Maminka.czHoroskopy

Horoskop na leden 2024 pro každé znamení. Co pro vás přichystaly hvězdy na tento měsíc?

aši inf 6.  1.  2024
Leden je měsíc, který vybízí k ukotvení sebe sama, praktikování zdravých hranic a vytváření promyšlených a zvládnutelných aktivit. Tento měsíc bude příznivý pro stanovení si cílů nebo základů pro cokoli, co se snažíte vybudovat nebo vytvořit.

[Odebírejte NOVINKY Z MAMINKY! Chci newsletter!]

Leden je až do 20. ledna obdobím Kozoroha, pak přichází sezona Vodnáře. To vám připomene, že pokud chcete uskutečnit nějakou změnu, musíte na jejím dosažení sami pořádně zapracovat. Pozor na první lednový úplněk ve Lvu, který nastane 25. ledna a který může vyvolat spoustu emocionálních dramat. Co čeká jednotlivá znamení v měsíci lednu?

VIDEO: Horoskop na rok 2024

Beran (21. března – 19. dubna)

V lednu si musíte připomenout, že dokážete získat to, co chcete, pokud o to požádáte. Neexistuje žádná výmluva, abyste tento měsíc nekřičeli nahlas, co opravdu chcete. Máte šanci udělat velmi pozitivní změny i ve vaší kariéře a vaše touha po úspěchu se rozjede na plné obrátky. Druhá polovina ledna bude skvělá pro komunikaci a významné akce související s vaším podnikáním. Nejde ale jen o sledování kariérních cílů, je to také ideální čas na to, abyste inspirovali ostatní k akci a naději. Očekávejte setkání s důležitými lidmi a nezapomínejte na ty, kteří vám pomůžou dostat se tam, kam chcete.

Býk (20. dubna – 20. května)

V lednu budete toužit po čerstvých a vzrušujících zážitcích. Máte taky šanci ukončit nějaký probíhající konflikt ve vašem osobním životě. Pamatujte, že budete šťastnější, když nebudete tlačit na pilu a prožívat vše dramaticky. Dokážete se opřít o svou spolehlivou stránku osobnosti a nechat věci v minulosti? Nebo se budete tvrdohlavě držet zášti? Vaším lednovým cílem by měla být změna. Jakmile vstoupíte do sezóny Vodnáře, dojde k aktivaci vaší popularity a budete mít šanci se prosadit. Bude se vám zdát, že úspěch přišel přes noc. Je to ale výsledek dlouhé a tvrdé práce z vaší strany. Nezapomeňte být na sebe hrdí.

Blíženci (21. května – 20. června)

Vaším lednovým úkolem je přijmout změnu a nebát se. Prosinec byl chaotický a nebyl to správný čas na velké rozhovory, týkající se vašich vztahů. V lednu ale nebudete mít žádné výmluvy, ale budete naopak velmi upřímní a nastane čas, jak ukončit emocionální nebo finanční problémy, které vás připravily o váš klid. Leden je pro vás taky užitečný měsíc pro sledování finančních cílů. Možná budete povýšeni nebo budete více vydělávat. Pokud žijete v láskyplném vztahu, leden bude ideální pro finanční plánování s vaším partnerem. V druhé polovině ledna se připravte na změny a nové možnosti. Možná budete muset změnit osobní přesvědčení nebo politické názory.

Rak (21. června – 22. července)

Leden pro vás bude zajímavý především v oblasti vztahů. O lásce budete muset přemýšlet více prakticky, což je pro vodní znamení těžká rada. Očekávejte citlivé téma k diskusi. Lidé se vám můžou dostat pod kůži, což vás přiměje, abyste si stanovili lepší hranice nebo zlepšili způsob, jakým řešíte konflikty či problémy ve stávajícím vztahu. Pokud budete dbát této rady, první měsíc roku 2024 přinese do vašich vztahů radost. Je to také dobrý měsíc pro podepisování nových smluv nebo závazku k osobě, kterou milujete. Svobodní Raci hledající lásku by mohli potkat někoho s dlouhodobou perspektivou. V období lednového úplňku se zaměřte na sebe sama a na své finance.

Lev (23. července – 22. srpna)

Leden je pro vás signálem, že byste měli myslet hlavně na své zdraví a práci. Budete pracovití jako včelky, ale pamatujte na riziko vyhoření. Je zapotřebí, abyste nalezli rovnováhu mezi pracovními povinnostmi a péčí o sebe. Pokud hledáte novou práci, leden vám bude nakloněn. Začněte rozesílat životopisy a mezitím myslete na vytvoření wellness rutiny, kterou si zamilujete. Leden bude produktivnější, jestliže udržíte hladinu stresu na nízké úrovni. Pokud máte co do činění s někým, kdo neustále překračuje vaše osobní hranice, sezona Vodnáře vám poskytne důležitý „kopanec“, abyste tomu zabránili. V období úplňku, který bude ve vašem znamení, se soustřeďte na nejdůležitější vztah ve vašem životě – na vás samotné. Může to ve vás ale vyvolat úzkost, proto zůstaňte doma a užívejte si wellness rituály.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jste poustevníci zvěrokruhu, Panny. Potřebujete čas o samotě. Když Slunce vstoupí do Vodnáře, vaším tématem bude v lednu především péče o sebe a vaše zdraví. Práce pravděpodobně spotřebovává obrovské množství energie a je škoda, abyste se cítily vyhořelé už první měsíc v roce. Rozhodně vám prospěje dostatek spánku. Leden je také měsíc, kdy vášeň a čas na hraní budou na programu dne, takže budete atraktivnější než kdy jindy. Váš magnetismus bude silný a dojde k oživení vašeho libida. Ať už hledáte dlouhodobé spojení nebo něco lehčího, určitě najdete správnou shodu. V lednu budete neuvěřitelně úspěšné, Panny, pokud jde o randění nebo flirtování. Jste-li v dlouhodobém vztahu, využijte tuto energii k rozhoření nové jiskry. Buďte více sobečtí, pokud jde o váš čas.

Děti podle horoskopu: Váhy. Holčičky jsou rozené párty plánovačky, kluci touží po kamarádství

Váhy (23. září – 22. října)

Leden je především o udržování současných zdravých vztahů ve vašem životě. Vaším úkolem pro sezónu Vodnáře je pracovat na udržení těchto vztahů. Jste znamením rovnováhy, ale nezapomínáte věnovat svým přátelům a partnerům stejně pozornosti, jako oni vám? Stačí zvednout telefon a ve svém vlastním zájmu všem napsat zprávu. V lednu vás taky čeká vylepšování vašeho domova. Myslete i na své emocionální blaho, možná nastane čas, abyste byli chvíli ve své vlastní bublině, abyste znova našli rovnováhu. Načerpejte co nejvíc energie, protože až přijde sezóna Vodnáře, budete ji potřebovat, abyste si ji pořádně užili. A ještě jedno upozornění, pozor na zbytečné utrácení.

Štír (23. října – 21. listopadu)

V lednu zažijete spoustu vzrušení v podobě spousty důležitých setkání s lidmi, které potřebujete. Myslete na to, že váš hlas může mnohé ovlivnit. Připravte se na příznivý měsíc, kdy vás čekají úspěchy. Najdete novou inspiraci, poznáte nové lidi, nebo se přidáte k novému týmu. Vyhraďte si také dostatek času na to, abyste mysleli i sami na sebe a svou rodinu. Zjistíte, že jedině dostatek odpočinku a času s vašimi blízkými, vám poskytne potřebné palivo k dosažení cílů. Obzvláště vyčerpaní se můžete cítit v období kolem úplňku, takže se zklidněte, ale nebuďte překvapeni, když vám úplněk přinese taky zasloužené chvíle, díky kterým se budete cítit slavnější.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Tématem ledna pro vás bude snaha pečlivěji přemýšlet o tom, jak trávíte svůj čas a jak utrácíte své peníze. Kontrolujte pečlivě vaše bankovní výpisy a rozpočet. V lednu určitě najdete způsob, jak ušetřit a kde utrácet méně. Budete mnohem svědomitější ohledně financí. Pokud hledáte novou práci nebo zdroj příjmů, leden vám v tomto směru bude vstřícný. Slunce a vlivné Pluto ve Vodnáři vám pomohou zdokonalit vaše vyjednávací a marketingové dovednosti. Možná budete muset být vybíravější ohledně závazků, abyste nedávali příliš mnoho a nedostávali zpět málo. V době úplňku byste měli víc odpočívat a být umírnění.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Mars i Venuše vstoupí tento měsíc do vašeho znamení, stejně jako Merkur, posel zvěrokruhu. Se všemi těmito planetami se v lednu budete cítit sebevědomě. Ujistěte se, že tohle sebevědomí využijete a bojujte za svou hodnotu v práci i v lásce, a přitom jasně komunikujte. Stát si za svým je dobrá věc. Máte jedinečnou příležitost udělat spoustu změn k lepšímu v kariéře i v lásce. Pokud cítíte, že jste připraveni začít znova a jít novou cestou, udělejte to. V lednu se rozhodně budete cítit pohodlně ve své kůži a budete si vážit toho, kým jste. Pozor jen na to, abyste neuvízli v negativním myšlení, zejména v období úplňku.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Leden vás provede mentálním tréninkovým kurzem, kdy budete muset začít pracovat se svými vnitřními démony. Můžete se cítit unavení a budete víc toužit po spánku. Vaše myšlenky budou těžké a budete hledat cestu, jak se z toho dostat ven. Možná vám pomůže psaní deníku nebo nějaká kreativní aktivita, případně i meditace. Jakmile vstoupí Slunce do vašeho znamení, což je 20. ledna, čeká vás šťastné období. Dokážete otevřít svou mysl a přijmou to, co přichází z vaší intuice. Planeta Pluto ve Vodnáři může být užitečná pro využití vaší osobní síly a uvolnění vnitřní síly. Na zásadní rozhodnutí si ale dopřejte dostatek času.

Ryby (19. února – 20. března)

V tomto měsíci se zaměřte na péči o sebe sama a taky na budování spojení s novými lidmi. Odvážný Mars vám bude vybízet k tomu, abyste byli odvážní a udělali první krok. Představte se lidem, sbližujte se, připojte se k nějaké skupině či zájmové organizaci. Leden je měsíc, který vám postaví do cesty ty správné lidi a ve správný čas. Toto období vás taky bude motivovat k tomu, abyste si plnili své sny nebo našli lásku, ať už platonickou či romantickou. Hledejte ve vaší sociální bublině, možná budete překvapeni. Až se Slunce přesune do znamení Vodnáře, který miluje svobodu, budete muset najít zdravější rovnováhu mezi společenským životem, starostí o druhé a vašimi cíli. V období kolem úplňku budete muset akceptovat efektivnější denní režim, abyste se zbavili úzkosti.

Témata: Horoskopy, Znamení podle horoskopu, Býk, Rak, Beran, Panna, Štír, Vodnář, Slunce, Kozoroh, Lev, Střelec, Venuše, Úplněk, Znamení, Váha, Láska, Vztah, Mars, Merkur, Pluto, Horoskop