Maminka.czChování a vztahy

Horoskop na prosinec: Co vás čeká na sklonku roku?

2. 12. 2013
Horoskop na prosinec: Co vás čeká na sklonku roku?
Co vás čeká a nemine? Hvězdy vám poradí a pokud se jich neumíte zeptat, stačí si přečíst náš článek.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Po předchozím měsíci, kdy vás přemáhal pocit únavy, nastává období s novými zážitky, šancemi, a co je nejdůležitější, i zajímavými výzvami. Pocítíte energii a odvahu pustit se do věcí, do nichž už dlouho nemáte chuť. Druhá polovina prosince si pro vás připravila příjemné překvapení v soukromém životě. Můžete klidně spát, vaše budoucnost sice nevypadá úplně růžově, ale určitě není tak černá, jak ji v současnosti vnímáte. Závěr roku bude pohodový a konečně najdete klid.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Konečně se vám podaří sladit práci se soukromým životem, ale dá vám to zabrat, neboť úkolů neubude, naopak se začnou kupit nové. V prvních dnech se budete potýkat s nepříjemnou záležitostí, ale s pomocí blízkého okolí ji vyřešíte. Nepůjde o žádnou katastrofu, bude to spíše užitečný podnět, abyste si promysleli poměr vašich příjmů a výdajů. Přípravu na vánoční svátky tentokrát přenecháte jiným. A dárky pořídíte z eshopů. Tak proč se stále nervujete?

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Nejlépe se cítíte ve své kůži, kdy můžete být dostatečně aktivní. Těšte se, ve sváteční dny budete mít dostatek příležitostí k pohybu, a možná se naskytne i příležitost na krátkou dovolenou. Stejně dobře se budou vyvíjet i vaše mezilidské vztahy, a dokonce se nevyhnete ani charitě. Vytříděné oblečení věnujete potřebným a hned budete mít místo ve skříni na vánoční dárky. A mezi námi – nějaký pěkný hadřík najdete pod stromečkem.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Celý prosinec vás bude provázet pocit radosti z dobře vykonané práce. Podaří se vám dosáhnout vnitřní spokojenosti a uznání projeví i vaši spolupracovníci. Pokud se někdo z nejbližších cítí být zanedbáván, budou adventní dny dobrou příležitostí vymyslet společný program. Návštěva vánoční výstavy nebo trhů vás svátečně naladí a okolí ocení klid a pohodu, namísto stresu a neustálého spěchu. A možná, že díky procházce v předvánočním mumraji se dárky vyřeší tak nějak samy.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Cítíte, že se sami nevyznáte v tom, co chcete, a co je pro vás na prvním místě. Jenže když nenajdete správný směr, budete z neúspěchu vinit jen a jen sebe. Každá oblast vašeho života je do jisté míry narušena, a to vás vyvádí z míry. Někdo se totiž snaží vás dostat na kolena, a k tomu využívá vaši nepozornost a vnitřní nejistotu. Začněte na sobě pracovat a koncentrujte síly přesně tam, kam je třeba. Rodina, to je vaše jistota, zázemí a všelék na bolístky.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Prosincové dny poplynou jeden jako druhý, ale pro vás to nebude nuda, spíše je budete vnímat jako příjemný pocit bezpečí. Bude se vám dařit, najdete si čas na lidi, na nákupy a změny ve vaší domácnosti. Jakoby se v podstatných směrech vašeho života začalo všechno srovnávat a dostávalo ten správný směr. Nepřemýšlejte o tom ani nezkoumejte proč tomu tak je a raději se zaměřte na plány do budoucna. Vždyť konec roku je za dveřmi.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Možná nemáte odvahu sami sobě přiznat, že se cítíte být osamělá. Využijte svou tvořivost a připravte pro partnera něco, čím mu vyrazíte dech. I na workholika v těchto dnech milé překvapení zabere. Pokud máte děti, pošlete je k prarodičům a užijte si vánoční svátky jen sami dva. Nebo naopak, zabalte dárky a oblečení do kufru a jeďte na hory. I tam se slaví Vánoce a budou ještě hezčí než doma.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Tvořivost přeje kreativním aktivitám. Nejvyšší čas, abyste začali s vánočními přípravami. Pozvolna pracujte na domácím úklidu, dokupte chybějící dekorace, ozdoby, jmelí a svíčky. Dokonalá idylka nastane, když se do zkrášlování domova zapojí celá rodinka. A že děti potřebují ven? Jeďte si přes víkend zalyžovat. Pokud jste single, jeďte se provětrat s přáteli. Konec prosince přinese spoustu vzrušení a zábavy.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Neustále se někam ženete, ale mnohé z toho je pouze únikem před podstatou problému. Tím je pro vás strach ze ztráty zaměstnání, financí a vašich pracovních schopností. Navzdory obavám se ve skutečnosti nic neděje a nehrozí nic, co byste nedokázali zvládnout - protože jste obklopení lidmi, na které je spolehnutí. Na závěr roku si naordinujte rodinnou pohodu, vyzdobte si vánočně domov a věnujte se svým zálibám.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Měli byste své závazky dodržet, i když se vám to vůbec nelíbí či nehodí. Jen pokud budete mít čistý stůl, získáte nové nabídky a začnou vám důvěřovat i vaši nadřízení. V podstatě je to tak, že musíte ukázat, co ve vás vlastně je, a že se lze spolehnout na vaši loajalitu, a na to, že se přemůžete a budete pracovat i na tom, co vás nebaví. V lásce budete mít možnost si zaflirtovat. A proč ne? Co kdybyste se konečně uvolnili a nechali se vést city?

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pokud vás někdo požádá o větší půjčku, buďte obezřetní a peníze půjčte jen když budete mít záruku, že se vám vrátí. Pokud si uvědomíte, že Vánoce jsou o rodinné pohodě a odpouštění, mohou být letos opravdu pěkné. Nezapomeňte si zasportovat, aby tělo dostalo zabrat. Vždyť víte, že řízky, majonéza a cukroví udělají své.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Všichni ve znamení Ryby klidně mohou měnit své zvyky. Skutečně - jednou za čas je nutné změnit prostředí, kde trávíte čas, nejen vnitřní, ale i vnější změny jsou podstatné. Blízcí se vám budou snažit pomoci, ale nakonec jejich zásah do života přinese více škody, než užitku. Trpělivost, to bude vaše silná zbraň a nezapomínejte využít váš vodní živel, v duchu známého tvrzení - tichá voda břehy mele. A jaké budou svátky? Štědrý večer s vaším partnerem bude úžasný a nezapomenutelný.

Chci si rodit po svém!
Témata: Chování a vztahy, Majonéza, Společný program, Příjemný pocit, Sklo, Tichá voda, Příjemné překvapení, Prosinec, Rok, Jmelí, Konec roku, Sklon, Vodní živel, Soukromý život, Horoskop, Druhá polovina, Štědrý večer

Mohlo by vás zajímat
Nechali se vyfotit s mrtvým miminkem. Potřebovali jsme se rozloučit, říkají
Neurolog Stránský: Děti by vůbec neměly mít mobily! Jsou kvůli nim hloupější
Herečky, které otěhotněly během natáčení! Podařilo se to zamaskovat?
Po narození syna se můj obdiv k Táně prohloubil, říká Vojtěch Dyk
Ve třinácti matkou! Těhotenství tajila, její máma ale ucítila pohyby dítěte
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?
Porod? Dost syrový zážitek. Nevím, zda krásný, říká herec Lukáš Příkazký
Obula jsem podpatky a vyrazila si. Mé staré já stále existuje, jásá Marie Doležalová
Přehledně: Kolik hodin spánku potřebuje dítě pro zdravý vývoj

Horoskopy

Vodnář Únor se stane vaším oblíbeným měsícem, i když vám mrazivé zimní počasí nepřirostlo nikdy k srdci. Bude…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Miloslava, Grace, Fiona

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné