Maminka.czChování a vztahy

Horoskop na červenec: Co vás čeká na začátku prázdnin?

1. 7. 2013
Horoskop na červenec: Co vás čeká na začátku prázdnin?
Co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máte pocit, že vám vaše okolí nic zajímavého nemůže nabídnout, jenže vy právě toužíte po nových zážitcích. Pokud jste nespokojeni kvůli zaměstnání, dá se podniknout cokoli. Pokud ale jde o vašeho partnera, je to na pováženou. Bude to chtít diplomacii a trpělivost. Však to znáte, on už jiný nebude. Pracovně budete velmi úspěšní, ale i unavení a možná budete reagovat nepřiměřeně. Měli byste trochu zabrzdit a nezanedbávat své soukromí.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Vyvarujte se konfliktům ve vztazích. Více odpočívejte, sportujte nebo si dopřejte něco nového do domácnosti či na sebe. Udělejte radost sobě i svým blízkým. Vždyť je léto, proto využijte každý hezký den! Zorganizujte úžasnou party a rozjeďte to ve velkém stylu. Rozptýlení potřebujete jako sůl. Využijte skvělou planetární konstelaci hvězd a vyřešte i své případné problémy s dětmi. Třeba právě v neformální atmosféře při zahradní grilovačce.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

A je tu jeden z nejklidnějších měsíců v roce. Štěstěna vám drží palce, tak to využijte. V polovině měsíce může dojít k výměně názorů s partnerem, přítelem či nadřízeným. Každý bude hájit svou pravdu a situace bude trochu napjatá. Pokud nemusíte, nedělejte žádné rozhodnutí a nepouštějte se do nepromyšlených investic. Snažte se neopakovat chyby z minulosti, jen tak se podaří z potíží skvěle vybruslit.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vypadá to, že budete mít dost extrémní nálady. Jste podráždění a každé slovo vám zvedá adrenalin. Proto se držte se raději v pozadí a zbytečně nic nerozebírejte ani se nepouštějte do hádky. Dejte si také pozor, abyste neudělali něco, čeho byste později mohli litovat. Poslední týden v červenci by vás mělo čekat překvapení v podobě člověka, kterého jste dlouho neviděli. Shledání bude oboustranným přínosem.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaším sebevědomím otřásl milostný útlum. Nic si z toho nedělejte, tak to někdy už v životě chodí. Vaše současná konstelace nepřináší momentálně mnoho radosti, neboť nadřazuje rozum nad city. Letní období nezačne, bohužel, příliš šťastně. Trošku vás potrápí zdravotní stav. Alergie, nachlazení či viróza vás donutí trávit pár dní v posteli. Jedině tam vám bude dobře. Podceňovaná životospráva a stres jsou hlavními viníky všech potíží.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vracíte se ke své zálibě v tvůrčí činnosti. Děláte dobře, bude to pro vás velmi účinný způsob jak se odreagovat od únavy, ať už fyzické či duševní. Také více odpočívejte a sportujte. Do aktivního životního plánu zkuste přidat ještě více pohybu, třeba lehkou turistiku nebo alespoň dlouhé procházky. A klidně do svého programu zapojte domácího mazlíčka, děti i manžela. Nejlépe všechny najednou. Letní aktivity jsou pro stmelení rodiny jako stvořené.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pracovní úspěchy, finančně příznivá situace a navíc ještě přízeň lásky. Takový štědrý osud nebývá příliš často, tak si tuto vynikající kombinaci užívejte co nejlépe. Také nezapomínejte na děti a věnujte jim více času, prožijete nezapomenutelné dny. Poslední týden se bude řídit podle uplakaného počasí, které tak velmi ovlivňuje vaši nostalgickou náladu. Nepodléhejte jí a snažte se jakýmkoliv způsobem rozptýlit. Klidně se pusťte do dlouho odkládaného úklidu. Práce vás odvede od častého přemýšlení a její výsledek vám přinese uspokojení.

Štír (24. 10.–22. 11.)

První prázdninový měsíc se ponese v duchu přemlouvání, dohadování, slibů i proseb. Děti se budou dožadovat splnění vašich slibů a manžel také nechce slyšet o nějakém náhradním řešení. Asi vám nezbývá, než slib dodržet. Poslední dny v měsíci pocítíte doslova úlevu. Téměř zázračně působí na vaši duši příval šťastných dní. I kolegové v práci a partner si všimnou změny vaší nálady. Doslova budete zářit štěstím a navíc po delším čase srovnáte krok v kondici.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Do poloviny měsíce je vhodný čas na rodinný život. Věnujte se partnerovi a svým dětem, navštivte rodiče či příbuzné, všude budete vítáni. Nezapomeňte na malé dárky. V polovině měsíce byste měli začít se správnou životosprávou a obnovou sil. Žádné důležité schůzky a jednání neodkládejte, abyste nepropásli správný čas. Nepouštějte se do žádných investic, počkejte na příznivější období. Věřte, že vše zvládnete a tyto dny budou pro vás úspěšné.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Můžete bez obav pokračovat v realizaci svých projektů a blížit se k vytčeným cílům. Nepodléhejte však stavům beznaděje ani se nepoddávejte fantazírování, že všechno půjde samo. Nic vám nezkazí náladu, pokud budete dělat vše podle svého nejlepšího svědomí a vědomí. Dávejte si pozor na pozdní příchody, nesplnitelné sliby a svou zapomnětlivost. Buďte svědomití a pozitivní změny ve vašem životě přijdou, tak jim jděte vstříc.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Žádná dramata se odehrávat nebudou, pokud si je nepřivoláte sami svým chováním a nespolehlivostí. I když vás bude honit čas, s balením na dovolenou můžete začít od drobností, na které se pak často ve spěchu zapomene. Zkontrolujte si také platnost dokladů, ať to nehoníte na poslední chvíli. I na úřadech budou dovolené. A pokud se nikam nechystáte, využijte léto jinak. Jděte na večeři, na výstavu nebo se partnerem věnujte sami sobě, než přijedou děti s tábora.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Pracovní úkoly vám nebudou dělat žádné potíže. Letní tempo, které jste nasadili, vám vyhovuje a hlavně přináší i výsledky. V citové sféře máte před sebou docela pěkné, vyrovnané období. Tento čas můžete věnovat svým blízkým, dětem, rodině. Letošní dovolená je ještě daleko, proto si alespoň během víkendů zorganizujte program podobný tomu dovolenkovému. Jděte do přírody, sílu načerpáte v lese.

Témata: Chování a vztahy, Nejlepší svědomí, Pracovní úspěch, Vaš, Horoskop, Dohadování, Účinný způsob, Hlavní viník, Současná konstelace, Prázdninový měsíc, Zac, Hezký den, Vhodný čas, Červenec, Tvůrčí činnost, Letošní dovolená, Aktivní život, Pracovní úkol

Mohlo by vás zajímat
Holčička s rozštěpem má po operaci. Teď je z ní krásná slečna. Jak vypadá?
Rodičovská dovolená 2021: Vše, co o ní potřebujete vědět
Po letech: Nafotili znovu oblíbené fotky z rodinného alba. To musíte vidět!
Dítě s horečkou nevyšetřím! Pozor, Covid mění pravidla návštěv u pediatrů
Tohle nejím! 40 vážně podivných důvodů, kvůli nimž děti odmítají jídlo
100 věcí, které by mělo zažít každé dítě dřív, než půjde do školy. Má vaše aspoň půlku?
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Pozor! 7 věcí, kterými rodiče škodí pohybovému vývoji nejmenších dětí
9krát o bolestech břicha v těhotenství. Víte, co která bolest znamená?

Horoskopy

Panna Prožíváte překrásné období zamilovanosti. Je pravda, že na to nejste úplně zvyklí, ale měli byste se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Ráchel, Jeroným, Rachel

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné