Maminka.czJen pro maminku

Horoskop na listopad

1. 11. 2010
Horoskop na listopad
Vášeň, žárlivost i potřeba manipulovat… Listopad budou doprovázet silné emoce! V lásce zatoužíte po volnosti a svobodě.

Budete královnou impulzivních rozhodnutí - prostě se jen tak večer seberete a vyrazíte s kamarádkami na párty a nikoho se nebudete ptát na svolení. Jste-li nezadaná, v druhé polovině měsíce se vše může změnit.

Štír
24. října–22. listopadu

Gratulujeme, čeká vás neobvykle příjemný měsíc! Váš profesní život nabere nový vítr do plachet, můžete dostat nabídku z těch, které se prostě neodmítají. Může jít o nečekaný odjezd do ciziny či dokonce možnost usadit se za hranicemi na delší čas. V listopadu budete své okolí vábit půvabem a ženskostí, i vy sama budete se svým zevnějškem spokojená. Jediné, co může zkalit vaše jinak čisté nebe bez mráčku, jsou nedořešené konflikty z minulosti.

Budou se vám dost razantně připomínat a hledat si svoji cestu k vyřešení.
Vyříkejte si vše s tím, s kým jste si ublížili. Bude se vám pak mnohem lépe dýchat.

Střelec
23. listopadu–22. prosince

S prvními listopadovými dny vstoupí do vašeho života noví, zajímaví lidé, kteří by se mohli stát vašimi přáteli. Čekáte-li na člověka, jenž vás okouzlí na první pohled, začátkem měsíce máte velkou šanci ho potkat. V polovině listopadu vás může zastihnout lehká melancholie a podceňování se. Neházejte flintu do žita. O několik dní později budete opět ve skvělé formě jak psychické, tak i fyzické. Zdá se, že začnete také více dbát na svůj vzhled, vaše strava i pohyb dostanou pravidelný řád. Váš šéf vám pravděpodobně přidá, nicméně se dopředu informujte, o kolik hodin navíc budete muset v práci strávit, a dopředu si nastavte jasná pravidla.

Kozoroh 23. prosince–20. ledna

Vaše tělo bude toužit po teple a pohlazení slunečními paprsky. Máte-li jen trochu možnost vzít si dovolenou, okamžitě si kupte letenku a naskočte do prvního letadla, které míří někam, kde je teplé podnebí. V opačném případě alespoň navštěvujte saunu a pořádně si prohřejte kosti. Uvolníte tím nejen své klouby a ztuhlé svaly, ale i psychické podráždění, které se projevuje tím, že na druhé „štěkáte“. V listopadu máte potřebu dominovat a řídit své okolí. Překvapivě snadno dosáhnete toho, oč budete usilovat. Obchod, profese i škola se vyvíjejí pozitivním směrem. A i přes lehká zklamání dojdete ke svému cíli.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Vodnář 21. ledna–20. února

Předposlední měsíc roku vám propůjčí auru tajemství a zastřenosti. Zkrátka pravá femme fatale. Zejména opačné pohlaví si s vaší proměnou jaksi nebude vědět rady. Užívejte své energie a nezkrotného temperamentu, začínejte nové věci. Dělejte to, co jste dlouho odkládala, přišel ten pravý čas. V kolektivu se setkáte s nedorozuměním, nečekejte na to, že se vše nějak vysvětlí. Do sporu vneste sama světlo, ať můžete volně dýchat. V budoucnosti se vám bude hodit umět si věci vyříkat z očí do očí. Více dbejte na to, co si oblékáte. Snažte se udržet nohy v teple a chraňte si bedra, hrozí vám nachlazení a zánět močového ústrojí.

Ryby 21. února–20. března

Listopad dává vaší křehké psychice zabrat. Třepotá se jako motýlek ve vichřici a lehce reaguje na trápení a nedorozumění ve vztahu. Nepohoda se může projevit i na vašem těle, pozor zejména na vaječníky a ledviny. Bolavé vaječníky vypovídají o zraněné ženskosti, ledviny o potlačených citech. Uvolněte emoce a posílíte svoji vnitřní ženu – spustíte tím proces léčení a regenerace. V pracovním životě vás mohou v listopadu zaskočit jisté změny. Blízká osoba, o kterou se můžete opřít, vás ale podrží. I přesto, že ve vztazích dostáváte mnoho, můžete se cítit osaměle. Uvědomte si, že vaše okolí vás miluje a mnoho vám poskytuje!

Beran 21. března – 20. dubna

Listopad je pro Berany ideální dobou pro zvýšení kvalifikace, povýšení či inovaci zastaralého. Takže vzhůru do budování kariéry! Tento měsíc se také můžete spolehnout na svůj cit pro obchod. Jste obdařena přesností a precizností při uzavírání smluv. Zároveň se neznervózňujete zbytečnostmi, proto vás práce nezatěžuje a jde vám hezky od ruky. V zaměstnání se možná budete cítit lépe než doma či ve vztazích. Nepropadejte smutku a depresím, vše má svůj smysl a vývoj. To, co teď vypadá černě, za měsíc může být bílé a naplněné radostí. Vyžaduje to ovšem snahu, pokoru a ochotu podívat se na situaci i z druhé strany.

Býk 21. dubna–21. května

Při nedorozumění ve vztahu hned nebouchejte dveřmi. V listopadu by vás mohlo napadnout vyměnit stávajícího partnera za jiného. Nepalte mosty kvůli chvilkovému zatemnění mysli! Vaše vztahová situace vypadá začátkem měsíce sice všelijak, od jeho druhé poloviny vás však čeká pozitivní období plné příjemných překvapení, okouzlení a hezkých chvil ve dvou. Hledáte-li zaměstnání nebo chcete-li změnit profesi, předposlední měsíc v roce vám může v tomto směru pomoci. Objeví se práce pro vás jako šitá na míru – stačí se dobře dívat kolem sebe. A pokud zaměstnání neměníte, můžete se v tom stávajícím těšit na obrat k lepšímu.

Blíženci 22. května–21. června

Vaše tělo vám opět signalizuje, že potřebuje více péče. Zajděte si do sauny, k ájurvédskému lékaři či k jinému odborníkovi, který vám pomůže upravit životosprávu. I vaše páteř si zaslouží více pozornosti. V první polovině měsíce to ve vašem vztahu může vypadat všelijak. A také to párkrát pořádně zaskřípe. Nicméně od druhé poloviny měsíce dojde k zajímavému obratu a vy konečně začnete spolupracovat jako pár. Jste-li nezadaná, máte dobré vyhlídky na start něčeho nového. Je velká naděje, že potkáte člověka, který naplno rozezní vaši ženskost. V práci a podnikání procházíte pozitivním obdobím, obchody se budou dařit!

Rak 22. června–22. července

Ačkoli můžete mít pocit, že váš pracovní život stagnuje a vaše nálada se i kvůli tomu nachází na bodu mrazu, nezoufejte. Hned od poloviny listopadu se situace zřetelně posune k lepšímu. Jste-li právě bez práce, překvapí vás velmi dobrá nabídka. V lásce našlapujte s citem, pozor si dejte zejména na žárlivost. Mohla by podnítit zbytečné hádky a třenice. Než řeknete svému protějšku něco, co by vás později mohlo mrzet, zhluboka se třikrát nadechněte a nechejte si vše pořádně projít hlavou. Pozitivním efektem vyostřeného stavu ve vztazích může být to, že si na rozdíl od jiných měsíců budete lépe udržovat vlastní hranice a chránit svůj osobní prostor.

Lev 23. července–22. srpna

Milé Lvice, listopad je měsíc, kdy vám hvězdy přejí. Nejenže jste v perfektní kondici, ale ještě vyzařujete přímo božskou energii a velmi šťavnaté fluidum. Na to pozitivně zareaguje obzvlášť opačné pohlaví. Ženskost, sebejistota, vášeň a hloubka, toho všeho jste plná. Pod vlivem sebejistoty ale můžete mít potřebu řídit úplně všechno. To se vám však může vymstít v pracovním životě. V zaměstnání zabrzděte a víc používejte svůj cit a intuici. Nemá smysl všechno lámat přes koleno. Pokud budete před sebou tlačit za každou cenu svoji lví úžasnost a dávat ji okázale najevo, okolí vás usadí zpátky na zem a dopad nebude příjemný.

Panna 23. srpna–22. září

Svého miláčka překvapíte nápaditostí a kreativitou. Pokud vám ale něco nečekaného překazí v polovině měsíce plány, nezoufejte. Berte to jako příležitost k odpočinku a období klidu si vychutnejte bez výčitek. Nový začátek by vás mohl čekat v zaměstnání. Objeví se zajímavá pracovní nabídka nebo vaše profesní zaměření nabere nečekaný směr. Změna bude pozitivní! Těšit se můžete také na větší přísun peněz. Vaše psychika je úzce spojená s vaším tělem. Fyzické potíže, které se projeví zejména ke konci měsíce, mohou souviset s podrážděnou nervovou soustavou. Relaxační cvičení, jako je jóga nebo tai-či, vám pomohou uvolnit napětí.

Váhy 23. září–23. října

V listopadu vám některé věci vycházejí méně, než byste si přála. Nepřestávejte ale kvůli tomu věřit v sebe sama a své schopnosti. Buďte k sobě laskavější, měla byste se naučit přijímat se bez výhrad a podmínek. Některé okolnosti ve vašich vztazích vás možná znejistí. Pokud podlehnete melancholii a uzavřete se do sebe, cestu ven z ulity budete hledat jen těžko. V zaměstnání uděláte pro vás neobvyklý kousek, který by se dal dokonce přirovnat k intrice. Nicméně váš trik nikomu neublíží a vám nečekaně prospěje. Svoji práci budete dělat dobře a s plným nasazením. Štěstěna vám bude v otázkách kariéry nakloněna.

povleceni
Témata: Jen pro maminku, Horoskopy, Pracovní nabídka, Močové ústrojí, Nový začátek, Pravidelný řád, Preciznost, List, Velká naděje, Váš psychika, Horoskop, Relaxační cvičení, Blízká osoba

Mohlo by vás zajímat
100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají
Žádost o rodičovský příspěvek: Návod, jak a kde rodičák jednoduše vyřídit
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj
Holčička se narodila s jizvou na tváři. Zranili ji lékaři při císaři
Matka rodila na zahradě, kde si hrály děti. Porod natočila a zveřejnila
Výborný domácí chleba i bez pekárny - vyzkoušejte náš recept!
Hrnkový beránek: Paráda hotová za pár minut! Tady je video recept
Narodí se holka, nebo kluk? Kdy se pozná pohlaví dítěte?
Zveřejňuje fotky dcery na sítích, ale neukáže ji! Jak to dělá?

Horoskopy

Vodnář Ať už děláte cokoliv, nadřízenému se nezavděčíte, ale ani tak nemalujete čerta na zeď. Věříte v lepší…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dalibor, Tara, Fatima

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné