Maminka.czJen pro maminku

Horoskop červen 2010

3. 6. 2010
Horoskop červen 2010
BLÍŽENCI (22. 5.–21. 6.) Na začátku měsíce vás čekají důležitá rozhodnutí týkající se financí. Vše dobře propočítejte, protože se zdá, že koncem června by vám investované peníze mohly chybět.

V tomto období se před vás také staví finančně nevýhodné nabídky. Ale pokud hledáte nové zaměstnání, určitě máte šanci, a to především první tři týdny. Ve vztahu se budete občas cítit jako na houpačce –chvíli pohoda a klid, jindy zase neporozumění. Snažte se tomu předejít a mluvte s partnerem o svých pocitech. Radost vám přinese alespoň kontakt s malými dětmi. Dodají vám energii, pevnou vůli a nebojácnost.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

RAK
(22. 6.–22. 7.)
Celé letní období vás bude provázet potřeba najít v životě harmonii
a rovnováhu. Vaše odhodlání je natolik silné, že tím překvapíte i sama sebe. Dovede vás totiž až k radikálnímu rozhodnutí, na které se už dlouho
čekalo. V zaměstnání si občas můžete připadat jako sólová hráčka, která se
může spolehnout jen sama na sebe. To, že projdete takovým obdobím, vám
dodá na sebejistotě, že v budoucnu už zvládnete téměř cokoli. Svůj zdravotní stav můžete klidně na nějakou dobu pustit ze zřetele – vše půjde jako po másle, i nadbytečná kila se vám budou shazovat mnohem snadněji.

LEV
(23. 7.–22. 8.)
Začátkem června by vás mohly dostihnout zdravotní potíže, které jste přehlížela. Naštěstí na konci měsíce už budete opět ve formě. Přesto byste se měla zamyslet, jaká je příčina vašich zdravotních komplikací, a hledat ve své psychice. V oblasti vztahů se stále snažíte budovat a vypadá to, že stavíte na dobrém základě: vaše partnerství je plné upřímnosti i čisté
lásky. Měla byste se však smířit s tím, že k životu patří i drobná zklamání, a naučit se na ně pohlížet s jistou velkorysostí, vždyť zrovna Lvicím se odpouštění daří lépe než ostatním znamením. V práci můžete mít tendenci poohlížet se po něčem lepším, ale dobrá pracovní nabídka přijde až později.

PANNA
(23. 8.–22. 9.)
Čeká vás hezký, klidný a pracovně velmi plodný měsíc, vlastně jeden z nejhezčích v tomto roce. Pokud uvažujete o změně zaměstnání nebo se chystáte vyzkoušet si něco nového, červen je pro takové rozhodnutí naprosto dokonalý. I muži se kolem vás budou točit ze všech stran, vy si však můžete dovolit být vybíravá a opatrně zvažovat jejich chyby a nedostatky. Možná dospějete k závěru, že než být s mužem, který vaše požadavky splňuje jen částečně, bude lepší počkat si na toho pravého a nebát se mezitím zůstat sama. Svůj volný čas zatím využijte k péči o své tělo, už dlouho mu chybí pohyb.

VÁHY
(23. 9.–23. 10.)
Vaše mysl i tělo se budou v červnu nacházet ve výjimečně dobré kondici.
Budete se cítit vyrovnaná, silná a připravená na nové začátky. Proto
máte-li chuť odstartovat ve svém životě jinou etapu, toto období je k tomu ideální. Dokonce možná potkáte muže, u kterého budete mít dojem, že do sebe zapadáte jako dílky puzzlů. Váš vztah má šanci rozvíjet se velmi rychle, protože vás bude ovládat pocit, že toho člověka znáte snad
odjakživa a že mu můžete důvěřovat. V práci to koncem měsíce vypadá na velký posun. Máte v sobě novou energii, která nesnese být uzavřena v něčem, co je staré a zacyklené.

ŠTÍR
(24. 10.–22. 11.)
V červnu vás zaskočí nečekaná pracovní nabídka, u které si nebudete stoprocentně jistá, zda ji chcete přijmout, protože kromě výhod pro vás bude představovat i určitá omezení. Vaše vztahy se budou skládat jak z okamžiků plných upřímné radosti ze společně strávených chvil, tak
i z lehkých slovních potyček, které mohou zranit. Snažte se o všem otevřeně mluvit a neutíkejte předem s pocitem křivdy. Nakonec totiž zjistíte, že konflikt vznikl nedorozuměním, a ne snahou vám ublížit.
Červnové dny pro vás budou bohaté také na situace, které vám přinesou pochopení sebe samé a posunou vás dál ve vašem osobním rozvoji.

STŘELEC
(23. 11.–22. 12.)
Na povrch se budou drát temné stránky vaší povahy, což je příležitost k tomu, abyste se zahleděla do své duše a poskládala všechny její složky do větší harmonie. Možná byste se měla obrátit na odborníka, který vám
pomůže váš vnitřní svět pročistit. Ve vztahu budete zřejmě trochu příkřejší, protože si budete více hlídat svůj vlastní prostor. Požádejte partnera o pochopení, vysvětlete mu, že procházíte sebepoznávacím
procesem, a proto potřebujete mít více času sama pro sebe. Příznivé pro vás
budou finance – váš protějšek zřejmě bude nezvykle štědrý, vypadá to na dárky vyšší hodnoty. Radost vám udělá překvapení v podobě dobrodružné dovolené.

KOZOROH
(23. 12.–20. 1.)
Pokud už nějakou dobu čekáte na zvýšení platu, červen vypadá velmi slibně. Za odměnu si kupte něco hezkého a odměňte se za období dřiny. Koncem měsíce budete muset svému nadřízenému ukázat veškeré své schopnosti, a potvrdit tak svoji pozici. Když se vám to podaří, mohla byste i povýšit. Ve vztahu byste se měla více snažit přispět k pohodě a partnerské rovnováze. Občas totiž propadáte iluzi, že nikoho nepotřebujete, což vašeho partnera uvádí do nejistoty. Při sporech byste si měla zachovat nadhled a nezraňovat city druhých. Situaci tím nevyřešíte, naopak zvýšíte míru nedorozumění. Celý měsíc vás budou provázet šťastné náhody.

VODNÁŘ
(21. 1.–20. 2.)
Jestliže se snažíte snížit svou váhu, červen je k tomu velmi příznivý. Bez velkých potíží se vyhnete tučným a sladkým pokrmům a svému tělu budete dodávat jen to, co je zdravé, a to, co mu dělá dobře. Vaše vůle bude pevná, nejen co se týče jídla, ale i pohybu. Využijte této pozitivní konstelace a připravte své křivky na léto. V partnerství to bude začátkem měsíce trochu skřípat, ale od poloviny června zažijete vztahové dobrodružství, a to v tom v dobrém slova smyslu. Máte-li naplánovanou dovolenou, těšte se na nečekané zážitky s nádechem exotiky. V práci půjde vše dobře, avšak za předpokladu, že jí budete věnovat dostatek pozornosti.

RYBY
(21. 2.–20. 3.)
Hrozí vám, že budete neuvážlivě zacházet se svými financemi, a tak se může snadno stát, že na konci měsíce si budete muset vypůjčit od přátel. V zaměstnání podnikejte jenom předem promyšlené kroky a více si hlídejte, ať neděláte ani sebemenší chyby – ty by totiž mohly mít zásadní vliv na vaši pracovní pozici. I ve vztahu choďte po špičkách a snažte se nepodlehnout pokušení, které se vám nabízí. Partner by váš přešlap mimo vytyčené hranice nemusel unést a oba byste se museli vypořádat se zasetou nedůvěrou. Nejste-li zadaná, červen vám přinese seznámení s mužem, o kterém byste mohla uvažovat jako o potenciálním partnerovi.

BÝK
(21. 4.–21. 5.)
Vaše tělo vám už nějaký čas posílá signály, kterými vám chce naznačit, že mu schází pravidelná péče. Energie jím prochází jen velmi pomalu, takže by mu prospěl pohyb, nejlépe v přírodě – vezměte si pár dnů dovolené a užívejte si to, že vaše vztahy jsou tak pevné a stabilní, že se o ně můžete opřít. V červnu budete hodně plánovat, budovat a rekonstruovat. Možná na vás čeká i nabídka k sňatku, která, když ji přijmete, vám zaručí spokojené manželství. V zaměstnání zřejmě potkáte muže, který vám zamotá
hlavu. Hledáte-li dlouhodobý vztah, nedejte mu šanci, tohle vzplanutí bude mít jen krátké trvání.

BERAN
(21. 3.–20. 4.)
Možná uvažujete o novém pracovním začátku či o novém zaměření, předtím
byste si ale měla udělat bilanci svých činností a uvědomit si, kolik energie vkládáte do práce vy a kolik vaše okolí. Vaše vztahy se mohou v červnu ostře vyhrotit, a to proto, že máte sklony k přetěžování. Chcete-li sporům předejít, buďte k sobě ohleduplná. Nedělejte ukvapené závěry v okamžicích, kdy jste rozrušená, a raději počkejte, až budete mít čistou hlavu a ujasníte si své myšlenky a přání. K tomu by vám mohly pomoci
třeba aktivity jako plavání nebo masáže, které uvolní nejen vaše tělo, ale i vaši psychiku.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Finále
Témata: Jen pro maminku, Pocit křivdy, Ostatní znamení, Horoskop, Potřeba najít, Pracovní nabídka, Pravidelná péče

Mohlo by vás zajímat
Proč ještě nechodí na nočník? 9 věcí ve výchově, které už neplatí, i když je naše mámy dělaly
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Dítě s horečkou nevyšetřím! Pozor, Covid mění pravidla návštěv u pediatrů
Rodičovský trik: Odkoukejte účinný způsob, jakým Kate a William mluví s dětmi
Takhle vypadá porod! Neuvěřitelné detaily, dojemné první momenty, intimita
Koronavirus u dětí? Nikoliv jen kašel, ale i průjem či zvracení, tvrdí vědci
Kojící matky jako bohyně! Kontroverzní fotky nafotila jako reakci na kritiku
Kdy mít další dítě: Brzo, nebo počkat? Pro a proti různých věkových rozdílů
Děti musí zažít i nepohodlí. Nevozte je jen autem a nedělejte vše za ně!

Horoskopy

Rak O víkendu nepočítejte s bůhvíjakou náladou. Partner je náladový a pořád vám něco vnucuje. Už vás to…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Jitka, Herwig, Nives

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné