Maminka.czHoroskopy

Horoskop na květen 2024 pro všechna znamení. Vodnáři, riskujte, Raci, dopřejte si čas sami pro sebe

aši inf 27.  4.  2024
Květen bude podle horoskopu zvídavější, hravější a flexibilnější. Budeme se muset zotavit z intenzity dubna a užívat si toho, že ne všechno musí být dokonalé. Cesta k cíli je často důležitější než samotný výsledek. Dopřejte si zábavu, vymýšlejte, plánujte a setkávejte se s ostatními. Platí to i pro rodiny s dětmi. Květen si prostě užijte. Co čeká jednotlivá znamení?

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Beran (21. března – 19. dubna)

Je čas zapojit se do místní komunity a zažít kolektivní sílu sdílení. Přispějte svým jedinečným talentem a energií a na oplátku získejte vzájemnou podporu. Domluvte si schůzky se sousedy, rodiči ze školy nebo školky. Sdílejte čas a nápady se svým okolím. To vše vás obohatí. Tento měsíc pro vás bude o tom, co znamená hojnost – nikoli však materiální.

VIDEO: Talent podle znamení

Býk (20. dubna – 20. května)

V květnu očekávejte příval nové energie a vzrušující nová dobrodružství. Dávejte jen pozor na finance, podnikejte proaktivní kroky k tomu, abyste vyrovnali všechny nesplacené dluhy. Díky tomu uvolníte cestu k větší finanční svobodě. Šanci mají tento měsíc taky vaše vizionářské myšlenky, takže si stanovte nějaké smělé záměry, abyste otestovali i svůj smysl pro víru v sebe sama. Na konci měsíce si položte správné otázky o tom, jak by měla vypadat vaše budoucnost.

Blíženci (21. května – 21. června)

Měsíc květen vás zve k tomu, abyste se věnovali své duši a našli si čas na introspekci a léčení. Zaměřte svou pozornost na svou celkovou pohodu, která zahrnuje vaše fyzické zdraví, duševní jasnost a duchovní vitalitu. Upřednostňování vašich potřeb se pozitivně promítne do dalších oblastí vašeho života, včetně vztahů i práce. Když investujete do svého růstu a zdraví, přirozeně si vypěstujete silnější spojení a připravíte cestu pro nápravu vztahů.

Rak (22. června – 22. července)

Najděte rovnováhu mezi socializací a introspekcí a zaměřte se na své zdravotní potřeby. Včas řešte všechny známky syndromu vyhoření s péčí a pozorností. Neváhejte oslovit své přátele nebo kolegy a shromážděte kolem sebe ty, kteří vás chápou. A pozor, syndrom vyhoření může potkat i matky, tak na to myslete a dopřejte si aspoň jeden den sama pro sebe. Izolace může být viníkem chronických problémů duševního zdraví. Nemáte bojovat, ale ani slavit sama.

Co potřebuje vaše dítě podle horoskopu? Malým Beranům dopřejte nezávislost, Rybám rutinu a klid

Lev (23. července – 22. srpna)

Je čas vydat se na vzrušující cestu za novými sny. Ve vaší kariéře se rýsují nové možnosti a zajímavé příležitosti, o kterých jste ani neuvažovali. Nechte své srdce otevřené. Nezapomínejte pečovat o vztahy a navazovat nová přátelství – dodají vám energii do dalších aktivit. A pamatujte, že vaše kreativita je superschopnost, tak ji nechte zazářit ve všem, co děláte.

Panna (23. srpna – 22. září)

To, v co jste si myslely, že věříte, začíná nabývat nové obrysy. Přemýšlejte o tom, jak otřepat tahle stará přesvědčení a vydejte se na cestu, která vám přinese spoustu nových zkušeností. Panny, sněte ve velkém a zeptejte se samy sebe: Co chcete světu zanechat? Jde o objevování nových perspektiv, přijímání změn a odhalování svých jedinečných darů.

Váhy (23. září – 22. října)

Udělejte si čas pro sebe, ponořte se do své minulosti za účelem uzdravení. Váhy, v těchto okamžicích introspekce najdete odolnost, abyste znova našly samy sebe. Pak budete připravené ke změnách, a to od základů. Opakujte si, že každý krok vpřed je krokem ke světlejší budoucnosti. Jakmile se pro něco rozhodnete, nic už vás nezastaví.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Celý život je o vztazích – o spojeních, která utvářejí váš pocit sama sebe, minulosti a přítomnosti. Tato oblast života může být v květnu pro vás vzrušující i náročná, zvláště když začínáte znovu nebo se potýkáte s akutní ztrátou. Dopřejte si čas na truchlení a uzdravení. Můžete oslovit blízké, nebo buďte o samotě.  Štíři, v květnu se stanete sami sebou, pokud akceptujete, že jste taky zranitelní. Možná vás čeká zajímavá a lukrativní spolupráce.

Matky a dcery podle horoskopu. Tyhle dvojice si spolu budou rozumět a vytvoří nejsilnější pouto

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milí Střelci, pamatujte, že nemůžete zvládat všechno, pokud vaše zdraví není pod kontrolou. Vaše pohoda je na prvním místě. Věnujte pozornost péči o své základní potřeby.  Budete-li se starat sami o sebe, budete mít vitalitu k tomu, abyste procházeli složitostí svých vztahů s grácií a odolností. Ukliďte si na stole, v počítači a zaměřte se na detaily svého života. Během květnového úplňku si budete klást existenciální otázky typu, kam míříte a co byste ještě měli prozkoumat.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Vaše koníčky by pro vás neměly být dřina, pokud to tak je, je načase to změnit a najít jiné, které vás budou bavit. Květen bude ve znamení kreativity a seznamování. Flirtování může být skvělý doping pro vaši energii. Důvěřujte své intuici, i pokud jde o práci. Pokud je na obzoru nějaká vysněná práce, zkuste být trošku zlomyslní. Kozorozi, nebuďte vážní a berte život a výzvy hravě. Když se vydáte vpřed, nezapomeňte také najít harmonii mezi zdravím a prací. Rovnováha je klíčem k prosperitě.

Vodnář (21. ledna–18. února)

Život je velké hřiště, takže se tento měsíc zaměřte na experimentování, tvoření a zkoumání. Abyste mohli jednat, nepotřebujete znát všechny informace. Riskujte a opřete se o vzrušení. Nechte se vést svou zvědavostí. Celý život je o učení a rozšiřování svých komfortních zón. V květnu znova naberete odvahu, přestože jste si mysleli, že jste ji ztratili. Kolem úplňku si dopřejte kulturní potěšení.

Ryby (19. února – 20. března)

Ještě než přejdete k dalšímu nápadu, zeptejte se, jestli bude lepší. Ryby, v květnu si budete muset dát do kupy svoje myšlenky, které vám v hlavě pobíhají, abyste mohly plánovat s větší jistotou. Život není závod, tak zpomalte. Máte-li chuť si zaletět do Paříže, kupte si letenku a leťte. V tomto měsíci si ale taky uvědomíte, co pro vás skutečně znamená domov. Je to víc než jen fyzické místo, je to především místo, kde jsou vaši blízcí.

Témata: Zdraví, Rodina, Horoskopy, Rak, Štír, Kozoroh, Znamení podle horoskopu, Panna, Býk, zábava, Lev, Vodnář, Střelec, Beran, Váha, Znamení, Paříž, Květen, Vztah, Energie, Horoskop, Zdraví na Heureka.cz