Maminka.czChování a vztahy

HOROSKOP na červenec 2014

Irena Forejtová 1.  7.  2014
HOROSKOP na červenec 2014
Co vás čeká a nemine v prvním prázdninovém měsíci? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21.3. - 20.4)

Nepouštějte se do riskantních obchodů a také si dávejte pozor na zdraví. Důkladně si promyslete vaše kroky. Nenechte se ponižovat, buďte více sebevědomé a stůjte si za svým názorem. Zkuste se zamyslet nad vaší životosprávou a změňte ji k lepšímu. Pozor na přejídání! Ve vztahu nebudete mít ustláno na růžích, protože partner bude více než přepracován. Snažte se jej pochopit a co nejvíce vyhovět jeho přáním. A co až se vás léto zeptá, co jste dělali v zimě? Nebudou si na vás všichni ukazovat prstem, když vykročíte v loňských plavkách? No jak myslíte…

Býk (21.4. - 21.5.)

Po materiální stránce se rodinná situace nadějně vylepší. Ale buďte opatrní, každou korunku raději dvakrát obraťte, než ji utratíte, hrozí vám přečerpání výdajů nebo ztráta majetku. Před zásadním rozhodnutím se raději pořádně vyspěte, abyste s chladnou hlavou dokázali najít správné řešení. Jinak je červenec pro vás mimořádně šťastným měsícem. Nechlubte se ničím a nikomu, soustřeďte se jen na pozitivní emoce a potichoučku děkujte vesmíru za všechno, co vás potkalo. K letnímu štěstí nebude nic chybět. Ani vydařená dovolená, rodinné oslavy, přátelské návštěvy či výlety.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Vaše veselé a přátelské chování bude přitahovat lidi. Vytváříte kolem sebe atmosféru radosti, a tak není divu, že tento měsíc bude nabitý samými příjemnými společenskými aktivitami. Nové kontakty naplno uspokojí vaše ambice. Dokonce se ukáže, jak moc jsou pro vás prospěšné v dlouhodobém horizontu. V práci vás nikdo nebude nutit k nějakým heroickým výkonům. To ale neznamená, že si můžete dovolit lenošit, jen zvolte volnější pracovní tempo. I v soukromí bude pohoda a klid. Právě nyní je vhodná doba začít utvářet život tak, jak o něm již dlouho sníte.

Rak (22.6. - 22.7)

Budete mít potřebu vypadnout z kolotoče povinností. Pokud se nevypravíte byť jen na malou cestu, nálada bude na stále nule a nic vás neprobere z letargie. Musíte se trochu dát dohromady a znovu se naučit těšit i z maličkostí. Račice se právě nejlépe cítí právě v létě. Využijte sluníčko, a každou volnou chvilku a vyrazte alespoň na zahrádku, plovárnu nebo jen tak nebo do parku. Dny budou přát i nákupům a rozumným investicím. Někdo z blízkých vás zřejmě něčím překvapí. Vzápětí si uvědomíte, že vám vlastně nic nechybí a nemáte si na co stěžovat.

Lev (23.7. - 22.8)

Nedokončené záležitosti lze dořešit i za cenu ztráty volného času. Doma objasněte vaši zaneprázdněnost, vyhnete se nervozitě. Pocit osamocenosti moc neřešte. Jen se zaposlouchejte do svého nitra a zjistíte, že se potřebujete pouze na chvíli zastavit. Pak už budete velmi přesně vědět, kterým směrem se vydat. Pouvažujte o tom, v čem byste mohli uspět a čemu byste se zase měli vyhnout, jaké chyby jste udělali v minulosti a pokud si budete jisti svou myšlenkou, klidně se pusťte do realizace. V obchodování se vám bude dařit, v tom jste přece doma!

Panna (23.8. - 22.9)

Pokud dobře nerozumíte, co se od vás očekává, nechte si to ještě jednou vysvětlit. Vyhnete se zbytečným neshodám. Nevyhýbejte se otevřené diskusi v rodině. Vaše myšlenky jsou velmi daleko od reality, což citlivě vnímá právě vaše rodina. Tento měsíc se budete muset naučit ovládat. Jelikož jste mistry v řešení nepříjemných situací, podaří se vám bez problémů zůstat v pohodě a prosadit svůj názor. Pokud se vás něco přímo netýká, nesnažte se do toho zasahovat. Dovolenou odložte na začátek podzimu. V té době bude ještě krásnější než obvykle.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Tento měsíc byste se neměli do ničeho bezhlavě pouštět, hlavně ne bez rozmyslu a správných lidí, kteří vám pomohou najít vhodné a správné řešení. Ačkoli obvykle na nic takového nespoléháte, potřebujete pomoc, kontrolu, radu a podporu. I v partnerském vztahu se pohybujete na tenkém ledě, proto byste se neměli vyhýbat pomoci zvenčí - zachráníte tak více, než kdybyste se do toho pustili jen vy sami. A nějaká radost? Klidně si zahřešte - dopřejte si ovocný dortík, sushi nebo grilovanou dobrůtku.

Štír (24.10. - 22.11)

Nedokážete se soustředit a myšlenky poletují jako motýli? Čím méně budete myslet na sebe, tím více se podaří dosáhnout toho, co chcete. Pokud se objeví konkurence, donutíte se k vyšším výkonům. S rodinou vás čekají samé příjemné zážitky. Budete překvapeni, jak snadno se vám budou plnit tajná přání. Bohatství se zdá být velmi blízko, tak si to pořádně užijte! Nešetřete na sobě a vyberte si svěží vůni, která k létu patří stejně jako k vybíravým Štírkám. Vždyť i o slavné Marylin Monroe se tvrdí, že spala pouze v kapce vůně Channel 5, tak proč si ten luxus nedopřát také, když na něj máte?

Střelec (23.11. - 21.12)

Pokud máte pocit, že je všeho na vás příliš, nezoufejte. Napjaté období brzy pomine a vy si budete moci užívat to, na čem jste už tak dlouho pracovali. Díky šarmu vyřešíte hladce a rychle všechny záležitosti a dokonce se vám podaří porazit dávného soupeře, který svoji chybu nakonec uzná. Takže, klidně začněte balit kufry a nezapomeňte na pár společenských her, dobrou knížku a láhev koňaku. Pak vás na dovolené nemůže zaskočit ani počasí, natož tzv. faraonova pomsta neboli bolestivé střevní potíže.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Nečekejte od druhých, že vaše soukromé záležitosti vyřídí za vás. I když budete mít pocit, že vám mnoho věcí nevychází, snažte se využít vše, co je ve vás a pokusit se napravit to, co jste už dlouho odkládali. V práci dejte šanci kreativitě a bez obav se soustřeďte na nový projekt. Volný čas věnujte kráse a vylepšování domova, a to v široké míře, od návštěvy nail centra přes nákup nových letních sandálků až po dlouho odkládanou rekonstrukci koupelny či kuchyně. Sezonní slevy vám jdou na ruku a nevyužít je by přece byla škoda.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pokud jste už něco začali, slušelo by se to dotáhnout až do konce a nespoléhat, že máte ještě dost času. Když si práci a problémy vyřešíte co nejdříve, budete mít více času na relax. Objevíte v sobě skrytý talent a projevíte zájem o něco zcela nového. Na cestách se mějte na pozoru, hrozí letní nástrahy - úpal, přehřátí, kožní vyrážky, plísně i pohlavní nemoci, proto platí: prevence - polovina starostí. Bez studu navštivte lékárnu a nechte si sestavit záchranný balíček první pomoci. Ať už se vydáte kamkoliv, vždy budete potřebovat dvě základní věci. Kvalitní vyšlápnuté boty a dobrou náladu.

Ryby (21.2. - 20.3)

Využijte každou možnost pomáhat jiným, ať vám poděkují, nebo ne. Pro vás bude důležitý pocit sounáležitosti. Takto investovaná energie se vám vrátí v podobě úspěchu v obchodě. Tento měsíc bude pro vás plný změn. Možná budete muset udělat krok zpět, ale neobávejte se toho. V konečném důsledku zjistíte, že to byl dobrý signál. Užívejte si léta, vždyť potápění a voda jsou vašimi živly. Sama dobře víte, že sandálky, kloboučky, bikinky nejsou nic pro vás. Vy potřebujete pořádně plavky, šnorchl a ploutve, kvalitní opalovací krém a šup do vody!

Témata: Chování a vztahy, Červen, Nový projekt, Správné řešení, Zásadní rozhodnutí, Pozitivní emoce, Základní věc, Pohlavní nemoc, Marylin Monroe, Červenec, Račice, Rodinná situace, Štírka, Červ, Horoskop, Důležitý pocit, Neshoda