Maminka.czJen pro maminku

Horoskop na prosinec

4. 12. 2010
Horoskop na prosinec
Prosinec nám přinese hodně spokojenosti jak po duševní stránce, tak i v hmotném světě. Ponecháte-li drobné výčitky a prohřešky v uplynulém roce, prožijete s partnerem mnoho romantických chvil.

Lidé se budou snažit dát ze sebe tomu druhému to nejlepší. V profesi nás čeká poklidný měsíc, nadřízení budou příjemně naladění. Dostatečně odpočívejte a relaxujte, snáz pak odoláte stresovým situacím, které přinášejí fronty u pokladen a shánění dárků.

Střelec
23. listopadu–22. prosince

Musíte si uvědomit něco důležitého – neustálým odkládáním na neurčito vaše sny nezmizí, ale ani se neuskuteční. Prosinec je měsíc, který vám umožní splnit všechny vytoužené cíle, obzvlášť týkají-li se kariéry, cest a koníčků. Vesmír je připraven vás ve vašem rozhodnutí podpořit, první kroky jsou však jen a jen na vás. Proto dost váhání! Vaši přátelé, příbuzní i partner po vás budou v prosinci žádat víc, než kolik vám bude milé. Až vás přepadne pocit, že takhle už to dál nejde, vytyčte si pevné hranice. Potřebujete soukromí a méně ruchu, a když budete důsledná, okolí to pochopí.

Kozoroh
23. prosince–20. ledna

V těchto dnech buďte uvážlivější ve svých výrocích. Není to vždy jednoduché, ale než něco řeknete, napočítejte v duchu do sta a svůj úsudek o někom či nějaké situaci proneste později, až získáte víc nadhledu a informací. Vaše ostrá slova mohou rozpoutat zbytečný konflikt. Tělo i psychika budou v prosinci potřebovat odpočívat víc než v jiných měsících. Dobře vám udělá sauna, vyzkoušejte aromaterapii nebo jógu. Psychiku vám pomůže uklidnit rovněž večeře v dobré restauraci či návštěva koncertu. Udělejte první krok a pozvěte na ni svého milého. Konce roku se díky tomu dočkáte ve zdraví a silvestrovské oslavy budou bujaré.

Vodnář
21. ledna–20. února

Zanechte strachů o svoji budoucnost. Vaše finance, zaměstnání i vztahy se vydají dobrým směrem v okamžiku, kdy uvěříte tomu, že pro sebe si zasloužíte to nejlepší. Prostřednictvím práce se seznámíte s velmi charismatickým člověkem, který může mít silný vliv na vaši budoucnost. Buďte proto pozorná, ať se o tuto příležitost zbytečně nepřipravíte. Tento rok však profesně ukončíte s pocitem spokojenosti. Navzdory pevnému vztahu s partnerem či jiným blízkým člověkem může nastat situace, která bude pokoušet sílu vašeho svazku. Na vás je nepodlehnout a ustát manipulaci ze strany lidí, kteří vašemu štěstí nepřejí.

Ryby
21. února–20. března

Vztahy budete mít v prosinci harmonicky nastavené. Ve vašem domově zavládne klid a vy se budete cítit v bezpečí. Využijte souznění s partnerem a dále prohlubujte váš vztah. Zajděte si spolu na vánoční koncert, vydejte se na romantický víkend do hor, dělejte cokoli, co vás sblíží. Důležité jsou okamžiky, kdy společně trávíte čas a bavíte se. V prosinci vás napadne zajímavá idea, která vás profesně posune dál. Dokonce si troufáme říci, že to pro vás bude spásná myšlenka, která bude mít na vaši kariéru velkolepý vliv. Dejte průchod odvážné stránce vaší osobnosti. A nebojte se změnit zásadní pilíře ve svém životě.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Beran
21. března–20. dubna

Milí Berani, poslední měsíc v roce si opravdu užijete. Ať už půjde o podnikový večírek, přátelské posezení u svařáku, či rodinnou sešlost, setkání se vydaří. Budete se nejen dobře bavit, ale navážete také cenné kontakty do budoucna. Vaše okolí k vám bude srdečné a vy budete celý prosinec dobře naladěná. Ve vztahu s partnerem či obecně s muži to bude velmi příjemně jiskřit. A proto jste-li zadaná a chcete zůstat svojí drahé polovičce věrná, zhluboka dýchejte a všechny okouzlující energie rozdýchejte. Závěr měsíce vás zastihne lehce vyčerpanou. Nepřepínejte síly, zasloužíte si odpočinek podle svých představ.

Býk
21. dubna–21. května

Pocit sebejistoty a spokojenosti sama se sebou vás v těchto dnech opustí. Hlavou se vám budou honit různé myšlenky. Je otázkou, nakolik si věříte ve vztazích, zda jste ochotná odolat pocitům žárlivosti a nedůvěře. Překonáte-li tuto nejistotu, vrátí se vám do života rovnováha, díky níž budete opět stát pevně na zemi a zářit. V zaměstnání se už nepřepínejte, snažte se i přes tlak okolí zachovat si klid. Jste náchylná na vyčerpání, proto vám radíme, abyste v prosinci více dávala sama sobě než druhým. Udělá vám dobře horká bylinková lázeň, akupunktura a veškeré léčitelské metody zaměřené na uvolnění napětí.

Blíženci
22. května–21. června

Dopřejte svému vnitřnímu dítěti dárek pod stromeček. Dejte sama sobě zážitek, po kterém vaše duše již dlouho touží, ale čas či jiné překážky vám dosud v jeho splnění bránily. Tento rok byl pro vás náročný, proto si zasloužíte sladkou tečku k jeho konci. Ve vztahu věnujte sobě i protějšku více volnosti. Vyhnete se tak situacím, v nichž by ani jednomu z vás nebylo dobře. V práci byste se už v polovině měsíce viděla nejraději někde na horách, seberte ale ještě trpělivost a vydržte. Je třeba, abyste po sobě v závěru roku nechala čistý stůl. Pak nastane ten správný okamžik, abyste vybila nashromážděnou energii na lyžích.

Rak
22. června–22. července

Chce-li být člověk zdravý, měl by se naučit poslouchat rytmus svého těla. V prosinci dostanete příležitost více vnímat své vlastní potřeby a emoce. Pokud jim budete otevřená, odměnou vám bude pohoda a harmonické pocity, které vás provedou celým svátečním obdobím. V zaměstnání nedělejte v závěru roku žádná důležitá rozhodnutí, pokud to není nutné, odložte je na leden. V těchto dnech jste totiž připravená spíš na odpočinek než na strategické uvažování. Je-li po vašem boku místo a toužíte-li po tom pravém, romantické naladění vašeho srdce k vám přitáhne v prosinci velkou lásku. Nebraňte se jí!

Lev
23. července–22. srpna

Dejte průchod své energii a odvaze, v prosinci si můžete dovolit riskovat. Představujte si v myšlenkách svůj úspěch, tím celé přání posílíte. Týká se to hlavně zaměstnání, změny profese či podepsání obchodní smlouvy. Jste-li momentálně ve vztahu v situaci, kdy je lépe vratký domeček zbořit a začít stavět nanovo, nebojte se toho. Hvězdy věstí příchod nového partnera, který se může objevit ještě v závěru letošního roku nebo hned na začátku toho příštího. Váš organismus ovšem bije na poplach. Dlouhodobé zanedbávání se v posledních prosincových dnech může projevit zvýšenou únavou, splínem a špatnou náladou.

Panna
23. srpna–22. září

Milé Lvice, listopad je měsíc, kdy vám hvězdy přejí. Nejenže jste v perfektní kondici, ale ještě vyzařujete přímo božskou energii a velmi šťavnaté fluidum. Na to pozitivně zareaguje obzvlášť opačné pohlaví. Ženskost, sebejistota, vášeň a hloubka, toho všeho jste plná. Pod vlivem sebejistoty ale můžete mít potřebu řídit úplně všechno. To se vám však může vymstít v pracovním životě. V zaměstnání zabrzděte a víc používejte svůj cit a intuici. Nemá smysl všechno lámat přes koleno. Pokud budete před sebou tlačit za každou cenu svoji lví úžasnost a dávat ji okázale najevo, okolí vás usadí zpátky na zem a dopad nebude příjemný.

Váhy
23. září–23. října

Otevřete se novým myšlenkám a životním směrům. Zrekapitulujte uplynulých dvanáct měsíců a postupy, které se vám neosvědčily, opusťte. Sama budete překvapená, jak snadno to půjde. Zvlášť pokud nejste spokojená ve svém stávajícím zaměstnání, nebraňte se změně. Rozhodnutí vydat se novým směrem pro vás bude pozitivní v mnoha ohledech. Disponujete teď také dostatkem energie, kterou můžete skvěle využít na horách. Navíc je možné, že tam potkáte dobrodruha naladěného podobně, jako jste vy. Takový muž se z vaší hlavy jen tak nevykouří. V prosinci si hlídejte soukromí a klepny s klidným srdcem pošlete k šípku.

Štír
24. října–22. listopadu

Upřímnost ve vztahu – to je téma Štírů na prosinec. Uvědomte si, po čem opravdu vaše srdce touží, a dopřejte si to. Někdy stačí být k partnerovi otevřená a protějšek vás mile překvapí svojí vstřícností. Tento rok byste měla uzavřít s čistým štítem, neměly by po vás zbýt žádné nedodělky ani nedořešené záležitosti. Vytvořte si rovnováhu mezi tím, co chcete vy, a tím, co žádá okolí. Nepřeceňujte síly ve snaze někomu vyhovět, takové jednání by vás jen vyčerpalo. Vaše kariéra zažije v prosinci pozitivní vzestup. Vizualizujte si zvýšení platu, povýšení či jiný cíl, v prosincových dnech tímto způsobem výrazně podpoříte vyplnění svého snu.

Zajímá vás váš horoskop pro každý den? Klikněte ZDE!

Témata: Jen pro maminku, Horoskopy, Blízký člověk, Prosinec, Čistý štít, Zbytečný konflikt, Vánoční koncert, Horoskop

Mohlo by vás zajímat
Opustil mě den po porodu. Vracela jsem se do prázdného bytu
Tohle je přesné! Nejšílenější momenty, které zažíváme s dětmi na mateřské
Zpověď nešťastného manžela: Žena se mnou po narození dětí nechce spát
Doma beránci, ve školce vlci. A mohla jsem za to já, perfektní matka!
Záhada jménem syndrom ruka-noha-ústa. Pozor na záměnu
Manželovi rodiče nám finančně pomohli. Teď za to platíme jinak
Děti mají náš smysl pro humor, takový drsnější, říká Aňa Geislerová
Miminko v manželské posteli? Nedělejte to, varuje tahle máma. Proč?
Rodičovské vychytávky. Co dospělí nevymyslí, aby měli klid od dětí?

Horoskopy

Ryby Ranní probuzení nebude příjemné. Špatná zpráva se projeví na vaší náladě po celý den. Zkuste na chvíli…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslava, Grace, Fiona

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu