě krásné holčičky. Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak budeš nejlepší máma naší malé nugetce,“ poslal vyznání své partnerce i dcerce. Freya zanedlouho oslaví 1. narozeniny a na včerejším finále nemohla chybět.

Témata: Děti, Mateřství, Rodina, Slavní tatínci, Rodičovství, tatínek, Otec, Otcové, Emoce, Miss World, Moderátor, Radko Gudas, USA, Dominik Kubalík, Petr Nedvěd, hokejista, Adam, David Pastrňák, Nicole, Roman, Bára, Hokej, Mistrovství světa, Jakub Voráček, Michal Kempný