Maminka.czHoroskopy

Horoskop na duben pro všechna znamení. Býky čekají nové začátky, Střelce vzrušení

aši inf 30.  3.  2024
Co vám přichystaly hvězdy na čtvrtý měsíc v roce? Čekají vás změny, výzvy, nebo naopak klidné období? Vrcholem bude dvacátý duben, kdy se Jupiter setká s Uranem a tento den vám přinese spoustu překvapení a možností. Třiadvacátého dubna pak nastává úplněk ve Štíru. Zjistěte, co všechno vás v dubnu čeká a na co se připravte i s celou rodinou.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 19. dubna)

Tento měsíc po vás bude vyžadovat odvahu, ale přesně v tom vynikáte. Doma i v práci budete hýřit nadšením a připraveností k akci. Zvláště 8. dubna budete k nezastavení. Je čas zazářit, a je jedno, kde. Pokud se vydáte na novou cestu, přijměte ji s odvahou. Hned od začátku měsíce si zálohujte počítač, provádějte po sobě kontrolu a před odesláním si každý mail raději dvakrát přečtěte. Bez obav v dubnu taky nakupujte. Kolem 10. dubna si dejte pozor na stres i podepisování smluv. Vyhněte se zbytečným konfliktům. Pokud plánujete změny v kariéře, hvězdy vám budou nakloněny až do 19. dubna. Úplněk 23. dubna vám přinese potěšení a vášeň.

VIDEO: Čínský horoskop 2024: Jiří Čermák

Býk (20. dubna – 20. května)

Kolem 20. dubna, kdy vstupuje Slunce do vašeho znamení, je čas na průlom a nové začátky. Zatmění Slunce 8. dubna vám přinese pohyb do všech oblastí vašeho života. Už delší dobu jste jen stáli, takže budete připraveni pustit lidi i věci, které pro vás nejsou důležité. Od začátku dubna meditujte, pište si deník nebo se věnujte kreativním činnostem i se svými dětmi. Přemýšlejte o zkušenostech a o vašich snech i cestách, po kterých jste se nevydali. Je čas spojit se s lidmi, kteří vám pomohou v rozhodování. Úplněk ve Štíru 23. dubna zdůrazní napětí ve vztazích. Pokud jste svobodní, můžete se těšit na změny.

Blíženci (21. května–20. června)

Jak definujete úspěch, Blíženci? Činnosti, které jsou pracné, nikdy nebudou vaší cestou k naplnění. Vyžíváte se v činnostech, ve kterých je jediným účelem vaše potěšení? Pokud ne, považujte to za svůj úkol pro tento měsíc. Pamatujte, že váš úspěch závisí na vaší radosti. Budete také více přemýšlet o profesionální reputaci. Jednejte čestně a budete odměněni za to, že jste sami k sobě věrní. Od 4. do 29. dubna očekávejte nečekané události, díky kterým se spojíte s lidmi z vaší minulosti. Zamyslete se nad aktivitami a upravte své plány podle potřeby. Přehodnoťte cíle stanovené na začátku roku.

Rak (21. června – 22. července)

V dubnu budete trochu netrpěliví, protože se vám bude zdát, že požadovaný cíl je v nedohlednu. Budete přemýšlet o minulosti, ale musíte se soustředit na přítomný okamžik a vydat ze sebe maximum. Pokud se cítíte frustrovaní, přesuňte pozornost jinam, uvolněte se a užívejte si, kde jste. V zaměstnání si dejte pozor na chyby a raději si vše zálohujte. Je skvělý čas na to, abyste se znovu podívali na nedokončené projekty nebo se spojili s kolegy z minulosti. Máte nějaké sny? Po 25. dubnu budete vědět, jak tyhle sny realizovat. Úplněk ve Štíru 23. dubna ve vás probudí hluboké emoce a romantika bude převládajícím tématem.

Lev (23. července – 22. srpna)

Duben vám přináší příležitosti k změnám. Životní okolnosti přinutí vaše ego překročit svou komfortní zónu. Kolem 8. dubna se připravte na změnu. Jste připraveni vytvořit něco velkolepého a následovat vaše srdce. A to nejen v oblasti vztahů, ale i práce. Když budete sledovat vaše srdce, posunete se vpřed. Vrcholem pro vás bude 20. duben, který vám přinese spoustu překvapení. Vesmír vás nasměrujte tam, kam patříte. Po 19. dubnu byste měli myslet i na odpočinek. Úplněk ve Štíru 23. dubna ve vás „stiskne“ tlačítko pauzy a vybídne vás, abyste zpomalili a vychutnali si přítomný okamžik. Užívejte si čas venku s blízkými, prohlubujte rodinná pouta a pěstujte nové projevy lásky.

Nejvzteklejší děti horoskopu. Která tři znamení dají rodičům pořádně zabrat?

Panna (23. srpna – 22. září)

V dubnu se snažte sledovat jeden druhého. Buďte naplno s rodinou i přáteli. Pamatujte, že nejste sami, zvláště na začátku měsíce, kdy se můžete cítit osamělí nebo izolovaní. Až do 8. dubna si budete uvědomovat problémy ve vztahu, ale nerezignujte a věřte, že se to spraví. V této době budete taky řešit finance, tak si zkontrolujte své účty. Věnujte se daním, papírování. Pokud vás to zahlcuje, nechte si poradit od odborníků. Uzemněte se, dýchejte. V tomto měsíci můžete očekávat prudké zlepšení ve vaší kariéře. Je to také čas na sebereflexi a růst.

Váhy (23. září – 22. října)

Zapněte si bezpečnostní pásy, Váhy. Duben vás vezme na projížďku kaňony minulých vztahů, temnými tunely vašich strachů a podél břehů vašich tužeb. Jste připraveni na dobrodružství? Přijměte tuhle výzvu a udělejte radikálnější kroky. Až do 25. dubna možná budete vystaveni vzpomínkám z minulosti. Budete si klást otázky, jak vám můžou minulé zkušenosti pomoci s osamělostí nebo zklamáním. Bude to nový začátek v osobních i profesních partnerstvích. Zaměřte se na pěstování vztahů, které odrážejí vaše skutečné já. Označte si 20. duben v kalendáři jako den inspirace. Úplněk ve Štíru 23. dubna přivádí vaši pozornost k financím, s důrazem na emocionální a duchovní aspekty prosperity. Je čas na větší disciplínu ve výdajích.

Štír (23. října – 21. listopadu)

V dubnu otevřete svou mysl, abyste objevili novou vizi svého života, a otevřete své srdce. Kolem 8. dubna očekávejte posun, který může změnit velmi výrazně váš každodenní život. Může vám taky přinést překvapivou odpověď na zdravotní problém, novou pracovní nabídku nebo zdravý návyk. Neříká vám pořád váš potomek, abyste konečně začali běhat, nebo přestali kouřit? Upřednostňujte cíle související se zdravím. Duben je výzva k akci a vybízí vás, abyste přehodnotili své každodenní rituály. Kolem 20. dubna můžete zažít otřesy v milostném životě nebo manželství.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Duben je měsíc, kdy byste měli cítit radost z lásky, která vám rozproudí krev. Učte se více o vztazích, prožívejte emoce naplno a buďte vděční za to, že je máte. Budete se v tomto měsíci učit, jak sdílet osobní dary s ostatními způsobem, který je efektivní. Pokud jde o vztahy, očekávejte intenzitu zvláště v prvním dubnovém týdnu. Věnujte se kreativním činnostem, buďte co nejvíc se svými dětmi a užívejte si rodiny. Kolem 20. dubna očekávejte přísun vzrušení do života i nové možnosti v práci. Pokud jste měli zdravotní problémy, možná je v dubnu vyřešíte.

Nejpohodovější miminka podle horoskopu. V těchto šesti znameních se rodí děti, které jsou klidné, hodné a v noci skoro nebrečí

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Na začátku tohoto měsíce budete potřebovat nějakou motivaci, abyste se pohnuli dál. Bude to pro vás měsíc nostalgie, hlubokých emocí a někdy i zmatku. Od 4. dubna, kdy vstoupí Venuše do Berana, rozzáří se sektor domova a rodiny. Venuše vás bude vybízet, abyste zvážili změnu svého životního prostoru. Taky vám to pomůže přiblížit se ke svým blízkým nebo vyřešit rodinné konflikty. Kolem 20. dubna pocítíte pozitivní změny ve vašem milostném životě a ke konci měsíce to bude velká romantika. Rozhodně zvažte trávit více času s dětmi, abyste získali inspiraci.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento měsíc používejte svá slova opatrně, protože váš hlas bude rezonovat silněji. Nastává čas zamyslet se nad minulými rozhodnutími a vrátit se k rozhovorům, které jste nikdy zcela nedokončili. Během toho zbouráte všechny zdi, které jste postavili, abyste chránili své srdce před zraněním. Nyní máte možnost to změnit. Je to také užitečný měsíc pro vyjadřování myšlenek, změnu vašich profilů na sociálních sítích nebo plánování rodinných večírků a oslav. Vyhněte se přepracování, protože v dubnu pro vás vše bude intenzivnější. Duben vám taky může přinést změny ve vašich vztazích se sourozenci. Po 19. dubnu si užívejte pobyt v přírodě. Úplněk ve Štíru 23. dubna vás žádá, abyste se zamysleli nad svou kariérou. Je čas opustit minulé sny a připravit se otočit stránky k nové kapitole.

Ryby (19. února–20. března)

Chtíč a touha pramení z různých zdrojů. Cítíte ten rozdíl? Když po něčem toužíme, část z nás věří, že se to splní. Chtít na druhou stranu znamená nedostatek něčeho. Pocit chtění nepřichází vždy s očekáváním mít. Tento měsíc budete cítit všechny touhy; ty vaše jsou především materiální. Po 4. dubnu budete magnetem pro finanční příležitosti, což ocení zejména vaše rodina. Je to skvělý čas zvážit nové zdroje příjmů nebo investic. Měli byste otevřít svou mysl novým způsobem myšlení. Úplněk ve Štíru 23. dubna vybízí k introspekci a duchovní reflexi.

Témata: Rodina, Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Beran, Lev, Střelec, Panna, Blíženec, Býk, Štír, Rak, Slunce, Vodnář, Kozoroh, Uran, Vzrušení, Úplněk, Znamení, Duben, Nový začátek, Váha, Venuše, Jupiter, Jiří Čermák, Vztah