Maminka.czPříběhy

Holčička vyrůstá s rodinným psem, teď zkouší štěkat a aportovat jako on

redakce 11.  11.  2020
Malá Kari z Washingtonu vyrůstá po boku svého chlupatého kamaráda, zlatého retrívra Rydera. Holčička teď vesele napodobuje jeho psí štěkání i aportování, protože ho nejspíše bere jako staršího sourozence, od kterého se může ledacos naučit.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Když spolu, tak spolu, řekli si zřejmě rodiče malé Kari a majitelé psa Rydera. A tu a tam jim dokonce pořizují stejné oblečení. Kari je nadšená a pejsek, zlatý retrívr Ryder, nejspíše taky. 

Extrémní výlet! Rodina s malými dětmi zdolala třítisícovku. Tipnete si, čím je odměnili?

Manželé − marketingová manažerka Lauren Grob (27) a Gavin (28) mají psa od roku 2017. Okamžitě se stal členem rodiny a o dva roky později svérázným starším bratrem malé Kari, která se narodila v říjnu 2019. 

Snad od prvního momentu je z nich nerozlučná dvojice. Kari miluje, když může Ryderovi dávat do misky pití, retrívr je zase připraven kdykoli holčičku chránit. Když se miminko začalo pohybovat, rodiče se museli smát, když viděli, že napodobuje spí štěkání a nosí hračky v puse jako pes při aportování. 

Domeček v kufříku zvládnete i vy. Zapojte děti, bude je to bavit
Jste dobrá máma, i když nekojíte, nechce se vám na hřiště a dítěti dáte hranolky
Témata: Galerie, Příběhy, Zajímavosti, Sourozenci, Zvířata, Rod, Nerozlučná dvojice, Washington, Pes, Holčička, Rodinný, Zlatý retrívr, Starý sourozenec, Ted, Gavin, Ryder, Štěkání