Maminka.czSlavné maminky

Hola, hola škol(k)a volá: Jak prožily známé maminky první školní den svých dětí?

Dita Mrázková 2.  9.  2022
Začátek školního roku je velkou změnou nejen pro malé předškoláky a školáky, ale taky pro jejich rodiče. Své o tom vědí především ostřílené mámy. Jak první školní den prožily se svými dětmi nejen ony, ale i ty, pro které bylo 1. září velkou premiérou? 

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Po sladkém letním lenošení začala realita školních dnů. První školní den "zdokumentovaly" i hrdé maminky z řad hereček, zpěvaček či moderátorek.
Jak to slušelo jejich malým (před)školáčkům? 

Michaela Tomešová

Herečka, jedna z patronek letošního ročníku Maminka roku a máma synů Kristiana a Jonáše sdílela na Instagramu fotku svého malého velkého předškoláka. "Za rok touhle dobou to vořvu. Všem školákům i školkáčkům krásný, naplněný školní rok přeji. A nám rodičům spoustu laskavosti a trpělivosti," popřála dětem i rodičům Míša.

VIDEO: Maminka roku 2022: Patronka Maminka blogerka Michaela Tomešová

Témata: Děti, Předškolák, Školák, Rodina a vztahy, Slavné maminky, Instagram, Syn, Sociální sítě, Dcera, Rodiče, Školák, herečka, Celebrity, zpěvačka, Vzdělání, Mateřská škola, Základní škola, Laďka Něrgešová, rozvod, První třída, Moderátorka, Prvňáček, Back to school, Michaela Tomešová,, Monika Absolonová
Mohlo by vás zajímat